|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
5.1.2006 21:33:22   
taška30
...da jih nobena ne uporablja in ne omenja v debatah o plenicah. Čisto vse druge firme uporabljate, te pa ne.

No, jaz jih tudi nisem, zadnjič nam jih je pa zmanjkalo (Babylove iz DM) in smo urgentno rabili plenice in je mož v našem malem Mercatorju vzel Huggies. Paket je roza barve. Pa še ful poceni so, jumbo paket je 2.990 SIT.
Res sem se bala kaj bo, ampak do danes (up. že 10 dni) nimam ene same samcate pripombe. ne podnevi, ne ponoči, ne lulanje, ne kakec, ne rita. Vse OK. Edino mogoče so malo širokem med nogami.
Materijal je v redu, elastika tudi.
Kaj je torej narobe z njimi? Če je kaj?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
5.1.2006 21:36:50   
ZARA






Jst sem imela modre...in so bile )milo rečeno) obupno slabe! Ko je bila tamala mal bolj polulana je bila plenica kar v nekih kepah user posted image ...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
5.1.2006 22:11:27   
Anja**
Jaz jih uporabljam trenutno. Premocijo mi ne, samo so mi tako papirnate in mi zglkedajo tako kot da majo premalo gela not user posted image

Fixis so mi boljse. Ko ponucam ta paket H. (nam jih je bozicek prinesel, pa jih ne morem lih proc fliknit user posted image  ) bom vzela Fixis. Za ponoci pa Aktiv baby (pampers) iz Mullerja. user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
5.1.2006 22:45:52   
skuštrana
Mi smo jih tudi uporabljali. Pa so bile ok. Sicer so pa pri nas vse ok ( ne premočijo, nima vnete riti, ...) razen Pampers. Po teh pa je kriza.

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
5.1.2006 23:17:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
6.1.2006 0:31:42   
Aleksandrin
Meni so OK, samo pri ta zadnjem paketu sem falila, gel se strdi kar po kosih user posted image , drugače so mi pa super, sploh tiste z elastiko čez celo, na zadnjem delu. Kakec je bolj tekoč, tako, da ga ta elastika ustavi.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.1.2006 8:55:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
6.1.2006 9:03:26   
zoya24
Jaz imam trenutno oboje rumeno- zelene in roza Huggiske. S prvimi se res ful zadovoljna jih imamo za čez noč, z drugimi pa ne. Sej premočijo čez dan mi ne, pa tudi kej ven ne pogleda (ga pa previjam zelo pogosto). Drugače mi pa niso všeč. Elastika vzadaj je sicer super, a sploh ne pride do izraza, ker so tako majhni trakci za nalepit, pol pa plenico sploh ne stoji tako kot bi morala. Rumeno - zeleno so res čisto druga klasa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
6.1.2006 9:51:47   
LONA13
jest mam tud huggiske, sem jih že nekaj vrst sprobala in so mi ful dobre...
po pamperskah je bil vedno moker do vratu, zato bom še naprej kupovala huggiske

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
6.1.2006 12:45:43   
Ines.
Jest sem jim zvesta že več kot dve leti, oz. moj user posted image . Ravnokar sem prišla iz štacune z njimi, s tistimi modro-zelenimi, ta vijoličnih imam pa še nekaj. Mogoče ni govora o njih, ker smo z njimi čist zadovoljne, po kvaliteti in ceni.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
6.1.2006 18:47:11   
petarda
Tudi mi jih imamo zdaj. Tamale vijolične in smo zadovoljni.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
6.1.2006 19:05:01   
AKŠ
ojla - tudi nam jih je prinesel Dedek mraz (ta roza) in moram rečt, da mi še ni nobena premočila, (kar je super proti Pamperskam), sem pa dobila občutek, da so zelo "papirnate", nič kaj prijetne na otip.....ali imam mogoče samojaz tak občutek?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj je narobe s Huggies plenicami?...
6.1.2006 22:27:13   
Anja**
Tako kot si rekla>: papirnate in tanke. user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?