|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako preboleti???
13.9.2008 23:52:13   
Anonimen
Sprašujem se...kako preboleti osebo za katero si mislil, da je za tebe cel svet in ti za njega...in nato te tako močno prizadene, da ni več poti nazaj. Resno se sprašujem, kako bom to preživela...jočem kot dež...user posted image  Zakaj je moral uničiti vse kaj sma imela??? Zakaj??? Pa še vedno ga tako ljubim, pa čeprav me je milijon krat tako močno prizadel. Kako ga naj prebolim? Kako naj preživim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako preboleti???
13.9.2008 23:59:49   
Anonimen
in nato te tako močno prizadene, da ni več poti nazaj


Kaj se je pa zgodilo, tako hudega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 0:07:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kim22

Kako ga naj prebolim? Kako naj preživim?


Tako, kot smo (skoraj) vsi. Vedi, da smo (skoraj) vsi preživeli fazo v življenju, kot se nam je dogajalo podobno. Fazo, v kateri smo imeli občutek, da ga ni hujšega v življenju. In glej ga zlomka, vsi smo si našli nove partnerje, smo zadovoljni, poročeni in imamo otroke....

Kot vedno rečem, v morju plava dosti rib. In tudi mimo tebe bo priplava ta prava. Enkrat. Takrat, ko bo čas za to.

Kako preboleti in preživeti? Seveda je hudo...mogoče bi bilo dobro, da se spominjaš slabih stvari, vseh tistih, ki so te prizadele, tako počasi ugotoviš, da očitno ta človek ni bi idealen zate, saj drugače tega ne bi počel. In enkrat(mnogo kasneje) boš vesela, da nistva več skupaj, še več, enkrat se boš smejala, kako si bila neumna, da si za takšnim človekom sploh žalovala in razmišljala, kako ga naj preboliš in preživiš...

Punca draga...mlada si še...in mnoge mame imajo sinove...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 0:25:40   
Anonimen
Hvala Marogica, trenutno mi veliko pomenijo te besede.
Ampak tak je težko...da se mi zdi, da mi bo srce počlo.user posted image    Ne znam si predstavljat življenja brez njega, ampak sem se odločila, da moram imet sebe raje kot njega. Uničeval me je...Najhuje je pa to, da je včasih znal bit najboljši partner na svetu. Sprašujem se, če obstaja kje moški v katerega se bom tako zaljubila kot sem se v njega, ki ga bom ljubila tako kot njega? Najbolj me boli to, da se ni mogel bolj potrudit za najino zvezo? In kako te lahko človek tako prizadene, ki bi te naj imel tako zelo rad in te ljubil?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 0:41:26   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kim22

Ampak tak je težko...da se mi zdi, da mi bo srce počlo.user posted image     Verjamem, da ti je hudo....user posted image , vendar bo bolje..vsak dan bo bolje...

Ne znam si predstavljat življenja brez njega, ampak sem se odločila, da moram imet sebe raje kot njega. PRavilno si naredila, vidim, da si pametna punca.
 
Uničeval me je...Najhuje je pa to, da je včasih znal bit najboljši partner na svetu.  Kako pa to skupaj paše? Kako je lahko najboljši partner takšen, da te uničuje? Pa čeprav je to "samo" včasih...Je partner, mogoče celo v redu, vendar najboljšiuser posted image

Sprašujem se, če obstaja kje moški v katerega se bom tako zaljubila kot sem se v njega, ki ga bom ljubila tako kot njega?  Ja, definitivno. Verjemi stari koki, ki je tud imela takšne misli kot ti, kdaj prej v življenju...In glej me, našla sem takšnega partnerja, mojega moža, ki ga ljudbim tako, kot nisem nobenega, pa čeprav sem pri drugih mislila, da so tisto ta pravo...Kakšna zmota....

Najbolj me boli to, da se ni mogel bolj potrudit za najino zvezo? In kako te lahko človek tako prizadene, ki bi te naj imel tako zelo rad in te ljubil? Ravno zato, te tako prizadenejo takšne stvari, ker imaš človeka rad, izhajaš iz sebe in imaš občutek, da sam tega ne bi nikoli naredil. VEndar ti nisi on. In tu je velika razlika.
 
Kljub čustvom, vidim, da si pametna punca, pa čeprav ti pamet v trenutni situaciji bolj malo pomaga...vem ja... Kljub temu....ne daj se. PRižgi si enega, če kadiš, spij kaj fajnega, beri kakšno knjigo...."zamoti" se in si naredil življenje lepo. Saj si tega vredna.


