|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za prvo jutranjo lakoto v flašo
12.7.2005 12:05:40   
malika
...ampak moj detek ne mara mlekca, ne mara nobenega linota, kakava ipd.

Zbudi se že od 5 zjutraj in bi am am - to govori kar v spanju. Ker nimam nobene ideje kaj naj mu dam v stekleničko mu tiščim sok, ki ga v trenutku spije in čez pol ure se vaja ponovi seveda ker je lačen in to traja do pol 8 zjutraj ko se vstaneva.

Tudi ne pomaga, če se zvečer pridno navečerjava.

Kaj naj mu dam, da še malo zaspi, jaz pa tudi?????????????????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj za prvo jutranjo lakoto v flašo
12.7.2005 13:01:06   
mehurčica
Joj, ne morem ti pomagat, ker je David včasih tudi tak. Danes sem mu dala malo več mleka v flaško in je spal do 8.10h!:zmeden2:Ampak po moje ni zaradi tega toliko dalje spal. Mater, 13 ur!:zmeden:

Sem mu pa dala enkrat eno kinder čokoladico, jo je pojedel, spil preko malo mleka in zaspal še za ene 2 uri. Od takrat še nisem probala tega, ker niti ne vem, če je spal zaradi tiste čokoladice. Hm...Bi mogla še kdaj mogoče probat.

Davidu gre kar na bruhanje, če mu dam v flaško kako ml. kašico/čokolino...Enkrat sem mu dala malo actimela v mleko, ker nisem več imela dovolj mleka. Pa je tudi stran vrgel.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj za prvo jutranjo lakoto v flašo
13.7.2005 9:32:30   
Blink1
Hja...smo kar na istem...Nakupila sem 100 različnih :hudicek: kašic, pa bi mi jihi vrgla v glavo, će bi le lahko;)

No...Neja zjutraj spije kakav ko se zbudi, pred tem pa ji sok filam...zaspi dalje, pol pa opet jovo na novo:)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj za prvo jutranjo lakoto v flašo
13.7.2005 12:01:30   
malika
Mehurčica čokolado naj mu dam v posteljo? :)-

Nobene ideje torej? :(( danes sem sanjala, da sem mu dala gosti sok in rižolino :)- .Mogoče bi pa šlo skupaj? Bogi revež :)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj za prvo jutranjo lakoto v flašo
13.7.2005 20:20:32   
mehurčica
Ma ja.:)- Jaz sem mu takrat dala, ker sem vedela, da je lačen, ker en dan prej ni skoraj nič jedel. Pa je še kar jokal po popitem mleku(cca.150ml), tako da sem šla po čokolado-sem vedela, da jo bo takoj zmazal.:)- Pol je še malo mleka preko spil in zaspal.
Sem mu pa jaz dajala koščke, ker bi se drugače seveda celi popacal.:pujs:

Še dobro, da vsaj zvečer in zjutraj pije mleko. Čez dan ga namreč noče.:zmeden:Pa toplo ne sme bit.:zmeden2:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj za prvo jutranjo lakoto v flašo
18.7.2005 19:09:56   
spacey
Kaj pa frutolino? ..ta se ne meša z mlekom, ampak z vodo če se ne motim. :zmeden: :ups:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj za prvo jutranjo lakoto v flašo
18.7.2005 22:35:03   
malika
Sprobali, pa žal nam kašice ne grejo. tako da ostajamo na jutranjem soku :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?