|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj si mislim ?
11.7.2007 10:47:43   
zorica

Imam eno vpašanje in bi lepo prosila za odgovor.
user posted image me je danes obiskala na kar 22 dan.Ponavadi pride tam od 27- 30.Kaj bi lahko bil temu vzrok?
Svojega G lahko obiščem šele naslednji teden.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj si mislim ?
11.7.2007 10:52:29   
Naty*
zorica  to ni ponavadi nč čudnega. Včasih lahko pride prej, ali pa celo kak mesec izostane. Če ni drugih čudnih znakov, se zaenkrat ne sekiraj. 

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj si mislim ?
11.7.2007 10:54:41   
srki
Kljub redni M se ti lahko ritem podre in pride prej ali kasneje.

Če delate na dojenčku oz. če si noseča, lahko tudi v času zanositve pride do blage krvavitve, lahko narediš test in boš videla, na čem si. 

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj si mislim ?
11.7.2007 13:45:09   
bekyca
Zorica, tukaj mislim da ni razloga za skrb. Tudi mene kdaj obišče na 21. dan, čeprav me ponavadi tam med 24. in 26. Saj veš kakšne smo ženske, na nas vse vpliva. Stres, potovanja,.... - na ene bolj, na druge spet manj. Sama zase vem, da potovanja vplivajo name in pride zaradi tega prej.

Načeloma se pa ne sekiram, če se mi ciklus skrajša, gremo lahko prej v nove boje user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?