|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
14.3.2016 12:55:33   
1aneja1
Pozdravljene,

mogoče katera ve, če imajo v Ljubljani kakšne omejitve glede tega kako hitro po porodu greš lahko v nov postopek?
Ok, to mi je jasno da ne smeš več dojit in da moraš imeti menstruacijo. Kaj pa časovno, so kake omejitve?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
15.3.2016 7:51:41   
reza1
Eno leto po porodu lahko greš...jaz sem si papirje prej uredila, poklicala za evidenčno, tako da ko je minilo leto dni, sem se takoj prijavila in bila kar hitro na vrsti :-) srečno!

Lp

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
15.3.2016 12:41:55   
1aneja1
Hvala za odgovor!

Se pravi če sem konec julija rodila mi ne bojo pustili, da grem pred njihovo avgustovsko pavzo v postopek... bom vidla kaj bojo rekli, drugač bomo pač čakali na jesen...

(odgovor članu reza1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
16.3.2016 7:20:23   
reza1
Ja, tako nekako. Ampak saj hiro mine, pa tudi mislim, da je fajn, če se telo sšisti vseh hormonov, tudi tistih od nosečnosti user posted image Tako da uživaj/te na dopustu, potem pa v akcijo in srečno :-)

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
1.5.2016 23:46:06   
sturla
Pozdravljena reza,
A si šla spet čez vso proceduro? Pregled, uz, hormoni, kri za bolezni, konzilij, sestanek...?
Jaz sem 7 mesecev po porodu a glede na hitrost v Lj bi bilo dobro, da začnem počasi s papirji :D

(odgovor članu reza1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
2.5.2016 20:49:34   
Aleda
Živjo sturkla, sem ravno videla da sprašuješ. Ni potrebno delati vse na novo, imeti moraš PAP izvid, ki ni starejši od 3 let, pa izvid od spolno prenosljivih bolezni ( se mi zdi da velja ene 2 leti). Naročiti se moraš sam k svojemu izbranemu G v leonišče da ti da napotnico in če je potrebno za spolno prenosljive napotnico.

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
3.5.2016 7:21:25   
reza1
Sturla sm šele zdaj videla vprašanje... je pa bilo tako, kot ti je Aleda že odgovorila. Nobenih novih preiskav, samo tisti izvidi za SPB in PAP morajo biti veljavni, + nova napotnica izbranega ginekologa. Še "dvakrat" se obrneš in boš že v postopku :-) jaz pa z novo štručko :-) Srečno tudi tebi in vsem, ki so v postopkih, da bi čimprej bil +

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
6.5.2016 20:35:24   
sturla
Ooo hvala za odgovor :) super, me veseli, da bo šlo hitreje :)
Punce srečno! Na velik debel + :D

(odgovor članu reza1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
9.5.2016 14:39:28   
Anonimen
Kaj pa za mb ve katera, kako je? Sama sem zanosila s pomocjo inseminacije, in ce bi zelela ponovno v postopek morava se 1x cez vse?

(odgovor članu sturla)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako hitro po porodu v nov postopek IVF
12.5.2016 11:42:39   
1aneja1
Jaz sem dobila datum pri moji zdravnici. Pa odgovorili so mi da rabim napotnico od svojega osebnega ginekologa. To verjetno isto napotnico kot mi jo je dala takrat prvič?
Imam pa datum v začetku junija. Mogoče katera ve kolika časa traja potem da grem lahko v postopek? Po moji logiki takoj, samo pri vsej tej birokraciji nikol ne veš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?