|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 10:10:29   
Tejči
Hojla,

mene zanima kaj dajete otročkom starim leto in več za zajtrk?

Naša Mia je stara skoraj 13 m. pa ji še vedno za zajtrk naredim flašo adaptiranega mleka. Do kdaj ste ve dajale adaptirano mleko? Meni se že zdi malo brezveze ta mlekec delat, bi ji rada kaj drugega ponudla, pa ne vem kaj. Čokolino in druge kašice ne pridejo v poštev, ker to papca za večerjo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 10:19:58   
anitaz
Zakaj pa ne bi smela čokolinota še za zajtrk (ali kaj drugega od kašic) user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 10:19:58   
total
Jaz mu ponavadi dam čokolino,puding jogurt+žemljico...,proti jutru tudi še vedno flaša adaptiranega mleka.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 10:25:03   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Zakaj pa ne bi smela čokolinota še za zajtrk (ali kaj drugega od kašic) user posted image


Ne da ne bi smela, samo noro bi mi bilo da bi zjutraj in zvečer morala jesti isto. Jaz tudi nena 2 krat na dan jem isto.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 10:28:15   
Jančika_
Naš dobi okoli šestih, ko se zbudi, tudi flašo mleka, potem pa zaspi nazaj še za kake tri ure. Takrat noče jesti čisto nič, razen kislih kumaricuser posted image (resno, ali pa olive, te ima še rajši); ko greva ven, pa mu kupim žemljico in to potem papca med potjo.

Adaptirano mleko sem mu dajala do enega leta. Ti si kar olajšaj delo in ji daj alpskega. Drugače se pa meni zdi kar fajn, da zjutraj spije mleko, tako dobi nekaj toplega in dovolj tekočine.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 10:30:21   
total
Tejči,ponudi ji kakšen jogurt pa žemljico,lahko skuhaš mlečni gres ali pa riž,velik je tega.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 10:33:27   
anitaz
Sem glih hotla oment-mlečni gres probaj.user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 11:06:31   
Maxica
Midva se zjutraj še vedno malo podojiva, potem pa, ko vstane, dobi okrog 9h kakšen sadni ali navaden jogurt, ali pa frutchwerge ali kaj podobnega. Kruha noče, tako da je samo to, morda prigrizne zraven kakšen grisin.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 13:04:51   
Tejči
Na gres pa sem čist pozabla, bom ji ga začela dajat..Tak kot pravi Jančika, se mi zdi fajn, da zjutraj nekaj toplega popapca, za jogurt se mi zdi prehitro-to dobi potem za malico.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 13:45:58   
Maxica
Ja, če bo to njen prvi obrok, potem je že res bolje, da je nekaj toplega. Midva se za ta obrok podojiva, tako da ima tam okrog 9h nekakšno prvo malico in mu zato dam jogurt ali skutko. Sicer bi mu tudi jaz za zajtrk raje dala kaj toplega.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 14:27:33   
Nia30
Naš je star dobrih 11 mesecev. Zadnje čase je začel ponoči spet jest (med 4. in 5. uro) zato mu, ko se vstane ne dam več flaše ampak kar običajen zajtrk: kruh z ramo/sirom/šunko/sirnim namazom in čaj. Skorjo odrežem, kruh pa narežem na majhne koščke in mu jih jaz dajem v usta. Nekaj koščkov dobi pa on na svojo mizico. Te potem nese v usta ali pa scefra. Mlečne kašice dobiva za večerjo.

Lp
Nia

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
30.10.2005 16:10:47   
nynna
Jaz naši že dva meseca dajem navadno mleko zvečer v flašo z kakšnim linotom  in to brez težav. Ob 8 zjutraj je v vrtcu vse sorte za zajtrk, od mlečnih stvari, do namazov... Tako je tudi kadar je doma. Marmelado, topljen sir, čokolino, gres, vikikremo... Mislim da  po enem letu lahko je že približno tako kot jaz.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj za zajtrk (1 leto)?
6.11.2005 16:44:15   
KODA
Ker je alergik,smo mu na pregominu umešali kakšno žitno kašico.To je imel najraje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?