|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je vzrok
19.4.2006 15:09:33   
sminc
Prejšnji mesec sem 11 mesecev po porodu dobila menstro. Bila je normalna, neboleča, trajala je 5 dni. Kot pred nosečnostjo. Po 28 dneh je ni bilo. Po 2 dneh zamujanja sem naredila test ( romed) ki je bil negativen. zdaj zamuja že dober teden in je še vedno ni in nič ne kaže da bi prišla. res je da sva z dragim nekajkratuser posted image user posted image in nisva bila zaščitena po " predpisih" a sva "pazila". Test je tudi pokazal drugače. Sem ga naredila prehitro? Nekih posebnih znakov ne čutim a jih tudi pri Jakobu nisem. sam menstre ni bilo, prej pa točno na 28 dni. Nea vem..... po eni strani si želim da bi biluser posted image , po drugi pa se mi zdi hitro.user posted image user posted image

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je vzrok
19.4.2006 15:12:14   
total
Verjetno ni še redna,še mal počakaj.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je vzrok
19.4.2006 16:06:38   
Anonimen
Jaz bi kupila še en test. Mogoče je bilo zadnjič prehitro. Če pa je negativen, potem pa je res, da imaš še neredno.

Držim pesti....za karkoli pač user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je vzrok
19.4.2006 17:33:56   
Teja N
Po porodu imaš en čas neredno, se uredi v par mesecih. Če te skrbi, pa ponovi test.
 
Lp,
Tejauser posted image


_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?