|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj obleči za krst?
27.9.2005 16:58:23   
Anonimen
Zdravo!
Ko hodim po mestu in gledam oblekce za krst se kar naježimuser posted image . Pri punčkah še nekako gre, čeprav nisem zagovornik volančkov, za fante pa se mi zdi prava katastrofa al sem pa jaz tko zbirčna. Mojega sina naj oblečem v "moško obleko"-hlače in reklc. Imam občutek kot bi ga že poslala na ohcet. Al res ni drugih oblačil za fante kot tiste obleke. Kako ste ve oblekle svoje otročke za na krst? Razmišljam da bom svojemu sinu kupila kar hlače, srajčno bluzo in če bo možno čeveljčke v isti barvi bluze ter toplo jopico. Sicer pa okusi so različni.
Hvala za odgovore in lep pozdrav.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj obleči za krst?
27.9.2005 17:12:06   
jazz
Po moje ni treba neki komplicirat...vzami kakšen svetel kompletek, bilokakšen, da je tebi všeč in da bo malemu udoben!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj obleči za krst?
27.9.2005 19:48:00   
Lana_s
Meni so tudi grozne tiste obleke. Tak kot si rekla, hlače in srajčka pa bo user posted image user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj obleči za krst?
27.9.2005 21:17:55   
frutka_
Jaz sem malemu kupila lanene bele hlače, svetlo modro srajčko ter bež jopico in bež sandalčke. Sicer nimam nič proti ostalim nakranclanim oblačilom ampak se mi zdi bolj smiselno kupiti  nekaj kar bo dejansko še oblekel.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj obleči za krst?
27.9.2005 22:08:01   
babylove
Tudi jaz sem mu hotela nadeti kar svetle kavbojke in kaksno srajčko. V krstni knjižici sem potem prebrala, da je belo oblačilo simbolno (znamenje čistosti otroka) in povsem po naključju smo takrat naleteli na bel satenast kompletek v poročnem salonu - hlače, pas, srajca z metujčkom in izvezen telovnik. Pristajalo mu je kot ulito in ni mi žal tistega denarja. Pravzaprav bi mi bilo žal, če bi ga imela v kavbojkah, ker so bili pri krstu hkrati tudi 3 drugi otroci, vsi v svečanih krstnih oblačilih.
Sedaj pa razmišljam tako: krst je pravzaprav velik dogodek in zakaj ne bi za to priložnost otroka posebej svečano oblekli? Saj ko ste same recimo neveste, se tudi ne greste poročit v kavbojkah?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj obleči za krst?
28.9.2005 7:47:25   
muki1
Meni so ta oblačila bedna in klovnovska. Ma, ti mu kupi nekaj kar bo lahko nosil tudi po krstu. Midva sva ji v H&M kupila bel body, bele žabe in svetlomodro oblekco. Pa klobuček je imela belomeder in bele copatke.
Pa amen.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj obleči za krst?
28.9.2005 8:16:20   
tascha
Mi imamo krst to soboto in sem mu že nekaj časa nazaj kupila svetlomodre kavbojkce, svetlomodro jopico, svetlo kapico - klobuček in imel bo svetlo modre copatke. Star je 6 mesecev in se mi zdi, da bi bil v belih volančkih kot maškara. Sicer je pa to stvar vsakega posameznika, kako ga obleče, vedno se bo našel kdo od žlahte ali sosedov, ki bo to komentiraluser posted image . Jaz sem zagovornik tega, da ima lahko tisto stvar še kdaj ne samo enkrat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj obleči za krst?
28.9.2005 14:24:18   
vanja_1
Mi smo imeli krst prejšnjo nedeljo. Svojega 8-mesečnika sem čisto normalno oblekla, seveda smo mu kupili vse novo. Niti nisem pazla, da je bilo svetlo. Tako je imel olivno zelene hlače na naramnice, oranžno majčko in bež čeveljčke. Zarven našega sta bila krščena še dva otročička, oba v belem, vendar meni se to ne dopade. Pa tudi župnik ni imel pripomb (belo barvo pa simbolizira platnen prtiček, ki ga imaš zraven, tako da po moje otroci ne rabijo biti oblečeni v belo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj obleči za krst?
28.9.2005 15:36:54   
Anonimen
Nik je imel na krst oblečeno nekaj čisto na iziz, nekaj takega ko še zdaj nosi.Bež hlačke in sračko(bež in zelen črte), pa so vsi ful hvalili kaki maneken je!user posted image

(odgovor članu vanja_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj obleči za krst?
28.9.2005 22:03:33   
malika
Meni se tudi želodec obrača, ko vidim te kičaste cotke, ampak toliko kot nas je , je očitno tudi okusov.

Našega smo oblekli v bele hlače do pasu, sv. modro majčko, in svetlo črtasto jopico. pa sv. moder klobuk na glavo , pa je bil maneken user posted image  . Tomija bomo oblekli podobno.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj obleči za krst?
29.9.2005 0:56:15   
KODA
Midva z možem za krst nisva čisto nič komplicirala.Praktično oblačilce,ki se nosi še po krstu.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...




Alkohol v času nosečnosti
hmm...

Ali ste v času nosečnosti popile kaj alkohola? Npr. na kakšni obletnici in ali vas je skrbelo ali bo z otrokom vse vredu?

da, sem pila in me ni skrbelo (7%)

Sem pila in me ni skrbelo (3%)

Nisem pila (56%)

Občasno, ampak sem bila mnenja da ne bo škodilo (34%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!