|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 10:55:48   
jazz
Zanima me kdaj ste svojim malčkom začele dajati jetrca in drobovino in seveda kakšna? Piščančja,...? Nisem ravno sigurna, če mu jih že lahko ponudim pri osmih mesecih. Hvala za odgovore! Pa še to, kako ste jih pa pripravile? L.P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 11:02:26   
Anonimen
Tudi jaz sem želela to vprašati, ker se mi tak luštajo piščančja jetrca!


(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 11:11:41   
Anonimen
Bljak, jetra so filter za strupe. Piščance spravljajo gor samo z umetnimi zadevami. Meni se gravžajo. sploh jih pa ne bi dala otroku.

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 11:57:44   
jazz
Vem da so fuj ampak zadnje čase samo še premlevam kaj mu dati kar vsebuje železo da sem ratala že kar obsedena...skor tako kot z Ringarajo!

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 12:04:09   
Anonimen
Raje mu daj peso, špinačo, kakav, ribe ... ne vem pa, koliko je star, če to sploh že lahko.

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 12:22:35   
jazz
A v kakavu je tudi? Star je osem mesecev, najbrž bi že lahko, a ne? Ja kakšno ribo, postrv ali kaj drugega tudi pride v poštev? Hvala ti, si ful pozorna!!!

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 12:26:10   
Anonimen
Nima pojma, kako je s kakavom. Jaz sem mojemu do enega leta dajala adaptirano mleko, zdaj pa pri treh letih in pol popije vsaj pol litra kakava na dan. Tudi za ribe ti bodo bolj mamice z majhnimi otroci vedele povedati, kao in kaj, predvsem pa, kdaj.
Še nekaj o jetrih: to, kar sem napisala, je samo moje razmišljanje, lahko bi rekla moj predsodek, podkrepljem pač s tem, kar sem napisala. Kako je pa v resnici s tem, bi pa mogoče Seven znala kaj več povedati ali pa kakšna medicinka (pa ne žoga :)- ).

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 12:32:03   
jazz
Itak, tudi jaz jih nimam ravno v čislih, kaj šele moj:love:, ki sploh ne je mesa! Bom še malo medicinke prečekirala.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 13:28:54   
Ajsha
Jetra so sicer res polna železa, na žalost pa tudi toksinov. Zato otrokom do 21. meseca ne priporočajo uživanja jeter v kakršnikoli obliki, še najmanj pa v pašteti. Če imaš možnost dobiti kakšna bio jetrca jih otroku daj, ampak ne še sedaj, ker je premajen. Za železo pa naj raje poje kaj klasičnega (suhe marelice, rozine r. pesa,....)

LP!

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 14:04:08   
niki5
Jaz mu kakava še ne bi dajala..

Železo je v čokoladi (seveda je potem tudi v kakavu), katera pa je primerna po 12 mesecih.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 14:09:57   
niki5
Dejansko se pa pomanjkanje železa dogaja pri dojenih dojenčkih. V adapriranem je železo že dodano, tako da ima otrok dnevno enako preskrbo z železom, pri dojenih pa ni vedno tako oz sam težko veš koliko ga je otroček dobil.

Jetra pa mu tudi sama še ne bi dodajla. Raje poskusi z mesom (konjsko, teletina, perutnina in ribe).
Dušeno zelenjavo ali svežo (špinača, ohrovz, koleraba, cvetača, korenje, paradižnik, petršilj, regrat), STROČNICE (fižol, graf, leča, vse naj bo pasirano), SADJE (jabolka, slive borovnice, česnje, ribez), MLEČNI IZDLKI (jogurt, sir, skuta), ovseni kosmiči, črn kruh, ajdova moka, kaša.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 14:12:32   
niki5
Seveda še rumenjak sem pozabila napisat.

Drugače pa se mi tudi na veliko ukvarjamo z dvigom hemoglobina, ampak naš mali vztrajno zavrača vso to hrano, razen sadja :( Ne spomnim se da bi kdaj komu toliko kuhala, sploh pa take izbrane stvari. Tako da sem prav nesrečna ker noče jesti, predvsem zaradi njega, ker ne vem kako naj mu pomagam proti slabokrvnosti.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 20:03:32   
Anonimen
Kar si napisala, Splišni, zagotovo ni tvoj predsodek ampak dejstvo. Jetra zagotovo ne sodijo v prehrano dojenčkov, še otrok ne!

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 21:00:06   
leah
Goveja jetra so za otroke zelo dobra in zdrava.Po raziskavah v ZDA jih otroci lahko jejo.Sicer pa vsi iz istega korita jejo,tako,da...ni kake bistvene razlike.
Ko pa dajete malim razne piškotke pa Fruhcwerge pa mislite,da je to zdravo...
Čim manj kompliciranja in zdrave pameti pa bo,a ne punce?:zmeden:

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kaj pa jetrca?
8.8.2005 21:50:37   
Anonimen
PMS mogoče?:)-

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 7:26:53   
leah
splišni,daj no.Resno mislim;)

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 7:36:55   
Anonimen
Smo spet pri zdravi pameti? :)-

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 9:50:26   
Ajsha
leah - piškotki in jetra je približno isto????

Tale je res malo bosa ampak ponavljam - jetra niso za dojenčke. Pa pika.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 10:34:45   
leah
Jaz pa ponavljam,da goveja jetra 7 mesečni otrok lahko je...Pa pika.Če jim jih cela Amerika daje,pa noben ni umru...pol bo že vredu.pa če meni peditrinja pravi,da je ok,je ok...Ne nisem mislila,da je piškot ena in isto kot jetra,samo,da ko se zdej tolk bunite,kolk so jetra za malega otroka nezdrave,pa pomislite,kolike sladkarije pojejo že 15 mesečni otroci...je to ziher bolj nezdravo kot enajetrca na vsake kvante toliko.Pomisli!

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 10:46:45   
Ajsha
Ti kr daj jetra tvojemu otroku...cela Amerika tud žre v mcdonaldsu pa sicer noben ne umre, so pa zavaljeni debeluhi. Tako da Amreika ni glih neka primerjava.
In v jetrih se kopičijo vsi strupi, ki jih današnje umetno gojene živali pojedo. To pomeni, da se v najslabšem primeru lahko otrok z jetri zastrupi, od piškotov pa ne bo nič hudega, če jih ni preveč, seveda.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 11:44:24   
leah
Potem pa ti meni povej,kako veš,da je piščanec,ki ga daješ tamalmu neoporečen?Ali veš s čim je bil futran?
Kar se pa debeluhov tiče,se pa raje v jezik vgrizni,ker tikile ne govorimo o Mc Donaldsu.in ne pametuj nekaj o Ameriki,ker nimaš pojma,ok?A tvoj mali ne debelušček:)-Meni se pa zdi:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 11:50:30   
leah
Za otroški diabetes pa ti še nisi slišala, a ne?

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 12:20:29   
niki5
Khm.. amerika :zmeden: Po njej zgledovati.. :zmeden2:



(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 13:24:55   
Ajsha
Ok leah, zdaj si me pa prepričala - imaš same tehtne argumente in seveda grem takoj kupit jetra za mojega debeluha.
hvala

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kaj pa jetrca?
9.8.2005 13:27:03   
Ajsha
Glede na tvoje poimenovanje "otroški" diabetes sklepam, da tudi ti nisi še slišala zanj.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?