|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 11:22:33   
Anonimen
Poletje se bliža pa me zanima kako ste oblečene oz. slečene na plaži.

Ste na plaži zgoraj brez, nosite tudi na plaži tangice , kako na vaše razkazovanje jošk glede partner? Je kaj ljubusumen ali je ponosen na vas?

Koliko med vami je nudistk? Vam je bilo prvič kaj nerodno? Kam hodite nudisti na morje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 11:32:35   
Bubamaraa
Jaz izražam že vrsto let željo po nudistični plažo, pa se moj user posted image  ne strinja...tko da se mu prilagodim, je pa res, da sem do poroda bila sama zmerom zgoraj brez na plaži in mi je bilo čist useeno kdo je bil z nama....po porodu, pa glede, da je dojenje in gravitacija naredilo svoje še nisem bila zgoraj brez, čeprav se letos pripravljam, da kar bom...ker se mi po domač povedan jebe, kdo si kaj misli o mojih joškah....ker se jaz počutim veliko bolje zgoraj brez....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 11:46:41   
CUKRČEK
Mi smo bili lani 1. nudisti in je zakon. Predlagatelj tega pa je bil moj mož....torej se strinja z vsem tem. Je pa veliko več ocenjevanja in šinfanja na "oblečenih" plažah kot na nudističnih.....zato se ne boj ogledovanja.

Tudi letos gremo(če bo seveda vreme vsaj malo poletno) n anudistično in sicer v Kuversado. Pa na Krku je tud fletno(zraven Baške).

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 11:49:38   
cukerček
Jaz ne nosim tangic (KOPALK), se pa brez problema sončim zgoraj brez. Sem bila že tudi na nudistični plaži. Ko sem šla prvič in prišla tja oblečena so me vsi čudno gledali in mi je bilo nerodno, zato sem hitro slekla kopalke in mi je bilo dosti boljše, nihče me ni več čudno gledal. Saj se hitro prilagodiš.
Moj partner ni bil ljubosumen, če sem slekla zgornji del kopal, ker ni imel zakaj bit saj sem bila tam z njim in tudi on je pogledal kakšno punco zgoraj brez.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 11:57:47   
total
Nudistka ne bi bila nikoli,sem pa vedno v kopalkah,sam včasih se sončim zgoraj brez,pa še to mi moj dragi odpne bikinkeuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:00:51   
CUKRČEK
[font=\'verdana,arial,sans-serif\' size=\'1\'][color=\'black\']Nik je pravi mali navihanček');" onmouseout="return nd();" href="http://www.ringaraja.net/forum/showProfile.asp?memid=1108331148" target=_blank>total user posted image .......user posted image od kdaj si pa pripadnik moškega spola???user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:12:56   
total
Cuker,kaj te muči?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:13:27   
anckabancka
Jaz se sončim kar oblečena zgoraj in spodaj. Sem se le enkrat do sedaj zgoraj brez, ko sva bili s kolegico na morju, pa še takrat so me vse mamke okrog grdo gledale.user posted image

Tudi mojemu dragemu ni všeč, da bi bila zgoraj brez (saj me rad vidi, samo noče, da me vidijo drugi). Edino, če bi bila na samotni plaži, bi bila zgoraj brez, al pa tud spodaj...

Aja, pa še to: malega še dojim in verjetno ne bi bil navdušen, če bi cel dan gledal moje mlekarne, pa jih ne bi dobil...user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:17:59   
CUKRČEK
Mater muuser posted image , kaj je pa to napisalo???user posted image  total, samo vprašala sem te, od kdaj si ti moški(glede na to, da imaš zraven nicka znak za moško populacijo)??user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:26:37   
helena80
Jaz se sončim pa kar gola, ker mi je tako najbolj všeč. Prej sem se sončila zgoraj brez, potem pa sem bila enkrat s kolegico na nudo plaži in mi je bilo všeč, tako, da zdaj sploh ne hodim več na oblečene plaže.



