|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 9:43:14   
Mala_princeska
Pozdravljeni.
Ni moj namen, da vam tukaj vsiljujem svojo rabljeno lupinico (tudi ne smem oglaševati na tej temi), samo zanima me ali vsi, ki pričakujete user posted image kupujete nov voziček z vsemi dodatki,...da enostavno rabljenih ne gledate in ne kupujete???
Na Bolhi oglas sigurno že več mesecev, na mamini čvekalnici tudi že en mesec, tudi na RR sem že oglaševala, pa kar nihče ne pokliče user posted image user posted image user posted image
Kar ne morem in ne morem jo prodati.
A je res preveč te robe na trgu, si vsi raje sposodite opremo???

Hvala za vaša mnenja.





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 9:54:42   
kajajaka
Mogoče je pa problem v ceni... ker jaz za rabljeno že ne bi dala npr. 70€, če za 100€ dobim novo...

Sicer pa da ti odgovorim na vprašanje, lupinico smo kupili, sedež 9-18 kg pa smo si sposodili od sestrične. Mislim, da je v večini primerov tako, da te zadeve med sorodniki in prijatelji krožijo. 

Od neznancev ne bi kupila avtosedeža, ker mi nihče ne more zagotoviti, da res ni bil nikoli udeležen v nesreči... Raje bi kupila cenejšega, če ne bi imela denarja za dražjega, varnejšega...

Sorry, to je moje mnenje... Vseeno upam, da boš uspešno prodala lupinico user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 10:00:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 10:02:04   
koala
Tako bom odgovorila... rabljen voziček, ni problema, rabljena ostala oprama ni problema, rabljena lupinica je zame NO GO, ker ne morem z zagotovostjo vedeti da ni bila udeležena v kakšni nesreči.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 10:11:11   
livia
Jaz sem mojo dala v oglas med podarim in v parih minutah je ni bilo več. Je bila pa starejšega datuma in res ne bi mogla veliko računati zanjo.
Ne vem za kakšno ceno jo prodajaš. Če se jo res hočeš znebit, potem pregled ostale enakovredne oglase in daj od najnižje ponudbe še 10€ dol, pa jo ziher kmalu ne boš več imela.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 10:54:02   
mamica2009
Jaz prodajam rabljeno lepo ohranjeno za 15 eur pa je nihče ne kupi, pa je na bolhi ziher že ene 3 mesece.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 12:28:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 12:31:44   
Anonimen
jaz pa prodaja voziček že ene 3mesece pa še nič!!! in to za kar male denarje glede na to da je voziček star eno leto in zelo malo rabljen.user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 12:41:45   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Tako bom odgovorila... rabljen voziček, ni problema, rabljena ostala oprama ni problema, rabljena lupinica je zame NO GO, ker ne morem z zagotovostjo vedeti da ni bila udeležena v kakšni nesreči.


=

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 13:03:58   
Mesečnica
Midva sva lupinico nekaj mesecev prodajala na Bolhi, prodala pa sva jo šele, ko sva jo nesla v komisijsko trgovino, pa še tam je bila kakšna dva meseca v prodaji.

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 14:28:45   
Najaa
Tudi jaz imam tak problem. Lupinico, posteljico in še nekaj stvari imam že par tednov na Bolhi pa nič! Pa ne za en velik denar, pač tolko da gre. Stvari niso čisto nove, niso pa niti rabljene toliko, da se ne bi dalo prodati. No ja, če ne bodo šle ko bom še malo spustila ceno, bom pač začela šenkat. Imam namreč veliko prostorsko stisko in te stvari so mi res "krama". user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 16:12:07   
Metuljček Cekinček
Podoben problem, vendar jaz prodajam voziček z vso možno opremo zraven po (za moje pojme) ugodni ceni, pa še nobenega telefonskega klica nisem dobila.

Voziček sem pa že takoj (pred dvema tednoma) prinesla na hodnik, ker sem mislila, da bo naslednji dan pred našimi vrati čakala vrsta ljudi user posted image . Zdaj pa niti vhodna vrata ne moremo do konca odpreti, ker nam je voziček v napoto.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 16:59:48   
ROŽICI
tudi pri meni je enako..prodajam jane jajčko..nič rabljeno že nekaj mesecev.pa ni niti zanimanja.
prodajam tudi oblačila po res niski ceni...pač da bi se znebila stvari ker se kar nabere pa nič.
user posted image
res kopujejo vse novo.


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 20:07:59   
23tina
tudi jaz jo imam naprodaj in na žalost slabo kažeuser posted image

_____________________________

LIJA 28.8.09
porodna 4090g 53cm
1.mesec 5400g 58cm
2.mesec 6530g 62cm
3.mesec 7950g 67,4cm
4.mesec 9050g 69cm

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 20:40:47   
miapia
jaz sem jo komaj prodala - za tretjino cene nove

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
6.5.2010 20:48:47   
end1
jaz sem lupinico novo kupla, ostale sedeže pa imam od mojih nečakov, lupinico sem naprej posodla in se zdaj vrača domov. Takoj ko pride jo bom odnesla na Karitas, ker vse stvari, ki sem jih do sedaj odmesla so v dveh urah izginile.

