|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako praznujete obletnico poroke?
22.9.2005 10:31:18   
Meggi

Imate kakšne izvirne ideje ?

Midva sva lani šla v Hotel Paka v jacuzzi, kjer imaš še savno, muzko,...

Sem fasala tak vnetje da sem se zdravla,...


       Sem pa vedno bolj pozna in do zadnjega brez idej,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako praznujete obletnico poroke?
22.9.2005 11:35:33   
CUKRČEK
Letos greva na Copperfielda Drugače na kako večerjo, izlet...
Fino ideja je tudi kaka masaža.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako praznujete obletnico poroke?
22.9.2005 11:46:43   
puncica
Najina obletnica:
prinesel mi je rožice z vrta, jaz pa dve tortici, nazdravla z rdečim vinom in to je to. za vikend pa greva/mo v kitajsko baje

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako praznujete obletnico poroke?
22.9.2005 12:45:17   
Jančika_
Hm, ponavadi nič kaj ne praznujva. Aja, lani sva menda naredila žur, pa sva zdužila obletnico poroke s predstavitvijo sina, ki se je rodil slab mesec prej. Enkrat sva šla na en izlet, kar tako malo okoli. Letos pa nič. Tudi daril si ne dajeva.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
26.9.2005 12:32:38   
Anonimen
nisva še imela obletnice poroke, ker sva ravno danes poročena pol leta :)
drugače pa obletnice praznujeva na kak poseben način. Si narediva piknik na pomolu, greva kam, si dava kako posebno darilce, ... sproti se dogovoriva, kaj bi lahko počela.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
27.9.2005 21:16:48   
viv_
Lani sva šla s pričami na kosilo v grad Dobrovo (tam smo bili tudi na poročnem kosilu), letos sva šla pa sama na Zatrnik na pečenega prašička user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
1.10.2005 13:52:27   
LARIKA
Letošnja obletnica je bila prva,pa ni bilo nič z njo,ker sem se mogla učit,ker sem imela čez 2 dneva zelo pomemben izpit. In mi je full žal,ker sva si res želela imeti pravo obletnico user posted image , bo pa drugo leto lepša user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
1.10.2005 13:55:52   
bskrle
V Snovik na kopanje, na grad Bogenšperk, kjer je v poročni dvorani zaigral poročno koračnico, pa na kosilo.
Nič posebnega.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
2.10.2005 11:37:34   
janč
midva greva vsako leto za kak vikend na morje in to kar v šotor, kjer se prepuščava strastem in užitkom, pa še na takem koncu sva kjer sva lahko cel dan gola in občutek je čudovit
mislim da bi se morali partnerji bolj posvečati drug drugemu, kajti na koncu otroci grejo in partnerja osteneta zopet sama,zato je treba se veliko posvečati drug drugemu
midva na obletnici poroke obdelava tudi težave in probleme, za katere drugače ni časa
letos sva praznovala 7 leto in upam, da se nama bo še dolgo ponavljajo
pauser posted image user posted image user posted image srečno

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
15.10.2005 10:41:21   
paris
Ne praznujeva obletnice poroke, ker nisva poročenauser posted image , ampak obletnico dne, ko sva začela "hoditi".
Najprej greva na večerjo, potem pa ali v opero, gledališče, kino- kakor nama tisto leto pač paše! Vedno se tudi obdariva, vedno dobim kaj lepega, on pa seveda tudi!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu janč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
20.10.2005 22:56:29   
Dejča
Midva sva letos praznovala prvo obletnico poroke in dvanajsto, odkar sva skupaj - na isti dan, saj sva si za poroko izbrala ta datum - čakala sva, da pride na soboto. Rezervirala sva vikend v Portorožu, ki je bil - kljub slabim napovedim - zadnji res vroči vikend v tem letu. Z nama pa je bila najina, na poročnem potovanju spočeta, sončica Tara.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
20.10.2005 23:41:23   
nejcko
Midva tudi nisva nobena romantika, torej nič daril, nič slavnostnih večerij, se imava pa rada od obletnice do obletnice že pet let, pa še pet od prej.


