|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako brez testa veš, da si noseča?
21.11.2007 10:14:56   
Anonimen
zanima me koliko časa traja, da ti telo pove, da nosiš user posted image ? imam namreč zelo neredno user posted image , včasih tud po 2 meseca nič. in kako naj vem oz. kdaj naj vem (probam test) če sem noseča? malo čudno napisano, a drugače ne znam razložit. je katera takoj po odnosu "čutila" da je tokrat uspelo???? hvala za info.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 19.7.2008 14:31:17 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako veš????
21.11.2007 10:18:35   
sneška_
Pri prvemu otroku sem čutila takoj  tri ali štiri dni po odnosu. In točno sem vedela da sem noseča.

Pri drugemu sploh ne vem kdaj in kako .Še zdaj mi ni jasno user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako veš????
21.11.2007 10:23:40   
Naja30
Prva je bila načrtovana in sem točno vedla, kdaj je nastala user posted image  Pri drugem pa je bilo rahlo presenečenje.
Kako veš? Če nimaš prav nobenih znakov, ne moreš vedet, razen izostanka M. Samo test ti bo odgovoril na vprašanje. Če imaš neredne M, vzemi najdaljši cikel in počakaj, da bo zamujala, potem pa naredi test.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako veš????
21.11.2007 20:00:09   
Majuska
Meni se je telo že nekaj mesecev pripravljalo, zgleda. Bolele so me prsi, ciklus se mi je kar malo podaljšal, trebuh je bil tudi drugačen ... no, sedaj pa je ratalo. Očitno organizem ve, da bodo spremembe.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako veš????
21.11.2007 21:25:11   
Andromeda
V navodilih za Clearblue piše, da pri nerednih ciklisuih lahko opraviš test 19. dan po nezaščitenem spolnem odnosu user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako veš????
22.11.2007 10:34:43   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

V navodilih za Clearblue piše, da pri nerednih ciklisuih lahko opraviš test 19. dan po nezaščitenem spolnem odnosu user posted image


Ja to je pa tres maluser posted image ...mislm, pol bi tudi me, ki imamo redne cikle delale teste po 19tem dnevu...so pa res mal čudni. Za nas, ki imamo pa redne cikle mormo pa počakat, da preteče 28,30 al pa ne vem kolk še dni, da naj počakamo izostanek...BAD!!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako veš????
22.11.2007 10:49:06   
Tiara123
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

V navodilih za Clearblue piše, da pri nerednih ciklisuih lahko opraviš test 19. dan po nezaščitenem spolnem odnosu user posted image


Ja to je pa tres maluser posted image ...mislm, pol bi tudi me, ki imamo redne cikle delale teste po 19tem dnevu...so pa res mal čudni. Za nas, ki imamo pa redne cikle mormo pa počakat, da preteče 28,30 al pa ne vem kolk še dni, da naj počakamo izostanek...BAD!!


Ja, 19. dan po nezaščitenem spolnem odnosu (v času ovulacije seveda), ne 19. dan ciklusa. Za tiste, ki imajo redne, je dovolj hitro 14. dan.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako veš????
22.11.2007 11:00:20   
jazzz27
Ja to je pa že mal bolj logičnouser posted image  Hvala Tiara123

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako veš????
22.11.2007 20:30:55   
stunfek
pušenjak pravi, da je potrebno pač na vsake toliko časa napraviti test. in tista o opravljanju testa na 19. dan po nezaščitenem odnosu bo kar držala user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako veš????
23.11.2007 10:12:09   
Raguel
ena moja znanka je imela tudi zelo neredne menstruacije in jo vmes tudi po kakšen mesec ali dva ni bilo.Na otročku ni delala ampak se je samo enega dne spomnila,da zdaj bi pa že lahko spet bila in se je zato naročila pri G.Potem pa šok-bila je noseča že TRI mesece.
Predlagam ti,da si pač določiš ,da vsakih 35 dni narediš test(pač raskiraš vsak mesec za test).Želim ti veliko uspeha pri user posted image user posted image


