|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa to,je imela katera?
4.3.2009 15:19:41   
Maleal
..in na kak način naj bi to pomagalouser posted image


http://www.hoodiaeasyslim.com/index_pic.html?gclid=CP2W_pvI_5gCFQhJtAodZ0OLnw

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
4.3.2009 15:20:33   
rija
meni ni.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
4.3.2009 15:22:35   
Maleal
kaj zdaj zezaš,seveda ti ni če ga nisi imela.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
4.3.2009 15:52:22   
SAŠA77
imela sem podoben izdelek ki sedaj reklamirajo in vam povem da ni nič
pomagalo,tako da punce manj jest pa bo,veliko gibanja in so rezultati vidni,lp

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
4.3.2009 21:29:52   
maca m
Seveda pomaga, zakaj dvomiš v top shop???user posted image user posted image user posted image

Konec meseca bodo začeli prodajat obliže za večje joške. Nalepiš zraven bradavičke in se začnejo joški večat. Sprememba se po pokazala že v 14 dneh.  Iz B košarice na C .....itn. user posted image



_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
4.3.2009 21:32:20   
blaža
Sem brala zadnjič članek, kako takim firmam dajejo kazni, po 2000e zaradi prodaje takih izdelkov, pa itak ne pomaga, ker vseeno zaslužijo več s prodajo.

Take tadeve vsebujejo tein in kofein, ki je v velikih dozah in je nevarno za zdravje. To res ni način za hujšanje.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
5.3.2009 20:35:32   
Felicity
http://www.ringaraja.net/forum/Hoodia/m_3093787/tm.htm

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
6.4.2009 18:46:44   
Pmaxi
Jaz se pa ne strinjam z la man žri dieto, ker je znanstveno dokazano, da ne drži!
Manj kot ješ, slabša bo tvoja presnova in vse kar boš pojedla se bo shranilo v rezerve.
Če ne ješ se boš pa tako ali tako sesula, ker prazna vreča ne stoji pokonci.

Osnovno pravilo zdrave prehrane je jesti na tri ure (5-6x dnevno) in piti veliko vode (1l na 25 kg telesne teže). Pravil uravnotežene prehrane je še kar nekaj, a la man žri sigurno ni med njimi.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
7.4.2009 8:55:08   
Hana76
Čakaj, maxy, eno je manj žri dieta, eno pa je anoreksija dieta, kar nekatere počnejo in ne jedo praktično nič... Meni osebno se marsiaktera od diet opisanih v tem forumu zdi nenormalno siromašna - idi gledat tiste, ki ne jedo kruha - groza! Jaz bi umrla od lakote, zdržala bi v najboljšem primeru nekje 14 dni, shujšala po mojem ene 4 kg, pol bi se jih pa po princiu jojo efekta zredila nekje 6 nazaj...

No, ne vem, če so te strašne diete (ločevalna, montignac ipd.) res tako staršno super...

Jaz osebno sicer veliko jem in to konkretne kalorične stvari (npr. čokolada), ko pa hujšam, pa to jem še naprej, vendar v bistveno manjših količinah. Jem pa recimo čokolado praktično vsak dan, pa se v 15ih letih še nisem zredila nazaj. Tudi telo si nič ne nalaga v rezervo takrat, ko imam svojo manj žri dieto. Je pa res, da se v času hujšanja bolj intenzivno ukvarjam s športom (beri 2x /teden) in ne jem po 17. uri (pa še to ne vedno). Do sedaj mi je uspelo...

(odgovor članu Pmaxi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
7.4.2009 8:56:40   
Hana76
Aja, presnova pa ni odvisna od tega koliko ješ (razen, da pač če manj ješ, telo nima toliko količinsko za izločat), ampak je hitrost metabolizma dedna, zelo pa pomaga gibanje (pospeši prebavo).

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa to,je imela katera?
7.4.2009 12:54:50   
Pmaxi
IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Aja, presnova pa ni odvisna od tega koliko ješ (razen, da pač če manj ješ, telo nima toliko količinsko za izločat), ampak je hitrost metabolizma dedna, zelo pa pomaga gibanje (pospeši prebavo).


Hitrost metabolizma malenkost je dedna, večinoma pa si presnovo porušimo z raznimi dietami.
Drugače pa Montignacova teorija o prehranjevanju ni klasična dieta, temveč the way of life, način pravilnega prehranjevanja. Samo malce težko mu je slediti, ker nimamo vsi toliko časa za pripravo, kot si je on zamislil. user posted image

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?