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:32:42   
total
CUKERČEK,ni panike so me kr določila za moškegauser posted image ,kaj čem....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:47:30   
dulcinea
Total, če si babnca si kar popravi znakec v "moj profil" odkljukaj da is ženski spol. Mi je bilo zelo všeč ko so to uvedli, ni pa mi všeč, če se potem prijaviš, da si nekaj drugega.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:48:42   
dulcinea
Pa še to: ponavadi sem bila na plaži v obeh delih kopalk. Lani pa sem dala tudi moderček dol. In en dan sva šla z lubijem tudi na nudi plažo pa mi je bilo tudi to všeč. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:50:06   
cmokec
Total, v nastavitvah Moj profil imaš nastavljeno, da si moški. popraviti moraš sama, pa bo popravljeno v žensko.

Jaz sem pa na plaži zgoraj brez. Edino kot najstnica sem bila pametna in mi je bilo narodno, pa sem dve leti imela modrc. Pol sem bila pa tako jezna, ker sem mogla spet par let zelo paziti, da me ni po joškah opeklo.  Tangic nisem imela nikoli, ker imam močno preveliko rit, na nudistični pa tudi še nisem bila, ker se ne najdem čisto naga sprehajat okoli. Še tako si dam do sladoleda modrc, pa ruto okoli bokov.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 12:58:43   
Anonimen
Na plaži nosim samo spodnji del kopalk. No, seveda če je družba taka, da je to primerno. Če je v družbi nekdo, za katerega vidim, da mu je to neprijetno, potem nataknem tudi zgornji del.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 13:02:51   
copka
kopalkeuser posted image

ne vem zakaj, ampak meni se zdi da kopalke vcasih tudi polepasjo postavo. Pa kaksni vzorcki na kopalkah so tudi lepi.

Me ne moti ce je kdo zgoraj brez, se mi pa zdi, da pa prav vsaki/vsakemu pa tangice tudi ne pasejo.user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 13:07:26   
total
Jupi spet sm ženskauser posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 13:09:03   
viv_
Ponavadi sem bila zgoraj brez, lani smo bili pa v Italiji, sem imela pa še zgornji del kopalk.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 13:22:08   
morskadeklica
Zgoraj brez vedno, nimam kaj dat v "modrc" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Pred leti sem nosila tudi tangice kopalke, letos pa še ne vem.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 13:40:43   
tjasa999
Jaz sem, če je le možnost zgoraj in spodaj brez. Pred leti sva bila tudi v nudističnem kampu pa nama je bilo všeč. Zdaj pa vzamemo apartma, tam kjer je v bližini kakšna nudistična plaža.


(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 15:31:25   
Anonimen
Na plaži sem zgoraj brez.

Včasih sva tudi naga (če sva bolj na samem, ker je fanta zelo sram).

(odgovor članu tjasa999)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 15:37:18   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Poletje se bliža pa me zanima kako ste oblečene oz. slečene na plaži.

Ste na plaži zgoraj brez, nosite tudi na plaži tangice , kako na vaše razkazovanje jošk glede partner? Je kaj ljubusumen ali je ponosen na vas?

Koliko med vami je nudistk? Vam je bilo prvič kaj nerodno? Kam hodite nudisti na morje?


Kako sem slečena oz. oblečena? Preprosto.

Sem na plaži zgoraj brez? Ja.

Nosim tangice? Ne.

Kako gleda partner? Vseeno mu je.

Je kaj ljubosumen ali ponosen? Vseeno mu je.

Koliko med nami je nudistk? Pojma nimam.

Mi je bilo prvič nerodno? Niti malo.

Kam hodim na morje? Povsod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 15:50:46   
Tadeja
user posted image  Da bi dala vse dol? To pa neuser posted image user posted image user posted image ..... 
Sva bila lani na Krku, pri prijatlih, kjer je pri Baški full dober nudl kamp. Ampak kaj, ko se je ena tam čist razkrečena sončla, da me je skor kapuser posted image ............
Saj vem, verjetno se s časom vsega privadiš in teh stvari nimaš več za mar...
Zame je dost že, ko sem zgoraj brez in pri tem ostanem.

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 17:45:55   
skuštrana
Jaz sem najrajši spodaj v bikinkah, takih mini, na špagice, navrh pa kar brez...Čeprav ne maram biti brez na takšnih full gužvastih plažah..Ponavadi pa itak hodimo kam kjer smo bolj sami, tako da ni panike..

(odgovor članu Tadeja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj nosite na plaži?
6.6.2006 17:52:34   
frrrr
na plaži ne nosim nič, ker sem nudistka!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?