|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj storiti?
25.9.2008 9:15:39   
kodrcek
Lep pozdrav. S partnerjem se ne strinjava glede krsta najine stirimesecne hcerke. Jaz sem za, on proti. Kljub temu da imava oba zakramente, je on spremenil misljenje in pogled na cerkev in ji mocno nasprotuje. Njegovi starsi so za, vendar zelijo po krstu neko hudo zabavo, na katero bi mogli po njihovo priti cela zlahta. Moji starsi se tudi strinjajo s krstom in tega ne zelijo obesati na veliki zvon. Pac v krogu druzine. Jaz bi pa samo rada, da je hcerka krscena. Kaj naj storim? Jo skrivaj krstim? Naj bo krst brez oceta in z vso zlahto? Je imela katera podobno situacijo?? Hvala lepa ze v naprej. Mogoce samo za par spodbudnih besed. :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 9:20:14   
Anonimen
Jaz bi počakala, da hčerka odraste in se sama odloči, ali se bo krstila.

(odgovor članu kodrcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 9:21:53   
Volga
Ma ja, pusti zdaj ta krst pri miru. Bo že, ko bo. Ni življenjskega pomena, krst namreč user posted image  

Da bi pa to storila brez vednosti moža? Mislim, adijo pamet user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 9:30:30   
naja17
Se strinjam z obema predhodnicama. Če ne najdeta kompromisa, ga ne opravita, ampak naj se otrok sam odloči. Sicer je pa mala stara 4 mesece, morda se bo v enem letu še premislil, če ne boš pretiravala z uveljavljanjem svoje volje.
Da pa otroka krstiš brez vednosti partnerja, je pa čisto mimo. Totalno ne spoštovanje njegovega mnenja.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 9:30:56   
Anonimen
Zakaj pa bi jo dala krstit?

Kar tako, ker se spodobi? Ker je lepo? Ker živiš kot kristjan? Zakaj?

Jaz imam tudi vse zakramente, no razen cerkvene poroke, otrok pa ne mislim krstit. Zakaj? Zato ker ne živimo kot kristjani. Torej bi blo vse skupaj brez pomena.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 9:44:53   
Naja30
Brez vednosti očeta je ne bi dala krstit, nikoli.

Midva hčerke nisva krstila. Jaz sem krščena, on ne. Meni je bilo vseeno, on je bil proti. Naj se sama odloči kasneje, če bo želela. Odrasli vse te zakramente mimogrede naredijo, če se odločijo za to. Otroci morajo pa leta obiskovati cerkev. Pa ne da sem proti cerkvi. pravim le, da naj se sama odloči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 10:07:55   
ribica.
Kako vezo pa ima to kaj si mislijo vajini starši?? A si mladoletna al kaj. Boš pa menda ja sama odločala a bo po krstu žur al ne! S svojim se pa le zmeni. Ker mislim, da če ti krst toliko pomeni, pa če on res ni ultra proti, pol otroka lepo v miru krstita, pa čao. Če je pa proti, pa bota morala najti nek drug dogovor. V prvi vrsti, pa je odločitev vajina. Drugi nimajo veze!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 10:09:27   
vcugmas2
Pri nas je bilo enako. Partner ni bil navdušen na krstom ampak kasneje je le pristal in naš malček je sedaj krščen.
Res je da se bo kasneje lahko sam odločal biti kristjan ali ne.
Po vsej verjetnosti drugih zakramentov ne bo sprejel (obhajilo, birma).

(odgovor članu kodrcek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 15:13:41   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

Kako vezo pa ima to kaj si mislijo vajini starši?? A si mladoletna al kaj. Boš pa menda ja sama odločala a bo po krstu žur al ne! S svojim se pa le zmeni. Ker mislim, da če ti krst toliko pomeni, pa če on res ni ultra proti, pol otroka lepo v miru krstita, pa čao. Če je pa proti, pa bota morala najti nek drug dogovor. V prvi vrsti, pa je odločitev vajina. Drugi nimajo veze!


Se strinjam.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj storiti?
25.9.2008 16:38:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vcugmas2

Pri nas je bilo enako. Partner ni bil navdušen na krstom ampak kasneje je le pristal in naš malček je sedaj krščen.
Res je da se bo kasneje lahko sam odločal biti kristjan ali ne.
Po vsej verjetnosti drugih zakramentov ne bo sprejel (obhajilo, birma).


In v čem je pol fora krstauser posted image

(odgovor članu vcugmas2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?