|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj na hitro skuhat iz kislega zelja?
30.12.2012 13:54:29   
Anonimen
Torej? Hitro moram eno kosilce skuhat, pa se mi ne da it v trgovino ... imam pa doma pol kile kislega zelja ... a se da iz tega pa iz krompirja kako juho skuhat? Sej vem ... bedna sem user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj na hitro skuhat iz kislega zelja?
30.12.2012 13:58:55   
Najaa
Pire krompir in kislo zelje. Zelje podusis s cesnom... Najhitreje in doooobro. :)
Lahk pa tudi skupaj oboje skuhas, lovorov list, cesen... pa je tudi doooobro. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj na hitro skuhat iz kislega zelja?
30.12.2012 13:59:26   
malaMravljica
Jaz bi pa kar stenstala zelje in krompir posebej. Meni je to full fino, ce imas se kaksno klobaso ali kos mesa za mesojedce, drugac bi mi pa tudi brez mesa prezivel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj na hitro skuhat iz kislega zelja?
30.12.2012 14:06:30   
mateyka
lahko pa zelje spečeš (z mesom ali brez)..
http://www.kulinarika.net/recepti/13557/mesne-jedi/peceno-zelje/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj na hitro skuhat iz kislega zelja?
30.12.2012 14:12:13   
Hope2
jota

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj na hitro skuhat iz kislega zelja?
30.12.2012 16:37:27   
Anonimen
Hvala vsem za predloge ... žal ste bile malo prepozne in sem kar sama neki sčarala ... eno krokpot varianto s krompirjem in zeljem ... pa glede na to, da sem neki na blef delala, je odlično uspelo user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?