|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:09:46   
Anonimen
Oziroma katere so vam všeč?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:17:31   
KIRA
a misliš na pohištvo ali spalnico kot tako????

sobo sem okrasila po svojih predstavah - brez kakega posebnega stila (v albumu), pohištvo pa sem pred leti kupila v atriumu (noršinci pri ljutomeru). prestalo je že najmaj 3 selitve in tudi skaldiščeno je bilo najmanj 1/2 leta, brez kakšnih posledic. postelja sicer po dolgoletni intenzivni uporabi škripa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ampak jaz sem izredno zadovoljna. še par leta ga bom mela, upam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:21:01   
DORI
Ko smo se januarja preselili smo dali delat mizarjem.
Je pa v barvi češnje: velika kotna omara, predalnik ter postelja, ki ima ob vzglavju že polico po celi dolžini. Tako ne rabim nočnih omaric, oz. jih zaradi velikosti postelje ne morem imet. Postelja je namreč 180 x 210, visoka, ker ima spodaj predale, skratka super je, ker je tako prostorna user posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:21:02   
Anonimen
Črne barve. Petdelni regal (dve dvojni garderobni omari in ena enojna), z ogledali. Zakonska postelja 2m x 2m, s polico in ogledalom. Dve nočni omarici (2 predala, polica, omarica). Nametano po celi sobi, kjer je vmes še pisarniški kotiček, Robijeva posteljica in regalček za dnevno sobo, kar pa vse skupaj sploh ne spada zraven. Aja, pa še klubska mizica in fotelj sta zraven. Tudi ne iz kompleta spalnice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:22:17   
Marogica
Midva imava starinsko spalnico, last moževih pokojnih staršev. Je stara ca 60 let. Temu sem dodala starinsko posteljnino(s čipkami). ki pa ni staro 60 letuser posted image , ba baldahin nad posteljo, ob steni pa stoji "psiha", torej toaletna mizica z ogledalom-ki nama tudi kdaj prav prideuser posted image .

Sicer so mi všeč drugače moderne stvari, ta spalnica pa ima zame nekakšen simbolični pomen-ne vem, ne bi se rada ločila od nje, možek pa tudi ne oz. to sploh ni bil nikoli predmet debate.

p.s. Jogi se seveda tudi novuser posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:30:03   
Marogica
No, pa nočne omarice in omaro sem pozabila. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:46:12   
Maxica
Midva imava spalnico (posteljo, nočni omarici in eno kotno garderobno omaro) od Alplesa Harmonija v barvi oreha.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:48:24   
rija
Zelo moderno, veliko, z ogromno posteljo in garderobno sobo. Barve: čokolada, smetana, oranžna. Narejena po meri.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 21:53:09   
sjug
Razsuto user posted image . Jo moramo dodatno izolirat in narediti plavajoči pod - čakamo majstra, da se loti dela. Po končani sanaciji bomo pa videli, al bomo dl not staro pohištvo do nadaljnega ali pa jo bomo dali naredit, ker si želim vgradno omaro. Pa ta ideja s predali pod posteljo je res mega.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšne spalnice imate?
29.8.2006 23:13:17   
frutka_
Veliki usnjeni jebodrom...hahaha...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšne spalnice imate?
30.8.2006 8:12:00   
darjatimci
Najina pa je v modri barvi,stene in strop pa bele.Postelja je okrogla,omara velika bukev s kombinacijo modre v sredini veliko ogledalo,tudi laminat je v modri barvi.Nočnih omaric nimava,imava pa za posteljo tisto stoječo svetilko,ki ima dve luči.Kupujeva še regal za TV in stolp,pa žal ne najdeva primernega,ker rabiva kotno varianto.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšne spalnice imate?
30.8.2006 10:07:40   
bskrle
MAsivna Lip Bled, petdelna omara in komoda, postelja 200x200, s previjalnoin poličko (naredil ati) in posteljico za user posted image , ki je še od moža.
Tla so lesena, javor.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšne spalnice imate?
30.8.2006 11:31:54   
baby baby
Pri nas pa čisti minimalizem; 2x2 postelja, voziček s TV+dvd-jem, mizica z lučko in orhidejo in to je to! Vsa ostala krama je v garderobni sobi (na srečo!)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšne spalnice imate?
30.8.2006 11:43:46   
Anonimen
Naša je pa  taka:

BARVA STEN PISTACIJA, POHIŠTVO SIVO,SREBRNO+OGLEDALO.omara je velika 2mx2m,postelja pa 140x200.regal za tv+tvuser posted image

(odgovor članu baby baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšne spalnice imate?
30.8.2006 12:01:56   
Sonrisa
Novoles Evita v barvi hruške. Brez pripomb.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšne spalnice imate?
30.8.2006 12:47:16   
Poka
Najina postelja je izdelana po načrtih mojega fanta v istem stilu, kot omara za TV v dnevni in se ful ujema, je pa bila ta omara tam okrog 300k, tak da se mi zdi je moj kr mojster. Je pa narejeno tako, da so spodaj omare postelja pa dvignjena za približno 120 cm, ker sva v enosobnem in je pol več placa. Nič ne moti, prav paše zraven, gor vodijo take stopničke in ko pride kak otrok na obisk hočejo vsi gor skakat user posted image  Jim je ful všeč. Odrasli se pa čudijo kako ne padeva dol med spanjem, ker ni pa ravno široka, 140 cm.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšne spalnice imate?
30.8.2006 14:55:58   
Zasanjana
user posted image
user posted image  Takšno imava midva.Nič posebnega.user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšne spalnice imate?
30.8.2006 18:16:40   
Anonimen
dajte malo poslikat te vaše spalnice ali pa kakšno slikico slične gor pripopat. Posebej ti marogica. Bi rada tvojo videlauser posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?