|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa Crikvenica!
26.2.2006 20:51:21   
Sulfinija
Joj punce meni je že vse nerodno vendar več gav več ve.KO sem bila majhna smo radi hdili v Crikvenico na sladoled nam je bil najboljši.Malo smo se tut sprehajali po mestu in me zanima kaj menite na ta kraj?
Na netu piše,da so dobili neko priznanje,da je baje najbolj čist morje?Kaj menite se splača iti tja pogledat?Tut eni naši prijatelji so bili pred leti in smo jih tja šli obiskat mi pa smo ne vem točno v kerem kraju takrat bili?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa Crikvenica!
26.2.2006 21:16:14   
PBJ
Midva sva bila šest let nazaj čisto blizu Crikvenice (Dramalj - upam, da sem prav napisala). Lepo je bilo, ampak se spomnim, da je bila voda  precej hladna, čeprav je bilo avgusta. Nekajkrat sem že slišala, da je tam voda ponavadi bolj hladna...user posted image


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa Crikvenica!
4.3.2006 11:51:49   
Anonimen
 Mi smo se eno leto, ko smo se vracali iz Paga ustavili se v Crikvenici. Voda na Pagu je hladna (zaradi sladk. tokov, tam nekje okoli 22°C-24°C ima, kolikor se spomnem), ampak v Crikvenici je pa LEDENA!user posted image  Ne mores bit dolgo notri, sploh pa (po moje) ne gres v vodo, razen ce ti ni fejst fejst ze vroceuser posted image  Se pa defenitivno 100% zbudisuser posted image  

Ne vem, jst po nasih izkusnjah ne bi sla v Crikvenico, ker ce ze s Pagom primerjam - ze tam me zebe v vodi :) 
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?