|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj si mislim ?
28.7.2007 12:35:20   
zorica


Danes proti jutru so me ful začeli boleti jajčniki oz. me je ful zbadalo, da sem se zbudila.Zbadanje ni trajalo ne vem kako dolgo in sem zaspala nazaj.Potem pa bolečine v spodnjem delu trebuha oz.tam spodaj.
Prej pa sem šla na WC in je bil na hlačkah tak rjavkasto (rozen?) flek.
Počutim se grozno.Po zajtrku sem morala iti še enkrat za pol ure spat ker enostavno nisem zdržala.Bolečine so  podobne, kot kdaj sem pred user posted image .Je pa šele 18dan.Dobim pa jo odvisno od zadnjič 22dne pa nekje do 27dan.Pa tudi glava me je začela po malem boleti.
Z mojim pridno na vsak drug dan user posted image .Ali bi bilo kakšno vnetje ali pa mogoče,...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj si mislim ?
28.7.2007 13:32:52   
**NiNa**
zorica
Težko rečem kaj bi to bilo, mogoče pa te bo tečka tokrat še prej obiskala. Mogoče je pa to vgnezditvena, saj boš videla če se ti bo danes krvavitev povečaka potem prihaja user posted image , drugače pa počakaj še kakšen teden pa naredi test pa boš videla.
Držim pesti da vama je tokrat uspelo!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj si mislim ?
28.7.2007 18:46:39   
Anonimen
Morda je ovulacija?

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj si mislim ?
28.7.2007 21:00:59   
Anonimen
Zorica, meni se je isto dogajalo, pa sem bila  user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!

DRŽIM PESTI ZATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj si mislim ?
28.7.2007 21:33:26   
bskrle
Tudi jaz mislim, da je ovulacija, ker je 18ti dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj si mislim ?
29.7.2007 16:30:29   
zorica


No danes 19dan me je spet zjutraj špikalo v levem jajčniku, da sem se prebudila.Prej pa ko sem šla na WC pa kar nekaj izcedka rozne barve.
Ker pa sem upoštevala vaš nasvet, da gre morda za O sva z mojim lepo user posted image , čeprav mi ponavadi med O ful paše in bi jo naj imela prejšnji teden v sredo, četrtek.

Lahko pa gre za kakšno vnetje ali kaj ?A je med vnetjem tudi možen rozen izcedek, danes več kot včeraj.



(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj si mislim ?
30.7.2007 15:47:35   
ninčy
Tudi sama ne vem, kaj naj si mislim ...
Mene že 4 dni neprestano zbada spodaj, ne vem, ali po jajčnikih ali kje drugje. Ovulacija naj bi bila mimo. Tako sem vsaj izračunala. Ali morda bolečina traja lahko več dni?
Bomo videli, ampak tole čakanje je pa mučno user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj si mislim ?
30.7.2007 15:58:13   
kodrana
zorica, če misliš da je ovulacija že kak dober teden mimo.. kaj pa če bi bila to vgnezditvena krvavitev. ne vem, ugibam. lahko pa pokličeš svojega g. in vprašaš.

ninčy kdaj pa bi ti morala dobit user posted image ? ti že zamuja? tudi zate držim pesti, da se izteče, kot si želiš.

kodrana

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj si mislim ?
30.7.2007 15:59:02   
zarjica
Mene včasih od ovulacije pa  do menstruacije konstantno boli in pika. Večkrat pa se mi je tudi že zgodilo, da sem 5 dni do M vsako jutro opazila roza ali rjavkast izcedek.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj si mislim ?
30.7.2007 16:11:35   
ninčy
Ne, mam še kar nekaj dni pred seboj, preden bom lahko začela upati, da mi zamuja.
Mah, upam, da bom uspela čim dlje zdržat ... danes sem izvedela še, da je tudi mojo mamo tako špikalo, ko je zanosila in je točno vedela, da je noseča.
Toliko informacij, sama pa ne upam preveč upati, da ne bom potem razočarana.

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naj si mislim ?
30.7.2007 17:53:44   
kodrana
ninčy na dobri poti si potem. upam, da si srečka user posted image .

