|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:09:50   
Anonimen
Do četrtka si moram zmislit, na kakšno barvo hočem, da mi spalnico prepleskajo. Na tleh imamo nek svetel laminat (ne vem, a je bukev ali kaj drugega), na stropu je bel les, za stene se pa ne znava odločit. Poleg tega ne veva, ali naj bo lesen okvir okrog balkonskih vrat bel ali naj bo enake barve kot stene.
Sva pa že razmišljala o rumeni, modri, mož je celo oranžno omenil, samo men ne gre oranžna v spalnico... skratka, ne znava se odločit.
Bo pa to skupna spalnica za naju in otroke. Čez dan bo samo otroška soba, saj bo najina postelja v posteljni omari in se bo pospravljala gor, ponoči bomo pa pač vsi spali tam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:23:58   
Anonimen
Midva imava živo rumeno.
Na tvojem mestu bi dala nežno rumeno, glede da bodo tudi otroci notr. Pol pa pač poživiš z posteljnino in igračkamiuser posted image .
Pa nežno oranžna tudi lepo pride.
V glavnem, jaz bi dala eno nežno barvo glede na to da bo soba kar polna pohištva in bi jo žive močne barve preveč "zabile".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:26:23   
Anonimen
Modrauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:27:51   
rija
Glede na to, da verjetno ni prav velika, neko svetlo, toplo barvo. Nikakor modre....uuuu mrazzzzzzzzzzzzz.......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:31:29   
kofetek2010
vanilija rumeno user posted image

za modro se pa strinjam z rijo user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:33:33   
Strawberrie Cherrie
Jah, jaz bi tudi dala, kakšno toplo, svetlo barvo...rumena bi verjetno najbolj pasala....

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:35:21   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Glede na to, da verjetno ni prav velika, neko svetlo, toplo barvo. Nikakor modre....uuuu mrazzzzzzzzzzzzz.......


Jaz sem slisala, da mora biti za v spalnico hladna barva, ker spodbuja k pocitku. Jaz imam mesanico med violicno in sivo, izpade prav dobro.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:36:58   
rija
pa jaz nočem, da me spodbuja k počitku user posted image   akcija, akcija....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 18:38:02   
Strawberrie Cherrie
Kolikor razumem, se bo tale 'spalnica' čez dan spremenila v otroško sobo, in se bodo otroci tam igrali...
Jaz še vseeno navijam za rumeno user posted image

< Sporočilo je popravil london_paris -- 4.6.2007 18:41:35 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 19:56:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Glede na to, da verjetno ni prav velika,

Ne, res ne, cca. 10 kvadratov ima.

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris
Kolikor razumem, se bo tale 'spalnica' čez dan spremenila v otroško sobo, in se bodo otroci tam igrali...

Točno tako.user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz sem slisala, da mora biti za v spalnico hladna barva, ker spodbuja k pocitku.

Ja, saj jaz tudi. Pravzaprav naj bi pomirjala. Ravno modra recimo ali pa zelena. Samo glih to, da bo to čez dan otroška soba, kjer se bosta tamaladva tudi igrala, mi daje misliti, če je hladna barva prava izbira.

No, saj skoraj ziher bo obveljala rumena ali oranžna. Mož je bolj za oranžno, samo nimam pojma, kak odtenek izbrati (itak, da nežen, samo vseeno), poleg tega pa študiram, da na oranžno steno ne bo pasala lučka zvezdica iz Ikee, ki smo jo nabavili in je temno modre barve. Tudi zato med drugim navijam za nežno rumeno.
Aja, poleg tega je v spalnici edini vir dnevne svetlobe za spalnico in dnevno sobo - kuhinjo, pravzaprav za ves življenjski prostor (samo kopalnica ima še svoje okno) tako da skoraj mora biti nekaj, kar bo dalo malo življenja not.