Tak, sedaj pa počasi grem v horizontalo. user posted image  Še prej pa enega skadim...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 0:58:06   
Anonimen
Marogicauser posted image , hvala. Vem, da pišem, kot da sem čisto nora...po pravici...trenutno sploh ne morem trezno razmišljat. Močno upam, da ga bom čimprej prebolela. Res ne razumem, da se moški pri 32 ni pripravljen zresnit (čeprav je on baje pripravljen imet otroke in ko jih bi imel bi se zresnil...ha ha ha...pa kaj še), jaz pa pri 23 sem bila pripravljena. Žalostno. Nisem nora, da bi tvegala.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 1:05:59   
Anonimen
Bila sma skupaj 4 leta, eno leto pa sma skupaj živela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 1:06:06   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kim22

Marogicauser posted image , hvala. Vem, da pišem, kot da sem čisto nora


Nič nisi nora...si samo (še) nesrečno zaljubljena. Pa tudi to mine. Takrat pa boš še samo zaljubljena. Hočeš še en pregovor? Za vsakim dežjem pride sonce, kajne?user posted image

Drži se...user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 7:13:05   
marijaa
Ufa js čist razumem,da ti je hudo,sam bolš da si zdej to spznala,da nista za skupaj in se razšla kot pa da bi imela še kakšnega otroka z njimj in bi potem še on zraven trpel,ti bi pa pisala na rr al ostaneš z njim ali ne kKOR JE VELIKO TAKIH ZGODB TU GOR.
žELIM TI VELIKO SREČE in upam,da tudi za tebe čimprej sonce posije. Bodi močna!

l


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 8:31:44   
lencka1
Ja, to se tudi jaz sprašujem? Mene moja pikica ves čas spominja na moškega, ki je bil zame vse. Jaz si nekako pomagam s tem, da moški, ki me je varal, ko sem bila še noseča in me zapustil, brž ko je izkoristil očetovski dopust, ni vreden, da bi za njim jokala. Čeprav boli, zelo boli. Sploh, če pomislim, da je svoboden kot ptiček na veji in uživa s svojo novo ....... namesto, da bi mi, mlada družinica, skupaj prvič odpotovali na morje, skratka živeli čudovito družinsko življenje. Res mi je hudo ...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 11:08:00   
kvaražugon
Čas bo prinesel svoje. Vmes se pa poskusi pomirjat sama sebe s tem, da si dopoveduješ, da je ljubezen sama po sebi lepa, lepo čustvo, in da si srečna, ker jo čutiš, čeprav ti je on (več) ne vrača. In radi imamo veliko ljudi v življenju, vsakega na svoj način. In kmalu bo nekdo prišel mimo, s komer boš ljubezen tudi delila.

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 11:18:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

Čas bo prinesel svoje. Vmes se pa poskusi pomirjat sama sebe s tem, da si dopoveduješ, da je ljubezen sama po sebi lepa, lepo čustvo, in da si srečna, ker jo čutiš, čeprav ti je on (več) ne vrača. In radi imamo veliko ljudi v življenju, vsakega na svoj način. In kmalu bo nekdo prišel mimo, s komer boš ljubezen tudi delila.
user posted image user posted image

(odgovor članu kvaražugon)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 11:40:40   
ronja
..jočem kot dež...


To je že prvi korak. POtem se še malo jeziš in si rečeš, da zdaj je pa tega jokanja dosti in greš ven se zabavat, športat, karkoli, kjer pokuriš malo neg. energije in se imaš hkrati lepo. Potem te lepo pogleda nekdo tretji in ti njega nazaj in potem počasi ugotoviš, da ima še lepše učke kot jih je imel tvoj "nesojeni". Tako nekako. Pa prijatelji/ce pomagajo - pri vseh 3 fazah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 11:49:48   
ronja
Aja, pa veš kaj še pomaga: to da ga začneš gledat kot celo osebo: zaenkrat ga deliš na dva dela: tisti, ki je bil najboljši partner in ga noro pogrešaš in ljubiš in tisti drugi, ki te je uničeval in zaradi katerega si šla stran. Prav si naredila in ko boš videla, da je to en in isti človek, boš videla, da v povprečju ni bil ravno idealen in da si takega v bistvu sploh ne želiš!

In seveda boš ljubila še koga vsaj tako močno kot njega! Tvoja sposobnost ljubezni ni vezana na osebo ampak na tebe! Torej, dokler dihaš in čutiš, si tega sposobna!

Boljše prej vedet pri čem si, kot pa si lagat, da bo vse ok, da se bo fant zresnil, naredit otroka, potem pa "te baraba zapusti nosečo ali z malim otrokom", kar dostikrat beremo... Pametno je, da zbereš dobrega očeta svojim otrokom! Mlada si komaj 23 let, ma veš, koliko je še fantov okoli, ki samo iščejo punco, kot si ti! Verjemi, da je kakšen tudi tak, da te bo zmešal od vrha do tal!

Zamoti se z nečim, kar ti je všeč počet! Izkoristi čas, ki ti ostaja za prijatelje, kino, šport, ustvarjalnost! Potem hitreje mine in naenkrat je tvoje življenje tako polno, da ga ne bi imela več kam stlačit!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
14.9.2008 12:32:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 14:11:23   
Gina
Ej, draga moja, včasih se človeku to zgodi večkrat. Namreč da se zaljubi v nekoga, ki ga ne ljubi nazaj enako močno. No, meni se vsekakor je. IN kaj pomaga?