(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
22.10.2005 0:02:14   
Nely
Midva praznujeva tako obletnico poroke kot obletnico, ko sva začela hoditi. Ponavadi greva na ribjo "pojedino" - na večerjo. Daril si ne kupujeva, pomembno nama je, da sva skupaj in da se imava lepo. user posted image
Sva pa letos praznovala najino 1. obletnico poroke in 8. najine zveze.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
23.10.2005 22:30:23   
urbancek
Običajno ne praznujeva, letos pa sva za obletnico dobila novega člana - sinka Nejca

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
1.11.2005 8:15:32   
Anonimen
Glede na to, da z mojim dragim (še) nisva poročena, praznujeva obletnico začetka najine zveze. Kako? Zjutraj ob kavici sladkarija v obliki srčka (kava v postelji, seveda), celodnevno lenarjenje in crkljanje, kosilo je dostava na dom, večerja zunaj, ob večerji izmenjava simboličnih darilc (rožica, kakšna malenkost iz zlata, plišasta igračka).
Kot dva otroka... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
7.11.2005 10:47:16   
tijana
poročena sicer nisva, praznujeva pa začetek najine veze. in sicer tako kot sva se dogovorila. nobenih daril, ampak samo romantična večerja kje zunaj, doma pa potem vroča noč. uf.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
7.11.2005 10:57:41   
corfu
Večerja v gostilni kjer smo imeli poročno slavje.

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
7.12.2005 15:32:59   
alisia
Midva sva mela letos prvo obletnico. Na soboto sva praznovala dan obletnico,ko sva začela "hodit"(6let), na nedeljo pa prvo obletnico poroke.
V soboto sva šla na večerjo, v nedeljo pa v savno:). Ponavadi si kej malega kupiva(rože,čokolade...)

Lp

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
7.12.2005 19:24:08   
Pupica
Do zdej sva še vsakič obletnico praznovala doma.user posted image Mal šampanjčka, romantična večerja, pogovor ob svečkah, zaključek...user posted image Ampak je glih tko fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alisia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
15.12.2005 9:42:10   
barba
Midva bova preznovala prvo obletnico poroke 9.aprila. Bova pa darilo dobila že malo prej, saj pričakujeva novega družinskega člana PDP 28.3.user posted image .
Drugače praznujeva ˝obmesečnice˝ - ponavadi greva kam jest ali pa na izlet.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
16.4.2006 16:59:32   
Ceca
Za vsako obletnico poroke si z možem vzameva prost vikend in odideva na slovensko obalo. Bivava v hotelu, privoščiva si wellness in romantično večerjo ter si kupiva darili (že prej) in si ju izmenjava. Sin je takrat v varstvu pri najinih starših.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
7.6.2010 21:23:12   
blazmi
Veste kaj, prav vesel sem, ko vidim, da nisva edina "zahojena" na tem svetu.  Ravno sedaj gledam naše siničke, ki že nekaj let zapored vsako leto zredita dva zaroda mladičkov v naši češnji. Ali res rabi človek kaj drugega, kot zvestobo, toplino, prijazen nasmeh, in kdaj pa kdaj tisto ..?

Če sva dva, smo vsi - če sem sam, me ni.

Živele preproste in enostavne obletnice, ki se usidrajo v srce in možgane, ne pa v denarnico.

(odgovor članu Ceca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
7.6.2010 21:30:08   
Anonimen
uuuuu, kako staraaaaaa tema user posted image  nama dol visi glede obletnic. sva skupaj že 16 let, dobro leto poročena, pa še nisva praznovala nikakršne obletnice. še datum rojstva mojega sina sem si komaj zapomnila user posted image

(odgovor članu blazmi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
7.6.2010 21:34:12   
blaža
Midva greva na večerjo. No letos nama še ni ratalo, čeprav je obletnica že bila, ma imava pa v planu in ko bova mela varstvo za otroka, bova šla. Pa šopek rož sem dobila.

Mi pa ne kupi za vsako obletnico rože, to je blo letos, jaz sem pa lani kupla bombonijero in sva jo vsak pol v enem večeru zmazala.user posted image

Drugače nisva sploh neka romantika, se pa stiskava vsak dan.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako praznujete obletnico poroke?
29.6.2010 22:37:42   
Meggi
Ma kje ste pa to temo najdle.. bo ja kmal 5 let po tistem... ma ne morem verjet!

Aja aktualnost teme?user posted image

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?