|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:06:45   
ana b
Saj že naslov vse pove. Resnično nimava nobene idejeuser posted image , kaj kupiti našemu fantiču za drugi rojstni dan. Enostavno prav nobene ideje. Naj še omenim, da imamo še enega 5letnika in nam igrač in igral seveda ne manjka, ker nam to vsi z veseljem podarjajo in kupujejo, nekaj pa še midva in....


Ideje.

Hvala in lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:08:46   
ga. Novakova
Midva sva sinu kupila kolo.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:14:54   
ana b
Ima od bratca, sedaj uporablja še tricikel, ga pa že čaka 12 colsko kolo, ker ima bratec zdaj že večjegauser posted image

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:15:45   
blaža
Kolo je dobra ideja, če ga že nima od ta starejšega otroka. če ne lahko skiro, tak, ko je zadaj z dvemi koleščki, za ta male.

kaj pa Duplo kocke od Lego? mogoče kakšen komplet. mi jih imamo veliko, ma itak obstaja veliko različnih kompletov, ki so vsi ful dragi in mi to izkoristimo, da pol kupimo za RD, ker kocke so nam najboljša igrača. Razvija domišljijo in se uči fine motorike. Pa še ta starejši otrok se lahko igra.

Drugače mogoče tablo Riši briši od Tomy-ja, če je še nimate. To nam je tudi ful fajn in riše še ta starejši, ki ima že 6 let.

naš ta mali ima sedaj 17 mesecev. po moje, da bomo za drugi RD kupli res kar kakšen komplet od Duplo kock. Od mojstra Mihe ima tistega zelenega valjarja, pa Malči še od ta starejšega, mogoče kupimo še mojstra Miho, pa še bagerja, al pa kakšne živali, kmetija, al pa afriške živali od Duplo.

Itak zdej še malo, pa bo hladneje, pa se bopsta lahko notri oba igrala.



< Sporočilo je popravil blaža -- 8.8.2009 12:18:26 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:28:53   
ana b
Blaža, hvala za veliko idej, ampak skiro z dvema kolesoma zadaj je dobil tavelik pred 2 letoma od dedka mraza, letos pa navadno od babi za RD, torej tudi skiro že čaka našega malega, lego kock pa imamo tudi že 3 škatle, ker so se nama zdele super ideja za darila in sva jih veselo kupovala tavelikemu, zraven pa še babicam povedala....user posted image . Nekatere imamo že dvojne, ker sta se kregala, npr. vlak.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:31:21   
blaža
kaj pa železnica od Fisher price? je ena taka velika , ni prav za tamale otroke. Obstaja pa ene par kompletov , mi imamo eno, se pa lahko nadgrajuje in je na komando. Smo kupli v Muillerju.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:33:56   
Anonimen
Potem mu ne kupita nič.

Meni se zdi, da je od rojstnega dneva najbolj vazno vzdusje. Se mi zdi, da je bila do sedaj najbolj navdusena nad dekoracijo...sicer nic velikega....ampak ze vreca balonov spremeni prostor. Pa letos je imela se nekaj dekoracije zraven in to je bilo to. Plus obcutek, da je to cel njen dan.

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:41:35   
Najaa
Se strinjam z Mič.
Naša tavečja ima RD zadnjega dec. in najprej dobi ful daril takrat, potem pa še pridejo vsi decemberski možje. Tako da za RD midva sploh ne pretiravava in ji dava kakšno malenkost, drugi pa prinesejo večja darila. Za 2.RD je dobila od naju tako čist navadno blagajno z denarjem... Najbolj všeč ji je bila pa torta. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:45:25   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Potem mu ne kupita nič.

Meni se zdi, da je od rojstnega dneva najbolj vazno vzdusje. Se mi zdi, da je bila do sedaj najbolj navdusena nad dekoracijo...sicer nic velikega....ampak ze vreca balonov spremeni prostor. Pa letos je imela se nekaj dekoracije zraven in to je bilo to. Plus obcutek, da je to cel njen dan.


user posted image se strinjamuser posted image saj smo vsi starši enaki in samo gledamo kaj bomo kupili našim otrokom, ampak če ma res že vse, zakaj bi nekaj kupovali na zalogo ali čist za brezveze? Naši kupimo takrat ko pač rabi, ali ko se mami v eno stvar zapičiuser posted image user posted image Zdaj ne vem a otrok pri 2.roj. dnevu že razume da je to njegov roj. dan in da se takrat dobiva darila, ali ne...user posted image naša itak ni nič vedela za 1. roj. dan, tako da smo se zmenili da kar rabi, naj ji prinesejo. Pa če je to pulover ali pa hlače, ali pa ne vem, Čokolinouser posted image če me razumeš... lahko mu kupita kakšno malenkost, kakšnega medveda, npr. Nodija, če ga še nima, ali rad gleda kakšne risanke ali pa kakšne živali? Naj bo to njegov dan, naj ima goro balonov, okraskov in bo najbolj navdušenuser posted image vsaj naša je takauser posted image

Še malo, potem pa vse najboljše tvojemu čmrljuuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:46:04   
ana b
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Potem mu ne kupita nič.

Meni se zdi, da je od rojstnega dneva najbolj vazno vzdusje. Se mi zdi, da je bila do sedaj najbolj navdusena nad dekoracijo...sicer nic velikega....ampak ze vreca balonov spremeni prostor. Pa letos je imela se nekaj dekoracije zraven in to je bilo to. Plus obcutek, da je to cel njen dan.



