|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj kupim??
30.3.2007 8:07:51   
ery
Sej vem, da že težim, ampak trenutno imam ravno čas... user posted image  Včeraj sem imela tak dan, da sem si obvezno mogla neki kupit. In sem kupila eno krilo, ki ga NIKOLI sploh ne bom oblekla. In zdaj bi ga rada zamenjala.... Pa ne vem za kaj bi zamenjala, ker dans pa nimam takega dneva user posted image  
Ali dolgo čez rit tuniko-to paše na vse hlače a ne?
ali športne hlače z žepi?

Groza..

ja sej to sem pa jaz...koza.... user posted image  

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 8:12:13   
Anonimen
HEHE KJE SI PA KUPILA?

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 8:12:59   
Putka
Zakaj pa ne bi krila oblekla? Jaz ga včasih nisem nosila, zdaj pa sem poleti vsak dan v krilu, ker je tolk udobno.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 8:27:34   
ery
hehe, ne ne, tega krila ne bom oblekla..Nimam ga za kam, razen za na morje... user posted image  
Kupila sem pa v Mengšu v eni trgovinci...

_____________________________




(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 9:05:39   
srki
Ti jo kar nesi zamenjat, če veš da je ne boš več oblekla, zamenjaj za nekaj, kar veš, da boš nosilauser posted image .

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 10:02:14   
Magi*
najprej naj te potolažim, da se to zgodi tudi najboljšimuser posted image

pojdi zamenjat, ja. mimogrede, tunika (po mojem mnenju) ne paše ravno najbolje čez kake športne hlače z žepi. jaz bi jo nosila raje čez kaj ožjega, ali pa čez široke lanene hlače (brez žepov).

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 10:03:33   
Anonimen
Športne hlače z žepi, to boš vsaj nosila. S tisto tuniko bo pa isto kot s tem krilom.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 10:30:48   
Anonimen
Tudi jaz mislim, da tunika ne paše na hlače z žepi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 18:32:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Tudi jaz mislim, da tunika ne paše na hlače z žepi user posted image



Tunika paše samo na hlače brez pasu in brez žepov. Najbolje je da so čisto gladke (na črto ali brez je opcija), ker kakršnekoli izbokline zgledajo zelo čudno pod obleko (tuniko).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj kupim??
30.3.2007 20:25:41   
Anonimen
Športne hlače.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?