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj naj si mislim ?
30.7.2007 18:08:54   
zorica


V jajčniku, posebej levem me ful špika in rozkast izcedek še traja, sicer ga je malo a vseeno je.
Jaz pa sem sedaj 100% prepričana, da je to napoved za prihajajočo user posted image .Žal, zakaj bi se slepila, saj vgnezditvena krvavitev ne traja par dni.Pa tudi O je že bila.

Za rojstni dan, ki je drug teden se mi tako ne bo uresničila dolga želja,...

A mislite da je ta izcedek možno tudi povezan kaj s tem, da skoraj že tri mesece pijem čaj iz krvomočnice user posted image





< Sporočilo je popravil zorica -- 30.7.2007 18:11:34 >

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj naj si mislim ?
30.7.2007 18:15:04   
Serendipity
zorica - user posted image  Jaz pa upam da se ti bo uresničila želja. Upanje ostaja. Mogoče je pa vseeno bila vgnezditvena, sam se je mal zavlekla .... user posted image user posted image user posted image user posted image

ninčy - user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti držim pesti!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj naj si mislim ?
3.8.2007 15:42:41   
zorica

Punce danes je minilo 7dni od mojih 3-dnevnih izcedkov, ki so sicer bili le enrat na dan.Prvi dan rahli, drugi dan močni in tretji dan rehli rozkast izcedek.
BT mi je 36,8 zvečer 37,1 čeprav vem da zvečer to ni BT, pa tak za foro user posted image

Test viola sem delala pred dvema dnevoma in je bil seveda negativen (pa še to zvečer).V jajčnikih me občasno špika, joški napeti in malce boleči, kot pred user posted image .

Tisti izcedki po mojem niso bili znak O ker sem jo imela prej, a je možno da so napovedovali user posted image pa je še do danes ni ?Ali pa bi mogoče le bila vgnezditvena?

Aha pa joški me včasih tak srbijo...




(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj naj si mislim ?
3.8.2007 15:58:58   
vanč
Če se ne motim še ni minilo 27 dni (kakor ponavadi dobiš M) zato menim, da si test naredila prezgodaj. Počakaj še nekaj dni, da bo več nosečniških hormonov (če si slučajno res noseča in držim pesti, da si). Vso srečo !!!

P.s. Jst sem imela 1 teden pred pričakovano M močna zbadanja in rahle krče in sem bila res noseča!

_____________________________

vanč

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj naj si mislim ?
3.8.2007 16:03:38   
zorica


Ja to z moji ciklusi je malo zmedeno,letos sem jo dobila na 29,32,25,29,30,25,27,22 po vrsti od januarja do prejšnjega meseca 22 dni.Tako da sedaj niti ne vem kdaj jo naj čakam.



(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj naj si mislim ?
3.8.2007 16:10:25   
vanč
Po mojem se osredotoči na dan, ki si jo najkasneje dobila (to je 30.dan), 31. dan pa naredi test zjutraj, prvi urin. Jst jo dobivam od 25. do 28. dan. Počakala sem do 30. dneva in se je lepo videlo user posted image .

_____________________________

vanč

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj naj si mislim ?
3.8.2007 16:23:14   
zorica


To pomeni še teden dni čakanja user posted image user posted image user posted image

Pa saj tak vem da nisem, ker sem že enkrat tako tri dni rahlo krvavela, pa tudi nisem bila.Tako da se je brezveze slepiti.Škoda edino to da user posted image že ni prišla, ker sedaj začenjam z 14dnevnim dopustom in bi lahko opravila še zadnji zastonj IUI, ker potem spet ne bom mogla dobiti dopusta in MB je meni oddaljen nekje 75km, tako da rabim potrem dopust.

Po tretjem neuspelem IUI se takoj prijavim za umetno, ker so itak čakalne liste dolge.


(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj naj si mislim ?
3.8.2007 16:27:42   
vanč
V glavnem ti se samo sprosti, odmisli za 1 teden in izkoristi dopust za razvajanje!!!

_____________________________

vanč

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?