_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako veš????
13.7.2008 18:43:56   
Inti_07
Punce pozdravljeneuser posted image ! Lepo bi vas prosila za pomoč. Imam neredno menstruacijo. Maja sem jo imela 12.5., junija pa 9.6. (moram vam povedati da se mi skos nekako tako giblje) Ovulacijo naj bi imela po izračunih 20.6 (+/- 2 dni) in z fantom sva to tudi iskoristila. Nato sem nastrpno čakala svojo men. 9.7 ki pa je do danes še nisem dobila. Ker sem bila neučakana in sem nekje prebrala da lahko narediš test že 2 dni pred predvideno menstr. sem ga naredila in test je bil negativen. Danes smo 13.7 in ponovno sem naredila test ki je zopet bil negativen.(opazila sem pa dve pikici na tistem delu, ki bi lahko bil plus, vendar ni bilo obarvano) (Sploh ne vem kdaj naj zopet naredim test, ker imam neredni ciklus menstruacije) Imam napete prsi, in čudni okus vsake toliko časa, predvsem pa napet trebuh in vsake toliko časa me tudi špika. Jajčniki me ne bolijo (kot ponavadi pred mestruacijo, ki pa je v mojem primeru zelo boleča). Prosim povejte mi kaj vse to pomeni? Je možno da semuser posted image pa moj hormon še nepokaže to, ali je vse plod moje domišlije? Kdaj naj zopet naredim test? Že tolko sem keša zmetala za teste pa ničuser posted image , zdaj pa res ne vem več kaj naj naredim. Prosim za nasvet, hvala in LP

(odgovor članu Raguel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako veš????
13.7.2008 21:24:05   
neli99
user posted image  ... oprosti, sej tebi najbrž ni tako smešno. jst sem bila tako firbčna da sem delala test vsak dan al pa na dva dni ko je izostajala M. pol je pa en dan blo - drug pa že + user posted image  ... zdej mamo pa že dojenčka. sem pa kupovala une ta najcenejše baby chek. včasih so bli 700 sit (2 v paketu). sej to ni tok. pa test je test. če si noseča tut ta pokaže +. men je. user posted image  pa srečno.

(odgovor članu Inti_07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako veš????
14.7.2008 7:33:27   
Inti_07
Ojla Neli,...  pa si imela neredni ali redni ciklus menstruacije? Mi lahko kaj svetuješ? MIsliš da bodouser posted image  ??? Sej ne vem kaj nas si že mislim,..

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako veš????
14.7.2008 11:32:43   
maja1488
Jaz v teste ne verjamem več. Bolj verjamem v božička user posted image

Menstruacijo imam 1-2 x na leto. Znakov pred njo nobenih, razen velika želja po čokoladi. In sva z nojim novembra 2005 začela delat otroka. Ginekologinja mi ni znala pojasnit, zakaj imam tako neredne menstruacije. Naredim en test v zčetku decembra. Bil je negativen. Naredim še en test za božič, spet negativen. Naredim še enega 17. januarja, spet negativen. Se naročim k ginekologinji, da bi pogledali za ovulacijo in me naroči 24. februarja. Grem, mi naredi UZ - noseča user posted image . No PDP mi je zračunala 4.9.2006, rodila sem 9.9.2006.

Zdaj bova spet začela kej delat in spet ne vem kako bom vedela, da sem noseča. V prvo ni bilo nobenih znakov. Tudi trebuščka ni bilo (še). Vse normalno, kot da nebi nič nosila.

(odgovor članu Inti_07)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako veš????
14.7.2008 13:20:45   
diamantina
Meni je bilo pet dni pred testom malo slabo po domači pici, ki jo sicer obožujem, ker je po mojem receptu, itak user posted image . Čez par dni pa sem občutila krče v trebuhu, bolj boleče kot pri M. Pol pa M ni bilo od nikoder, pa sem naredila test in juhu user posted image . Vse ostalo, z vsemi tipičnimi mozolji in bolečinami v prsih, je bilo enako kot pred vsako M, še BT mi je padla, pa sem si jo pravilno merila. user posted image  

