|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 18:27:47   
Anonimen
Pri nas doma je Athlon 2600, 256 mega, 80 giga diska, barvni 17' monitor (navaden), s CD in DVD enoto (R in RW).
Kot dodatek pa laserski barvni printer Canon, slušalke z mikrofonom, kamera in igralna konzola za igrice. No, ja, pa zvočniki, seveda. Pa modem za kabelski internet. Pa miška in tipkovnica, hehehe.

Tole v službi je pa nekaj podobnega, samo malenkost počasnejše, s tem, da premore dva stara zvočnika in črnobel printer, drugega pa nič.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 18:38:46   
mala maja
user posted image user posted image user posted image  pojma nimam user posted image user posted image user posted image

2  računalnika še kar zmogljiva (se prav 2x po 80 GB diska), CD RW pa enga za DVD-je, pa seveda zvočnike.... pa miška, pa modem za internet .....pa 1$2 LCD monitor.. Aja pa še en prenosni k pa stoji v mariuser posted image
pa 4 printerje( 1 laserski, barvni, črnobel,pa enga velikega tračnega za položnice pisat user posted image user posted image user posted image )

MA to je vse nekje tazga

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 18:54:32   
BibaJ
Imamo prenosnika hp nx7010, Pentium M 1,6 procesor, trdi disk 60G, 512 ram, grafična ATI mobility radeon 9200 64M, dvd pekač, bluetooth, pa en barvni tiskalnik Epson stylus 460, zunanji disk 160G. V omari pa miško, volan za igrice, mikrofon, zvočniki. Mogoče sem še kaj pozabilauser posted image .

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 20:32:43   
mamči
Pentium 4 3.0 procesor, 1 giga ram, 1 disc 160 giga, 2 disc 80 giga, 17 coll LCD, grafična kartica Nvidia geforce, kombiniran HP tiskalnik ( tiskalnik, skener ,kopirni), CD in DVD pekač ločen.
Ne razumem niti ene besede user posted image user posted image user posted image - vse narekoval dragi- za morebitne napake ne vem, če obstajajo (v tisku).
Vam lahko povem, da se z mašino nonstop kregama, jaz obvladam nula user posted image - ništa, vem samo da je zame veeeliko prepočasen in nooooor.
L.P.
Aja kurčuser posted image  kabelski intarnet me pride celih 8.200, zato da me včasih taak zeza časovno. Ne vem, če tud ve čakate včasih celo večnost, da vam kaj servira, al je to samo tu na Štajerskem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 20:56:37   
BigWhale
Dajmo se it kdo ma daljsiga! ;) Samo kaj, ko jaz niti ne vem vec koliko jih imam, kaj sele, da bi za vse vedel kako dolgi so...

Se kdo javi, da mi pride klet spucat? :P



_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 20:57:57   
Anonimen
O čem ti to, BigWhale? user posted image

(odgovor članu BigWhale)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 21:06:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: BigWhale

Dajmo se it kdo ma daljsiga! ;) Samo kaj, ko jaz niti ne vem vec koliko jih imam, kaj sele, da bi za vse vedel kako dolgi so...

Se kdo javi, da mi pride klet spucat? :P
Jst ti pridem klet spucat, ampak samo če maš daljšga!!



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu BigWhale)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 21:08:03   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: BigWhale

Dajmo se it kdo ma daljsiga! ;) Samo kaj, ko jaz niti ne vem vec koliko jih imam, kaj sele, da bi za vse vedel kako dolgi so...

Se kdo javi, da mi pride klet spucat? :P




Popravek: Jst ti pridem klet spucat, ampak samo če maš daljšga!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu BigWhale)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 21:11:07   
frutka_
Imam računalnik ja, je prenosnik in je lep; take sivo-črne barve z velikim 17colskim ekranom. Ima gumb enteruser posted image pa sivi kabel za dostop do interneta in črnega, da priklopim baterijo in še enga črnega tanjšega, da priklopim miško. Kadar ne dela in sem sama sem v riti, ker nimam pojma kaj druga naj naredim kot da ga ugasnem. Meni se zdi praktičen ampak je težek ko hudič in na živce mi gre, da ga moram vsaki sleherni dan (razen vikenda) v torbo pospravljati, ker ge mož potrebuje za službo.

To pa so tudi vsi podatki, ki ti jih lahko o njem ponudim...hahahaha...

P.S.:če te zanima kaj več se obrni na mojega Izija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 21:20:55   
Anonimen
Naš je tudi temno siv, ekran pa imamo nov, raven in zelo velik. Pa zdajle so zraven ene take lepe roza vrtnice, kot bi jih narisal. Bom dala v album dokaze.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 22:49:53   
Anonimen
Vec kot to, da je ekran samsung, tipkovnica in mis logitech (pa web cam), zvocniki labtec in printer HP in da je masina kupljena v Eventusu ti ne znam povedat.

Rabmo se enga, pa si ne dajo dopovedat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
16.10.2005 23:31:44   
andrejaz
En lep siv prenosnik, ki sem ga dva dni nazaj polila. Na srečo še zmeraj delauser posted image

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
19.10.2005 20:27:17   
Jančika_
Jaz sem mojega prenosnega HP-ja PRVI DAN polila s pomarančnim sokom.

Za goske ni seno.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
19.10.2005 20:27:33   
Joe
Jaz sem si ravno kupil še drugi trdi disk in skupaj sta tako velika, da gre notri vsa BigWhaleova klet. Česa drugega se tako ne morem spomniti, da bi dal vanju.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
21.10.2005 10:40:48   
Anonimen
Si bom samo Jančikin podpis sposodila: Ja in?!?!?!?!?!? Oprosti, Jančika.   

(odgovor članu Joe)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
11.11.2005 21:16:40   
Petrolinka
Mi pa imamo.....
1 velko kišto s procesorjem AMD Athlon 64 3000+,1Gb rama, 1x disk 120gb, 2x 80Gb, 1x 160Gb, CD R/RW, DVD R/RW, Radeon x550 grafična z 264Mb rama, 17'' CRT monitor, en star HP DJ barni tiskalnik, kam pogledaš po sobi kaki zvočnik(5.1 sistem), pa router, ADSL modem. Vse skupaj visi na eni kišti, ki je baterija(UPS), da lahko tudi malo delamo, če elektrike sfali(ker se to velikokrat zgodi da sfali samo za kakšno minuto).
No potem ima dragi še en prenosnik Dell P4 1,8Ghz, 264Mb Rama, 60Gb diska......bolj za službene zadeve.
Za ringarajo bo že dobro :)

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
13.11.2005 16:52:05   
KODA
Intel P4,3.0,512MB,160GB,ATI-RADEON X600 PRO PCI-e 128MB,
osn. pl.-ASUS P5GD2,z PCI -e vodili,ter podnožjem za DDR2-RAM,
multimedijska tipkovnica in miška(logitech),zvočniki,tiskalnik hp.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Petrolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšen računalnik (in opremo) imate?
15.11.2005 8:31:16   
puncica
Mi mamo pa eno škatlo ko zavzame celo mizo pa printer ki zavzame pol mize pa eno tako fajn črno tipkovnico pa miško ko lučka sveti spodaj in jo naša pupa obožuje, ja pa prenosnik tud, ga pa prodajamo, je tak lep črn, pa tipke ima, pa ekran se da odpret. A ga kdo kupiuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?