|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 20:59:21   
rainbow
Ojla, zanima me, kaj imate od Ikee za vaše nadobudne malčke (od postelj, omar, posteljnine, igrač) in kako ste zadovoljne.

user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:19:20   
Jančika_
Imamo: posteljici za oba (enaki), vso posteljnino in posteljno perilo, flis dekice, nekaj plišastih zverin, lesen vlakec, iglu, košare za igrače, zavese, dva lustra... To se zdajle na hitro spomnim, verjetno je pa še kaj. Aja, seveda - pribor, krožniki, skodelice. Podstavek, na katerega stopi, da doseže umivalnik (če za to obstaja ena beseda, bom zelo vesela, če mi jo boste povedali). O, pa obroba za posteljo. Če ne bi bila zadovoljna, ne bi tolk keša tam pustilauser posted image . Vedno znovauser posted image . Sem kar malo žalostna, ker imamo vse, kar rabimo in nobenega izgovora za nakup (plus oseko v denarnici, itak)user posted image .

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:25:59   
polona2
Posteljico, posteljnino, pribor in krožnike in kozarčke, koš za igrače v obliki rožice, mizico, visečo mrežo za shranjevanje igrač...Imajo res luštne stvari, aja, pa nazadnje sem nabavila tudi material za ustvarjanje tam, za male pare, škarje, flomastre itd.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:33:34   
Jančika_
Polona, si me spomnila - pri moji mami imajo otroci risalno tablo, moj nečak pa obožuje tisto valjasto zadevo, ki jo potiskaš pred sabo na palici, pa grejo palčke not in ven (strokoven opisuser posted image ). Ruži po parketu kot sto hudičev, ampak mali je čisto nor. No, tega pri nas nimamo, ker imamo pod sabo sosede...

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:35:37   
Jančika_
Aja, pa kak sem lahko na to pozabila - slavni Antilop, stolček za hranjenje, pa še enega manj slavnega za večjega otroka. 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:39:52   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Podstavek, na katerega stopi, da doseže umivalnik (če za to obstaja ena beseda, bom zelo vesela, če mi jo boste povedali).


Jaz temu podstavku rečem kar pručkauser posted image ...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:40:16   
rainbow
Jančika, smem vprašat, kateri postelji imate??

radovedna sem strašno, saj vemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:42:49   
Anonimen
ja ene 3 pručke, pa tavelk am pojstlo z baldahinom, obe lustre pa šeene lučke, pa ene rjuhe za pojstlo pa mizici s stolčki, kak pliš - raka pa podgano :)
bosta meli pa še komplet sobi vrjtno res iz ikeje ko bosta šli v šolo, zdej mata še bolj provizoriš. mamo pa ostale pol bajte iz ikeje user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:47:17   
rainbow
Pa saj imajo lepe zadeve; ne vem, midva sva vse pri nas kupila (pa verjetno tudi preplačala), vseskozi pa občudujem Ikeine kataloge. Tak da komaj čakam sobotouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:49:42   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: polona2

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Podstavek, na katerega stopi, da doseže umivalnik (če za to obstaja ena beseda, bom zelo vesela, če mi jo boste povedali).


Jaz temu podstavku rečem kar pručkauser posted image ...

OK, zdaj mi manjka tisti smajli, ki se tolče po buči z macolouser posted image .

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:52:12   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Jančika, smem vprašat, kateri postelji imate??

Gulliver. S tem, da so takrat imeli še velikost 140x70 in imata to dimenzijo. Vasja zdaj nima več sprednje stranice, ampak zaščitno lato, tudi iz Ikee.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 21:56:18   
Veverička
Jančika, mi temu podstavku rečemo kar pručka (Blaž je nekaj časa govoril, da on rabi lučko - včasih komu ni bilo najbolj jasnouser posted image )

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 22:01:43   
Veverička
hm, sem imala tako dolgo na tem postu odprto, da ste med tem že dognali, da je to pručka...user posted image
Drugače pa imamo mi tudi svašta iz Ikee. (posteljo s predali, omare, predalnik, viseče mreže (ki sicer še niso namontirane), lesenzaboj za igrače, ki je lahko tudi klop. mizico + 2 stolčka, tablo, krede, plišeke, posteljnino, kavč (ki ga Blaž uporablja za vse možno: skakanje - kadar ga jaz ne vidim, za avtocesto - avti fino padajo v prepaduser posted image ....), enega losa za na tla.... Mater, kaj sploh nimamo iz Ikeeuser posted image user posted image  par igrač in oblačila....

