|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj narditi v pimeru,če prej pride M?
19.12.2005 12:07:36   
Sulfinija
Pozdravljene!!!!

Kot vste sem bila 2.12 na abraziji,ker pikici ni več bil srček.In en tedn po abraziji sma bila v MB v neplodnosti na razgovoru za najin pvi IVF.Ker zaradi abrazije nisem vedela točno povedati kdaj dobim svojo M.Če bi bilo vse normalno naj bi jo dobila med 30.12-3.1 in tako sem tudi zdravniku povedala.Sedaj pa me zanima kaj če se zgodi in jo dobim kaj prej pred tem datumom.Kajti jaz imam moder list in na njem piše da velje le v primeru,če dobim M med 30.12-17.1.Torej če pride prej kaj naj storim?Kajti sedaj bodo prazniki in ne vem,če bom sploh koga dobila na telefon,če da ga bom lahko vprašala.

Za vsak odgovor vam bom hvaležna!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj narditi v pimeru,če prej pride M?
19.12.2005 13:43:10   
macca
Mojca9000, žal ti ne znam svetovati, kaj naj storiš glede M.  Res najbolje, da pokličeš, tam ti bodo najbolje vedeli povedati.
Hudo mi je zate in tvojo pikico. Nisem vedela, da se je to zgodilo, sem samo zasledila, da si bila user posted image .  Tudi jaz sem danes v bedu, ker že spet nič ni ratalo
(user posted image ). Drži se! Vem, kako ti je, ker sem tudi sama že to doživela in takrat me nihče ni mogel potolažiti! Čas je zacelil rane, kolikor se je dalo. 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj narditi v pimeru,če prej pride M?
19.12.2005 15:02:24   
vampirka
Mojca, glede na to, da imam jaz enak list (moder, št. 6) ne vem od kod tebi zgoraj napisani datumi user posted image  ...V skupino spadajo (spadamo) vse, ki bodo dobile user posted image  od 30.12. - 6.1. ali pa potem od 7.1. - 13.1. ter 14.1. - 20.1.! Po besedah sestre Danijele pa (v primeru, da imaš redno M) lahko začneš s KT (Femoden) šele v februarju (28.1. - 17.2.) Seveda je ob vsakem časovnem terminu tudi navodilo na kateri dan začneš z jemanjem KT (pri nekaterih na 2., drugih 7.dan...pa tudi pavze med tabletkami so predpisane različne). Zatorej upam, da v vsakem primeru padeš v katerega od zgoraj navedenih datumov! 

(odgovor članu macca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj narditi v pimeru,če prej pride M?
19.12.2005 15:17:48   
Sulfinija
Ojla Vampirka!!!!!

Ups pošteno sem se vsekla.Jaz sem ti zadnjič na tole odgovorila,da imam tudi jaz moder list št.6.
30.12-6.1
7.1-13.1
14.1-20.1
21.1-27.1
28.1-3.2
4.2-10.2
11.2-17.2
Takole piše na mojem listu.Meni ni sestra Marija nič rekla,da lahko začnem jemati komaj februarja.dr.Rakič nama je rekel,da če padem v pvo skupino si moram nabaviti še eno škatlo tablet zraven pri svoji G.
In kdaj imaš ti predvideni datum punkcije na mojem piše 29.03.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj narditi v pimeru,če prej pride M?
19.12.2005 16:44:08   
vampirka
Na vseh listih piše enako user posted image ...zdaj je pa samo še od nas (naše glave in fizike) odvisno kdaj bo do punkcije dejansko prišlo (oni se sicer trudijo uskladit ciklus 20 ženskam hkrati, verjetno pa stvari variirajo za par dni).

Kakorkoli že - veliko sreče nama in vsem ostalim! Pa da dobiš user posted image  nekje v predpisanem datumu user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj narditi v pimeru,če prej pride M?
19.12.2005 18:45:12   
aljča
Vama bom pa jaz malo pomagala okol teh datumov.Sama sem že dala skozi ta postopek in vem kako gre tole na vašem listu.
Na modrem listu imate lepo na strani napisane skupine:
1-potem pa datum pričakovane menstruacije

2-
3-
4-ISTO
4-
4-

Ve pupike sedaj čakate svojo rdečko.Če bo točna in boste lahko padle v katero od eno  teh 4 skupin  takrat začnete jesti KT.
Mojca tebe moti verjetno to...da če bi dobila rdečko pred 30.12.kaj storiti...lahko samo to da počakaš nasledni termin ki ga imaš v februarju.
Če nisi sigurna pa pokličeš še ta teden v ambulanto na 02-321-24-62 od 13-14 ure kjer ti bodo prijazno povedali kaj storiti.
Sama sem bila dana v 4 skupino ampak me je rdečka prehitela in sem tako padla v skupino 3 na modrem listu.Tabletke sem jedla 2 meseca.
Vse 4 skupine pa imate skupni datum zadnje tabletke in potem datum pričetek prvih inekcij gonala-f.
Upam, da sem vama vsaj malo pomagala.
Obema srečno v postopku.
Čao Aljčauser posted image user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj narditi v pimeru,če prej pride M?
19.12.2005 18:58:02   
Sulfinija
Aljča!!!!!

Hvala ti.Ravno tole me je motilo kot si ugotovila.Ja če jo dobim prej pa bom pač poklicala in vprašala kaj narediti.Ker tudi sam zdravnik ni točno vedel,niti jaz kdaj jo dobim zaradi abrazije kot sem že rekla.
Veš,če jaz padem v pvo skupino kot bi bilo prav bom najdalj jdla tableteke in bom morala dobit še eno škatlico zraven.Če jo pa prj dobim opa bom vsekakor poklicala in vprašala ali lahko pol začnem jemati v februarju kot na listu piše.
No tudi jaz upam,da bo vse ok.

Ti pa drži pesti!!!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Nosečnice in pitje vode
пеперутка16

Koliko vode popijete na dan?

Do 1 L. (21%)

Do 2 L. (29%)

Več kot 2 L. (43%)

Ne vem. (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!