|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vse že znajo...
6.2.2005 13:31:42   
filipinka
...oziroma so znali vaši malčki pri 4 mesecih?:duda:
Midva sva zdaj toliko stara in naju zanima, kaj vse so zmogli vaši :duda:, s čim so se igrali, kako so se oglašali,itd. ...Skratka napišite vse česar se spomnite!:kuza:
Lep dan, V. in :zaspan: Filip
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj vse že znajo...
6.2.2005 14:17:38   
Tejči
Ojla!

No, men se zdi da je naša Mia bolj pri ta lenih:)-
:rozica:Zna pasti kravice.
:rozica:Že lepo papca na žličko (sicer dobi tu pa tam malo riževe kašice, kaj druga še boma počakale).
:rozica:Veliko se pogovarja (škoda, da je mi ne razumemo).
:rozica:Njena najljubša igračka je plišasti sonček. Njemu se vedno smeji.
:rozica:Pri previjanju je že pravi mali vragec, dviguje ritko in se premetava sem ter tja.
:rozica:Tudi pri kopanju je postala full živa, kopalnica ter ati&mami sta čisto mokra (razmišljama o nakupu potapljaške opreme:) )

Več se pa trenutno ne spomnim. Če mi bo še kaj padlo na pamet, bom dodala.

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj vse že znajo...
6.2.2005 14:37:41   
HuAnita
Podobno kot Tejči...
Fuuul gruli, kot golobček.
Pa kr na nogice bi se že postavljala, pa še glave nima stabilne;)

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj vse že znajo...
6.2.2005 21:45:39   
Miško
Hi


Mi bomo sicer stari 4 mesece šele v petek, vendar že znam:

- pasem kravce - še iz porodnišnice
- glavo že lepo držim pokonci
- ko ležim, že veselo delam trebušnjake oz. dvigujem rito
- znam prijeti igračko in jo nesem v usta, zadnjič sem si grizljavčka (krog z luknjo v sredini) vrgel na nos, potem pa ga nisem znal sneti
- roke si tlačim v usta "do komolcev", včasih obe skupaj
- "igram klavir" - ha ha - imamo tisti klavir od Fischer - Price in že lepo pritiskam na tipke, da mi igra
- ko me kdo potegne v sedeč položaj, sem strašno zadovoljen in vriskam ter si ogledujem stvari okoli sebe
- ko me kdo postavi na nogice, jih naredim "trde" in mi je to strašansko všeč,čeprav mami ne pusti veliko časa tako uživati
- na previjalni mizi se zvijam kot glista, da nagajam mami, znam pa se že stegniti po medvedkih, ki so zraven previjalne podlage
- v posteljici se vrtim naokoli, večkrat se zbudim z glavo tam,kje sem imel zvečer noge in vedno se odkrijem, ko pa so me skušali stlačit v spalno vrečo, sem jim jasno povedal, da to pa ne bo šlo
- mami dvigujem majčko, ko se dojiva
- znam govoriti že neeee in hev hev, vsak dan sem bolj zgovoren
- veselo vriskam iiiiii,ko me žgečkajo po rebercih
- ko mama vztraja, da sem med vožnjo z avtom v lupinici, užaljeno rjovim vsaj 10 minut, ampak ne pomaga
- ne maram več vozička - košare, saj nič ne vidim, kaj se dogaja okoli mene, zato sem zaenkrat v lupinici ali pa naročju
- žlice pa ne maram, joški so zakon, ponoči vsaki 2 uri ali pa še bolj pogosto (je mami srečna), podnevi na 3 ure
- med dojenjem vsaka malenkost zmoti, sem namreč strašansko radoveden
- zelo rad gledam televizijo, pa mi tudi to ne pustijo
- in čez 1 teden se bom začel učiti plavat

Jap, sem se razpisala, pa še kaj bi se našlo


Miško&Matija

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj vse že znajo...
7.2.2005 12:03:24   
Pikca
Naša je ta teden začele "čitati" revije. Najraje ima reklame, ki so fajn pisane in jih lahko trga :)
Pa grozen firbec je postala; namesto da bi jedla, vmes gleda naokrog in tako se zna hranjenje precej zavleči. Tudi vozičku, v katerem je vedno spala, je vedno bolj budna in jo bo treba kmalu naštimati malo bolj pokonci.

Lp, Pikca

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj vse že znajo...
8.2.2005 12:12:25   
Natas@
NAš bo v soboto star 4 mesece in
- če se mu ljubi zelo lepo pase kravice, drugače pa plava
- na tleh se že obrača levo in desno, ampak mu še ne rata da bi šel čisto na bok. Ne manjka več dosti
- ko se kopa, imamo mokro kopalnico
- zelo rad sedi
- še rajši pa gleda televizijo (ne pustimo) ali pa akvarij z ribicami
- zelo rad opazuje
- vse kar prime, gre takoj v usta
- zelo rad se vozi v avtu
- obožuje biti nagec
- sovražui čiščenje nosu, govori ava, ava. :)-
- ...
Lp

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?