Raje podarim, ko pa čakam mesece, da mi nekdo odpelje za par evrov stvari, ki mi tačas skačejo pod nogami. pa nimam lih dost dnarja.


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
7.5.2010 8:15:52   
barni
Jaz sem prodajala prvi voziček ful dolgo po mojem pol leta. Potem ga je kupil od sodelavke sin. Bil je ok voziček, samo no name firma.

Potem sem prodajala Peg Perego Pliko P3 za 45 E in je bilo takoj polno klicev. Sem ga zelo hitro prodala. Po mojem je zelo odvisno od tega, koliko zahtevaš in kaj prodajaš.

Lupinic je malo morje in če tvoja ne odstopa zelo od ostalih (znamka, cena, barva ipd.), potem jo boš težko prodala.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
10.5.2010 0:18:59   
Mala_princeska
je Peg Peregova, zdraven podarjam igralni lok in črpalko za mleko za 50 EUR, a zahtevam še preveč?
danes je bil celo en klic.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
10.5.2010 21:53:45   
Anonimen
Hja, jaz tut nebi nikoli kupila rebljene, lupinice, avtosedeža, čelade ... to je pač zadeva, ki jo po mojih pojmih lahko rabljeno kupiš oz si sposodiš le od ljudi, ki jim 100% zaupaš in veš, da zadeva ni bila udeležena v prometni nesreči. Tako da ti meni lahko ponujaš poleg lupinice še 50€ zraven, pa je nebom vzela ... sorry.

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
11.5.2010 6:57:22   
kakadoo
hehehehe folk ma še zmer denark, kljub recesiji user posted image
konec koncev je pa tako... pa za koga boš pa kupoval če ne
za svojega otroka??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
11.5.2010 12:51:01   
zaspancek1
Jaz bi pa brez problema kupila rabljeno lupinico. Seveda sem v prvo kupila novo - res je bila v akciji in je nova stala ene 70 EUR, ker so vsi trobili, da kako je nevarno kupovati rabljene sedeze, ker so sigurno vsi bili udelezeni v prometni nesreci... -  ma, 99% jih ni bilo, zato bi brez problema kupila kaksen leto staro lupinico, ki je po kaksni polletni uporabi lahko se vedno kot nova.

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
11.5.2010 17:20:49   
polma
Jaz sem prodala svoj 8m, malo rabljen voziček s polivinilom za dež po nižji ceni, kot so prodajali rabljene 2 leti stare iste firme, ko sem  jaz hotela kupit rabljenega. Se mi je prav za malo zdelo, da so bili 2 leti stari, abšlesani, 220 eur, novi pa v akciji 300 eur. user posted image No, jaz sem ga sicer kupila po redni ceni 375 eur + polivinil 40 eur (akcijo zamudila user posted image ), mali se pa ni maral vozit, vmes je bila zima,ko se sploh ni vozil, delal je gužvo na hodniku in sem ga prodala za 200 eur v treh dneh. Z veseljem sem potem kupila  malce zjahano Maclarnovo marelo za 30 eur. Mislim, to je smisel prodaje iz druge roke, simbolna cena.
Seveda bi pa vsi z lažjim srcem prodajali za simbolno ceno, če nas ne bi tako ne-simbolno odirali trgovci otroške opreme, banda user posted image .


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
12.5.2010 9:30:30   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Tako bom odgovorila... rabljen voziček, ni problema, rabljena ostala oprama ni problema, rabljena lupinica je zame NO GO, ker ne morem z zagotovostjo vedeti da ni bila udeležena v kakšni nesreči.


Rabljene lupinice se lahko testirajo na amzs in ti takoj povejo ali je bila udeležena v nesreči, če je kaj narobe z njo, če je pokvarjena....

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
12.5.2010 9:58:01   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Rabljene lupinice se lahko testirajo na amzs in ti takoj povejo ali je bila udeležena v nesreči, če je kaj narobe z njo, če je pokvarjena....



Tega pa nisem vedela, hvala za informacijo. A slučajno veš če se da testirat tudi avtoedeže za večje otroke?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se "znebiti" lupinice???
12.5.2010 10:16:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

samo zanima me ali vsi, ki pričakujete user posted image kupujete nov voziček z vsemi dodatki,...da enostavno rabljenih ne gledate in ne kupujete???
Mi smo kupili nov voziček z vsemi dodatki, kupili pa smo rabljeno lupinico MC (od mojega user posted image šefa) za 100€, v tistem trenutku se mi je zdela ceno čist OK, ker mi je sama lupinica (vizualno) bila zelo všeč ker je res bila kot nova. potem ko pa sem mal po Bolhi gledala pa sem videla da imajo enake lupinice nižje cene.

AS je pa moja mami za tamalo gledala na Bolhi ampak sem rekla da bomo raje kupili novega, ker imajo rabljene AS par € samo cenejše kot npr. novega. Tako, da priznam, dam raje par € zraven pa imam novo opremo za user posted image .

Voziček pa sem tudi jaz prodala po znatno nižji ceni (ves komplet z vsemi pripomočki) za 230€, čeprav so samo športne dele Quinnya prodajali po 180€. Ampak prodajala sem ga ful dolgo.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?