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako veš????
14.7.2008 13:33:36   
witto
4 dni pred (ne)pričakovanouser posted image , smo bili na poroki, in sem imela močne vrtoglavice. To je bil edini znak, ampak še tega nisem upoštevalauser posted image . 2dan izostanka,sem jedla sladoled, keterga obožujem, in mi je po njem obrnilo želodecuser posted image . Potem sta pa sledileuser posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako veš????
14.7.2008 13:39:21   
Inti_07
Pri meni pa je bilo tako da sem že od spolnega odnosa dalje skos nekaj čutila da se mi dogaja najprej male bolečine v jajčnikih nato odčutki kot da bom dobila menstruacijo, včasih zjutraj ko sem se zbudila manjsa slabost, pa tudi neprijetno mi je bilo če me je kaj tiščalo okoli trebuha,.. Od takrat dalje in vse do danes imam občasno taki topli občutek v trebuhu. KT nisem nikoli jemala,,..prsa me bolijo kot da bi dobila user posted image  in taki čudni okus se mi pojavla čez dan na dva dni,..pojma nimam. KO sem pred predvidenouser posted image  sla delat test ker sem bila neučakana 2 dni prej (ker sem na netu prebrala da se ze vidi) sem imela normalno (-) to je bilo  v sredo 9.7 nato pa sem v nedeljo 13.7 ponovno naredila test in še vedno(-) Glede na to da imam neredne cikluse bom ponovila test v sredo, čeprav sem ga kupila danes in sem ze razmislajala da bi ga naredila a nočem spet videti tistega (-), zato bom počakala na sred. in čet. Skrbi me kaj pa če ne bo user posted image  in bo test se vedno kazal (-)? Skratka sploh ne vem res ne vem kaj naj si mislim,... A mislite da bouser posted image  ali ne...user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako veš????
14.7.2008 14:23:41   
imam
Inti_07 vem, da si nestrpna kot vse me preden pride user posted image . Jaz imam podobno izkušnjo kot ti, imela sem namreč zelo redne user posted image na 28 dni, en cikel pa je bil dolg kar 42 dni in tako kot ti, sem tudi jaz takrat radovedno delala teste zelo pogosto, no user posted image takrat nisem ugledala. Poklicala sem ginekologa, mu povedala kakšna je situacija in naročil me je na ultrazvok. Tam ni bilo videti ničesar in nekaj dni potem sem dobila user posted image Pravijo, da se zaradi takšnega in drugačnega stresa cikel lahko podaljša, naša želja po user posted image in psiha pa nas lahko privede tudi do tega, da imamo znake nosečnosti, čeprav nismo noseče. No jaz sem pred nekaj dnevi po 9 mesecih čakanja ugledala user posted image in to takrat, ko sem se pozabila dati na seznam julijk, znakov pa tudi nimam nobenih in se počutim normalno. Želim ti, da se ti čimprej izpolnijo želje in ugledaš user posted image

(odgovor članu Inti_07)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako veš????
15.7.2008 7:34:17   
Inti_07
Pozdravljena! Polpolnoma imaš prav, tako da bom probala kar odmislit, konec tedna bom naredila se en test, ker pravijo če imaš neredne cikle user posted image  da se na testu lahko vidi nekje 23 dan po nezaščitenem spolnem odnosu, kar je pri meni danes, bom pa vseno počakala in naredila test v petek. Čeprav nekako v sebi čutim da bi lahko bila user posted image  ampak kot sem rekla je lahko tudi stres. Imaš prav, morda pa sem preceč vse skupaj vzela resnouser posted image  

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako veš????
15.7.2008 9:09:15   
*Junona*
Držim pestke zateuser posted image user posted image user posted image

Pošiljam ti tudi pikepoke za srečo:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Inti_07)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako veš????
15.7.2008 9:13:45   
imam
Nikoli ne veš, meni se je tudi velikokrat zdelo, da imam znake, pa potem ni bilo nič. Ampak ne obupaj še, dokler ne pride user posted image upanje ostaja in prav lahko se zgodi da imaš glede svojih občutkov prav. Od svojih prijateljic sem slišala, da so nekatere vedele da so noseče in verjetno je res tako. Smo različne in nekatere vedo, druge ne. Držim pesti zate, da ugledaš user posted image  

(odgovor članu Inti_07)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako veš????
15.7.2008 12:14:04   
Inti_07
Ja danes sem ugledala user posted image  in imam take krče da se mi bo zmešalo... Očitno je bilo spet vse plod moje domišlije. Bom šla kr domov lepo počivat. Res škoda ker sva se z fantom res ze oba zelo veselila...in vedno ko testirava kaže - ...

tako da zgleda da bo res potrebno vse odklopit za nekaj časauser posted image

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako veš????
15.7.2008 12:30:39   
Naja30
Inti, saj bo! user posted image

(odgovor članu Inti_07)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako veš????
15.7.2008 14:38:01   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako veš????
15.7.2008 18:09:13   
imam
user posted image user posted image Inti saj bo in to takrat, ko boš najmanj pričakovala. Še prejšnji mesec sem bila na istem kot ti, zdelo se mi je, da mi prodajajo pokvarjene teste nosečnosti- vedno sem pričakovala user posted image ugledala jih nisem nikoli, ta mesec, ko pa nisva pričakovala, bila sem tudi pri ginekologu, ker 9 mesecev ni uspelo, dal mi je klomifen, no ta mesec pa sva ugledala user posted image in šele sedaj vidim, da je bila vse le psiha. Posvetila sem se izpitom, na user posted image malo pozabila in uspelo je. tudi tebi bo boš videla. Držim pesti zate user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?