Mislim, da tako tudi bo, ker bo itak dobil en kup igrač od babic in tetic in.... Sem že večkrat prosila, naj nič ne kupujejo, ker se utapljamo v igračah, pa nič ne zaležeuser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 12:52:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Potem mu ne kupita nič.

Meni se zdi, da je od rojstnega dneva najbolj vazno vzdusje. Se mi zdi, da je bila do sedaj najbolj navdusena nad dekoracijo...sicer nic velikega....ampak ze vreca balonov spremeni prostor. Pa letos je imela se nekaj dekoracije zraven in to je bilo to. Plus obcutek, da je to cel njen dan.



Mislim, da tako tudi bo, ker bo itak dobil en kup igrač od babic in tetic in....


Saj to je to.
Pri dveh letih sploh ne ve, da mu ravno ti nisi nic kupila, ob vseh mogocih daril.

Jaz sem pri tem prakticna; ce kaj rabi ali zeli, kupim, ce ne, pa ne. Tako je dobila darilo za 1. in 4. rojstni dan (zdaj ze ve, kaj zeli), vmes pa ne.

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 13:06:49   
Pika Zoja
Tudi pri nas ponavadi bolj delamo na vzdusju - ko gre spat, zvecer malo popestriva stanovanje, baloni, okraski v stilu trenutno najljubsega risanega junaka (lani je bil mojster miha), pisana torta in to.
Drugace pa se drziva nacela (ker vsi prinesejo igrace), da kupiva nekaj koristnega - posteljo, jogi, pohistvo, kolo, trampolin, vecji bazen itd. Nekaj, kar sicer planirava kupit, ampak da ima vseeno obcutek, da nekaj dobi tudi od naju.
Ce se nimate trampolina, bo mogoce v uzitek in to za oba fanta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 13:17:04   
travica
naša je npr. ful nad Nodijem navdušena in bi jo zelo razveselilo, če bi jo prišel Nodi na njen rojstni dan obiskat (mislim, da nekje v lj to ponujajo, pa smo mi predaleč user posted image )

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 13:22:02   
Anonimen
tudi jaz se strinjam z mič.
itak bo dobil polno igrac za RD. vsaj pri nas je blo tako. potem pa itak nista vedla od koga je kaj dobil...
zdaj pa smo se odlocili,da jima kupujemo lego kocke.
in ze 2 leti prakticiramo to.in ker so drage, zmecemo skupaj mi2, moja sestra, babici in dedi € na kup, pol pa si izbereta katere bota imela. in vesta da je to od vseh darilo. pa se pritozujeta se nic ne.

(odgovor članu travica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 13:24:25   
Anonimen
ejjjjj,Ana nek sem se spomnila.pa tocno to sva za drugi RD mi2 naredila starejsemu. in dolgooo ni pozabil. kaj ce ga peljeta v zivalski vrt(ali kaj podobnega) in na veeeeeeeliiiiiiik sladoled?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 14:16:43   
Vilma
http://soncek.si/si/otroska-aerobika-juvi-i14239.shtml
Jaz pa priporočam tole.
Naš je dneve in dneve vsako jutro telovadil na Juvija. user posted image
Juvi je en tak vesoljček, ki telovadi in otroci ponavljajo za njim.
Menda je tole slovenski izum, svaka čast, pri nas to zelo pali.
Ko dam to na dvd, imam sigurno 20 minut miru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 15:03:25   
ana b
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ejjjjj,Ana nek sem se spomnila.pa tocno to sva za drugi RD mi2 naredila starejsemu. in dolgooo ni pozabil. kaj ce ga peljeta v zivalski vrt(ali kaj podobnega) in na veeeeeeeliiiiiiik sladoled?



ZOO odpade, ker ga je prejšnjo soboto tam osa v usta pičilauser posted image user posted image

Pa trampolin je ati kar tako kupil, ko so se dolgočasili, medtem ko je mami dinarčke služila ene 2 soboti nazajuser posted image . Sicer pa bi bilo to fino darilo, zdaj pa ne more bit, ker že veselo skačejo in to pravkaruser posted image .

< Sporočilo je popravil ana b -- 8.8.2009 15:05:35 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 15:11:47   
Tanchy
Meni se zdi knjiga še vedno najlepše darilo....na primer s krajšimi pravljicami, ali pesmicami, privlačna kartonka ....... s kakim lepim posvetilom svojemu sončku na prvi strani.... pa ni pomembno za katero leto gre...



_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 21:34:52   
krtek 1
Tudi mi imamo 5 letnika in eno letnika,ki oba praznujeta septembra.Mali ima vse od starejšega bratca,tako da bosta letos skupaj dobila velik Kettlerjev tobogan.Drugače pa tudi jez nisem imela drugih idej.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
8.8.2009 23:51:52   
ksenija12
priporočam kakšen 'bager', tovornjak..nasa dva ju obozujeta..med knjigicami Rožnati avtobus ali Stari avto...lahko pa pobrskate tudi po naši trgovinici (beri podpis:)...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj za 2. rojstni dan?
9.8.2009 7:51:25   
frufru
sicer ni blo za RD, ampak smo šli z malim na muzejski vlak in se mu je mešalo od navdušenja (do 5 leta je za ta male zastonj) še vedno, ko navaden vlak vidi sprašuje, kdaj bomo šli na muzejski vlak.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?