|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 14:04:09   
NastyGirl
Mogoče katera ve, kako je z uživanjem pekoče hrane v user posted image ? Jaz sem čist nora na čilije, feferone, na sploh vse, kar full peče...Vem,ja, čudno, ampak tko jeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 14:11:10   
anita4
Mislim da lahko ješ vse kar ti paše.Ne vpraši kaj sem jaz vse mešala,tako da ko danes pomislim si mislim da sem imela kr dober želodec.
Zatorej ti kr pridno "papcaj" to kar ti paše , ker ko boš dojila se boš morala marsičemu odrečti.(vsaj jaz sem se)
Lp
anita


(odgovor članu NastyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 14:56:58   
blue sky
Za nosečnice ni ravno priporočljivo jesti preveč pikantno, slano in sladko (vsaj meni je G tako svetovala). Sicer pa po mojem v manjših količinah ne bi smelo biti kaj narobe in če tebi paše.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 15:00:37   
katra55
Ti kar brez skrbi če ti paše.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 15:49:03   
lelčy
jaz sem jedla vse po vrsti, vse kar mi je pasalo in pila prav tako- gazirane pijače za katere prav tako rečejo nekateri, da niso priporočjive med nosečnostjo. zato ti kr pridno jej.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 16:49:39   
valentina2006
V mejah normale...ti kr uživaj.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu NastyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 17:53:07   
Pia77
V drugem trimesečju sem tudi jaz imela neverjetne lušte za pikantno hrano... Tabasco sem zlivala po testeninah, rižotah, svašta. Pa pred nosečnostjo sploh nisem bla nek strašen pikanto-žer. Ampak postopoma je ta želja po žgočem izzvenela in zdaj spet uporabljam navadne začimbe.
Če nimaš težav z zgago, je po moje vse OK.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 19:40:55   
mateyka
Za nosečnice ni ravno priporočljivo jesti preveč pikantno, slano in sladko (vsaj meni je G tako svetovala). Sicer pa po mojem v manjših količinah ne bi smelo biti kaj narobe in če tebi paše.


ni čisto tako. jaz sem govorila z babicami tuki o tem in so mi rekle - kako pa nosečnice v indiji, kjer maš regije s ful pikantno hrano, a jejo drugo hrano kot ostali? ne. keč je, da če od začetka ješ pikantno, se telo in dojenček sinhronizirata in je vse ok. problem se pojavi, ko ješ pikantno hrano redkokrat - seveda, takrat pa prebava nori in dojenček (fetus) to čuti. zato se pri nas ne "priporoča", samo zato. če nimaš zgage, lahko ješ vse kar ti paše, razen rizičnih izdelkov (plesnivi siri.. itd.) seveda.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
13.2.2008 20:05:20   
Naja30
Jej, kot si do zdaj, vse v mejah normale. No, izogibaj se hrani, ki za user posted image  ni priporočljiva zaradi raznih bolezni.
Ko boš visoko noseča, ti pa pekoča hrana verjetno ne bo pasala zarad zgage.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
17.2.2008 15:54:41   
koala
Menije do koncanosečnosti pasala pikantna hrena, za čili bi ubijala. In sem si ga tudi privoščla, tako kot feferone na pici. OK pol je blo malo problemo v zgago, samo me je ta pekla tudi drugače. Mali je zaenkrat OK, zdaj med dojenjem pa se pikantni hrani raje izogibam, čeprav moram priznati, da se mi je od poroda samo enkrat zaluštal čili.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa pekoča hrana?
21.2.2008 14:15:19   
sončika84
tudi sama sem nora na pikantno hrano8feferoni,tabasco....) in sem se prvo o tem pozanimala.Pa sem v eni reviji prebrala,da je celo priporočljivo kdaj pojest kej pikantnega. zdej več ne vem zakaj že. drgač pa tut tko mislim,da če si navajena,če je samo telo navajeno na tako hrano in če ti paše,pol kar. jas se ne oziram kej preveč na to,kaj je zdravo in kaj ne.jem pač kar mi paše. in zaenkrat je še vse v redu.sploh pa telo nabolj ve,kaj mu paše.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?