Jezna moraš postat. Jezna nanj, ker je grdo ravnal s tabo. Jezna, ker te je izneveril, jezna, ker se ti je zdelo,d a te ljubi, pa te v bistvu ne. Zapomni si to. NI te ljubil prav čisto nič kaj dosti. Vsekakor ne dovolj. A to je bilo pa tebi fajn? Ni ti bilo, samo priznaš si ne. IN verjemi mi, slej ko prej bi tudi tebi dop...., da živiš z nekom, ki te ne ljubi dovolj. Itak. Ne glej samo tistega dela njega, ki je bil fajn. POglej realno in zavestno razmišljaj o rečeh, ki ti jih je naredil grde, zanič, ko te je ranil. Gotovo je bilo tega mnogo. Takrat boš lahko jezna nanj. Takrat se boš lahko začela ceniti. Saj veš, da si zaslužiš nekoga, ki ti nudi ljubezen nazaj. Vedno, ne le na momente. IN to, ko rečeš, da ga ljubiš je zgolj tvoja iluzija. V resnici ga ne ljubiš, ker ne moremo ljubiti nekoga, ki nam ne nudi ničesar več. LJubimo le naše spomine na srečne trenutke. Ampak ti trenutki so mimo. NI jih več, so le minule sanje. Nehaj ljubiti sanje. LJubi sedanjost. Kako fajn,d a si končno sama, da si se osvobodila nekoga, ki ti nekaj nudi le na trenutke - hvala bogu, da si svobodna, prosta, da imaš krila, da živiš brez omejitev, brez pričakovanj, ki se ne izpolnijo.

Postani jezna nanj, fejst jezna. Takrat boš lahko začela malo bolj trezno razmišljat in usmerjat svojo energijo v kaj boljšega kot v razmišljanje o tem, kako si nesrečlna, ker je šel. NIsi nesrečna, srečna si lahko, da ne boš vse življenje trpela, a ti bo nudil kaj ljubezni al ne. Pošteno od njega, hvala bogu, da je šel. Rabiš nekoga, ki ne bo otročji, ki bo odgovoren in ti ne bo lagal o svoji ljubezni. Dokler pa se samo smiliš sama sebi, pa ne bo boljše. Jezna, razumeš, jezna moraš biti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 14:17:45   
petja
Glede na moje izkušnje pomaga samo čas ... včasih veliko časa. Iz dneva v dan bo manj bolelo in ti se boš iz dneva v dan boje počutila.

Zjokaj se, ko ti paše, pa poskusi urediti SVOJE življenje, poskusi se čim bolj zaposlit in čim manj mislit na njega!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 22:01:47   
Anonimen
Hvala punceuser posted image !

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako preboleti???
14.9.2008 22:15:55   
ronja
Ni kej! Si že kaj user posted image user posted image user posted image ? Ali celo že user posted image user posted image ?

Držimo pesti zateuser posted image in verjemi, vsak srček se zaceli:user posted image -->user posted image ! Naj ti čimprej mine vmesno obdobje!user posted image

Če ti kaj pomaga, jaz trenutno prebolevam svojo taščo: imela sem jo zelo rada, vendar pa vidim, da je ne smem imet, vsaj ne toliko, ker me vedno razočara. Vem, da je to nekaj čisto drugega, čeprav vseeno ni fajn, ampak vsaj nasmejala si se, a ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako preboleti???
21.10.2008 21:37:06   
akjetam
Ojla Kim, zanima me, kako je kaj s tvojim prebolevanjem? je že kaj bolje? Jaz sem trenutno na začetku. Prejšnji vikend mi je moj zdaj že bivši dejal, da ne more več z mano nadaljevati, ker potrebuje več svobode...kar me je zelo prizadelo, saj sva načrtovala otroke pa skupno vselitev...vse na njegovo pobudo...včeraj sva se zopet o tem pogovarjala in seveda ostaja pri svoji odločitvi, danes sem torej zopet samska in to pri 29 letih...z ogromno željo po družini...kako uspeva tebi?

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako preboleti???
21.10.2008 23:04:38   
Little Butterfly
Kim tudi mene zanima kako ti uspeva prebolevanje? Midva z mojim (bivšim) sva se razšla pred 19. dnevi in upam, da bodo bolečine v mojem srčku kmalu izginile. Bila sva skupaj 5 let in jaz sem bila prepričana, da je to to. Pa se je na žalost izkazalo, da pa le ni tako user posted image Meni se zdi, da se zadnje dni spet bolj obremenjujem s tem kot sem se recimo pred enim tednom. Stvar, ki pa me zelo utruja pa so moje sanje, saj praktično vsako noč sanjam o njem... Včasih da me vara, včasih da sma srečna skupaj, včasih da sma spet skupaj... vglavnem zjutraj ko se zbudim in ugovotim, da ga ni ob meni je groza... Res si želim, da to čimprej mine...  

(odgovor članu akjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako preboleti???
22.10.2008 8:48:31   
annya
..... čas celi rane!!!

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?