|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako je z regresom?
28.3.2008 20:44:31   
Shorty_
Situacija je taka od 14.01.2008-31.03.2008 sem zaposlena pri enem delodajalcu od 31.03.2008 pa pri drugem, zanima  me kdaj mi pripada regres in od katere firme koliko??

Najlepša hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 20:45:28   
Strawberrie Cherrie
u ja, mene tut zanima kako je z regresom. sem zaposlena od 1.2.user posted image - a mi pripada al ne?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 20:54:14   
Anonimen
Obema sorazmerni delež na letni dopust.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:02:49   
Shorty_
a meni potem za dva meseca v eni firmi ostalo v drugi al kako?'

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:10:29   
Anonimen
Ja,samo prosit boš morala zanjga.user posted image  Dobesedno fehtat ali se kregat.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:16:51   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Obema sorazmerni delež na letni dopust.


no, mal mi razlož. dobila sem 21dni letnega dopusta. kaj to pomeni za regres?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:18:26   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Ja,samo prosit boš morala zanjga.user posted image  Dobesedno fehtat ali se kregat.




dobila sem dopis da mi bodo poslali delavno knjižico in potrdilo o regresu in dopustu po pošti a mislite da mi ga bodo tudi izplačaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:21:05   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Obema sorazmerni delež na letni dopust.


no, mal mi razlož. dobila sem 21dni letnega dopusta. kaj to pomeni za regres?



celotni regres deliš na 12 delov in toliko mesecev kot si zaposlena toliko ti pripada.
Pri meni je problem to da sem zamenjala delodajalcauser posted image
Kje naj se točno pozanimam kaj mi pripada in kako da potem to sporočim firmi. Nimam izkušenj nočem da me okoli prinesejouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:22:34   
Strawberrie Cherrie
aha, potem ne dobim regresa samo za 1mesec?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:33:28   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

aha, potem ne dobim regresa samo za 1mesec?user posted image user posted image user posted image


ja po moji kmečki logiki gre takouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:43:35   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

u ja, mene tut zanima kako je z regresom. sem zaposlena od 1.2.user posted image - a mi pripada al ne?


S_C, če si bila januarja zaposlena pri drugem delodajalcu, ti je tam pripadala 1/12 letnega dopusta in sorazmerni del regresa, pri zdajšnjem delodajalcu pa ostalo.

Če januarja nisi bila zaposlena, ti bo zdajšnji delodajalec dal odločbo koliko letnega dopusta ti pripada in po 6-ih mesecih ti je dolžan izplačati celoten regres in odobriti celoten dopust.

Pri meni je bilo npr. tako, da sem bila zaposlena od 01.04. in ko so 30.06. nakazali regres so mi upoštevali sorazmerni del za 3 mesece, oktobra pa sem dobila preostanek.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:52:05   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

no, mal mi razlož. dobila sem 21dni letnega dopusta. kaj to pomeni za regres?



1. delodajalec do 31.03.
21/12 = 1,75 x 2,5 meseca = 4 dni = 19% celotnega regresa bi morala dobiti nakazano do 30.06.

Dobila boš potrdilo, ki ga boš dala kadrovski službi novega delodajalca. Oni ti bodo povedali, koliko dopusta ti pripada po njihovih internih aktih oz. kolektivni pogodbi in ti od celotnega odbili tisto, kar si oz. bi morala koristiti pri prejšnjem delodajalcu. Sorazmerno ti bodo potem izplačali tudi regres. Lahko, da tudi sorazmerni del do 30.06. (za 3 mesece) in preostanek oktobra, ko boš pol leta v podjetju. Ni pa rečeno. Odvisno od pogodbe. lahko, da že junija dobiš vse.

Upam, da sem ti kaj pomagala.

Če sem pa kaj narobe napisala oz. je prišlo do kakih sprememb v zakonodaji me pa ostale popravite.




(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:54:09   
Strawberrie Cherrie
vse štima, razen to, da ne vem kje si ti dobila oktober? oktober mi ne štima, ker sem zaposlena od 1.2. in bom z julijem zaposlena že 6m.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 21:57:52   
Strawberrie Cherrie
hehe, se pravi bom dobila vsake 3mesece nekaj regresauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 22:12:16   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

vse štima, razen to, da ne vem kje si ti dobila oktober? oktober mi ne štima, ker sem zaposlena od 1.2. in bom z julijem zaposlena že 6m.


oktober je bil v mojem primeru, ko sem bila zaposlena od 01.04. dalje.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 22:19:06   
Shorty_
se pravi če imam 26 dni dopusta (ker je 6 dnevni delovni teden) in sem ga koristila 6 dni mi ga 100% mora izplačat firma tudi če v času izplačila nisem več pri njih zapposlenauser posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako je z regresom?
28.3.2008 22:22:56   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

se pravi če imam 26 dni dopusta (ker je 6 dnevni delovni teden) in sem ga koristila 6 dni mi ga 100% mora izplačat firma tudi če v času izplačila nisem več pri njih zapposlenauser posted image


ja. rok za izplačilo je 30.06. In tudi če nisi koristila dopusta oz. ti je propadel so ti dolžni izplačat sorazmerni del regresa za teh 6 dni.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?