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 22:07:20   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Veverička
losa za na tla.... Mater, kaj sploh nimamo iz Ikeeuser posted image user posted image  par igrač in oblačila....

Mene tale los mika, ampak mi je malo bizaren za pogledat, tak da še kolebam. PRUČKIuser posted image (hvala, hvala) imamo pa dve, ja. Pa tričetrt ostalih stvari v stanovanju imamo tudi od tam.

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 22:10:54   
NiLe
Čav, Rainbow, a v shoping greš? Jst bi tud  user posted image user posted image ... Joj, tudi pri nas imamo obe otroški sobi na pol opremljeni z opremo iz Ikee. Lučke, tepih, posteljnino, mizico + stolčke, omaro, gugalnik, otroški set za hranjenje, stolček Antilop - ta je zlata vreden, ker je enostaven za transport, čiščenje, igrače, pliškote, tablo ... mogoče še kaj, pa se trenutno ne spomnem.

Dober shoping želim, pa glej, da boš poročala user posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 22:15:43   
rainbow
Pa zdaj pa mi že lušte delateuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 22:16:31   
Jančika_
Sama si hotelauser posted image !

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 22:21:14   
rainbow
oj, NiLe, katero omaro imate??

saj veš, da sem ful zakompliciralauser posted image user posted image , najprej sva mislila kupit eno izvlečljivo posteljo, torej, ki se da daljšat, ampak tista je v temnem lesu, jaz bi pa rada svetlejše, blabla, in sva se zdaj odločila, da kupiva kar 90krat 200 belo Mina se mi zdi, ker je Lia itak ful velika. pa dve beli komodi zraven. čeprav sem jaz bolj za les, samo je vse malo dražje. za 10 evrov vsak kos. No ja, bova videla v živo. Do sobote bom pa itak še 100 krat sla na Ikeino stran in prelistala kataloguser posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
14.8.2007 22:43:05   
BLAŽIKA
Tudi pri nas je kar nekaj stvari iz Ikee. Imamo previjalno, viseče mreže za igrače, pručko, lončke, krožničke in skledice za malo, lesene kroge, ki se natikajo na palico po velikosti(nevem kako se reče) luster. dve lučki za na steno, iglu, par njihovih slavnih plišastih igrač, mehko dekico-koco, stolček iz ratana, pa mislim, da še je kar nekaj stvari, ki so mi zdaj padle iz glave.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
15.8.2007 12:26:32   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Veverička
losa za na tla.... Mater, kaj sploh nimamo iz Ikeeuser posted image user posted image  par igrač in oblačila....

Mene tale los mika, ampak mi je malo bizaren za pogledat, tak da še kolebam. PRUČKIuser posted image (hvala, hvala) imamo pa dve, ja. Pa tričetrt ostalih stvari v stanovanju imamo tudi od tam.



Janči, sem bila včeraj gori s prijateljico in njeno ta malo in smo nabavili tega losa - in je carski. Moj je izjavil, da zgleda, kot da smo ga po poti povozili user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
15.8.2007 12:55:01   
anjaa
že najmanj petkrat smo bili v ikei, pa se nikoli nisem spomnila da bi kupila jogi rjuhe za posteljicouser posted image  a jih imajo v velikosti 120×60? in v recimo beli barvi, al pa modri barvi? jst jih še nikoli nisem zasledila, je pa res da jih sploh nisem iskala user posted image  

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
15.8.2007 17:00:45   
ajtak
Ja, jih imajo v beli barvi pakirane po 2 skupaj za ceno 4,99 Eur user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
16.8.2007 16:42:21   
tikka
A da jih imajo tudi v velikosti 120x60? Ker jaz sem nazadnje našla samo 140x70 (ali nekaj podobnega tej cifri) ki pa so malo prevelike za na 120x60. Zadevo sem rešila tako da sem po robovih malo zašila skup in je super. So pa samo bele.

Mi imamo tudi 3/4 vsega iz Ikeje. Super je komplet za hranjenje-zelena žabica-plastičen slinček, lonček, žlička, ker je poceni in se super obnese. Pa njihove dekice, posteljnina, pliškoti, slikice za na steno, koš za igrače, viseče mreže...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
16.8.2007 17:20:26   
PIKA
Ali je res vse tako poceni?

(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
17.8.2007 17:59:23   
janjja
JAz tudi grem 25.8. in komaj čakam - gremo pa po posteljo za našo malo.
user posted image No to je ta postelja dim.160x70

Iamjo pa še - samo nimamo zaenkrat kam postavituser posted image
user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?