(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 20:52:05   
Anonimen
Kaj pa kombinacija rumene in malo zelene?  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 20:55:47   
jerneja
midva imava dve steni pobarvani zeleno.. in je super

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 22:11:53   
total
Midva imava marelično.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu jerneja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšne barve spalnica?
4.6.2007 23:30:56   
bobika
Rumena. Pa jaz ne bi dala čisto pastelne, ampak kar malo bolj živo rumeno. Predvsem zaradi svetlobe, ki je je bolj malo.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšne barve spalnica?
5.6.2007 1:14:30   
Annny
Steno ob vzglavju bi pobarvala svetlo zeleno, noter bi dala belo pohištvo. Prekrasna kombinacija za spalnico, zelo pomirjujoča.
Rumena in ostale tople barve po moje v prostore za počitek ne spadajo, pa tudi modra neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšne barve spalnica?
5.6.2007 8:16:29   
April
Kaj pa če kar bela ostane? Drgač sem pa jaz za svetlo zeleno, pa ne na vseh stenah.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšne barve spalnica?
5.6.2007 8:27:47   
honey
Midva imava spalnico svetlo modro, ampak je samo najina, to je res. Ena otroška je kombinacija svetlo in malo temnejše modre, druga otroška pa bo kombinacija pomarančno oranžne in malo svetlejše oranžne barve. Mi je zelo všeč, da so različni odtenki v enem prostoru.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšne barve spalnica?
5.6.2007 8:48:22   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj pa kombinacija rumene in malo zelene?  


Tudi ni slaba ideja...mogoče bi celo 'okvir od vrat' pobarvala na nežno zeleno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšne barve spalnica?
5.6.2007 9:01:48   
Rožica I
V včerajšnjih "Kvadratih" (Večerova priloga) ravno piše o priporočljivih barvah za spalnico. Če se dobro spomnim, svetlo zelena in svetlo rumena..user posted image


..na oranžno steno ne bo pasala lučka zvezdica iz Ikee, ki smo jo nabavili in je temno modre barve...
---------------------------------
Drugače sta oranžna in modra komplementarni barvi, kar pomeni da gresta odlično skupaj user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kakšne barve spalnica?
5.6.2007 22:05:11   
malecka
ja jaz imam belo spalnico in zelene stene. potem pa razbijem to z živorumenimi zavesami in rumeno- oranžno posteljnino.... in vsak ko vidi mojo spalnico pravi da je svedska, kot bi vedno sijalo sonce not, zelena barva pa tolk pomirja. user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kakšne barve spalnica?
6.6.2007 7:37:18   
tinkatonka
Najina bo svetlo zelena, po vseh stenah.

Otroške sobe imajo dve steni modri in dve steni zeleni.

Kuhinja z dnevnim prostorom je rumena.

Pisarna zelena.

Hodnik je bel.

Kopalnica modra.

Kot vidte je pri nas zelo barvito :) user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kakšne barve spalnica?
6.6.2007 8:07:52   
lolipop
Midva imava kapučino, v kombinaciji z belim stropom. Za igralnico res ni primerna.

Če imaš modro lučko - zvezdico iz Ikee, poskusi s kakšnim nežnim odtenkom modre.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kakšne barve spalnica?
8.6.2007 0:51:06   
Anonimen
No, dans nam je prišel še v živo zmešat barve, da sva se lažje odločila in bo otroški del spanice svetlo rumen, najin del spalnice svetlo zelen, okvir okoli balkonskih vrat bo kar bel, je pa malar povedal še, da bo prepleskal celo stanovanje kar zdaj, ne šele septembra, tako da smo potem čarali še za dnevno sobo - kuhinjo barve. No, kuhinjski del sobe bo ostal kar bel, dnevni del sobe pa bo sploh ne vem kakšen - so zmešane bela, rdeča in oranžna in ni barva ne roza, ne rdeča, ne oranžna. Hotela sva svetlo rdeč odtenek, pa ni imel pravega pigmenta, da bi jo namešal, je prišla ven najprej roza, potem je pa še oranžno začel zraven mešat in zdaj pride ena taka nora, zanimiva, "no name" barva.user posted image No, vsaj jaz ne vem, kako bi ji rekla. Skratka, pisano bomo imeli.user posted image
Hvala vam za pomoč z nasveti!user posted image

(odgovor članu lolipop)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?
Evica22

Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?

hlačne nogavice (50%)

trenirko (14%)

hlačne nogavice + trenirko (36%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!