|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se zmenite
25.8.2008 16:01:24   
Anonimen
Pozdravljene.
Sem na porodniški in nimam drugega varstva kot moža. Stvar je pa sledeča;
Danes naredim plan za cel teden. Imam kar nekaj obveznosti ta teden, ki jih bi res bilo fajn opraviti, ker imam ta teden na voljo avto, pa še počitnice so.
In se zmenim v sredo s frizerko s tem, da njemu tudi ustreza in bo lahko doma čuval malega.
In pride zdajle notri pa pravi, če se da prestavit frizerko, ker bosta stric in njegov oče šla ravno v sredo na sejem in tako ga cel dan ne bi bilo doma. 
Ker to ni prvič, da ni obveljalo tisto, kar sva se zmenila in sem seveda vedno prestavila jaz, mi je dopuser posted image  in sem rekla naj prestavijo oni ali naj pa ne gre. Pa pravi, da je bilo prvotno zmenjeno na jutri, ampak stric kateri bo peljal ne more, kar pa sem še dodatno popenila, saj imam jutri zobarja, kar pa sem mu tudi že zdavnaj povedala. Verjetno se je mislil zanesti na hčeri, da ga počuvajo. Seveda k frizerju pa gremo vse.
Vem, da bi lahko poklicala frizerko, jo prosila, ampak tudi ona ima otroke in pač stranke naroča, bog ve, če ni ravno kakšno odslovila zaradi nas, saj sem bila zelo vesela, da sem dobila frej. Je ravno iz dopusta, moje punce pa na počitnicah. Vem, da bi lahko vzela s sabo tamalega,  ampak posledično bomo vse živčne zaradi njega. Ta frizerija pa traja čez 3 ure.
Jaz mislim vztrajati na svojem, zanima pa me, kako imate organizirane ve in kako bi storile? Sem prav firbčna, kaj boste rekle.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 25.8.2008 16:16:04 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 16:13:15   
Gina
Jaz bi šla k frizerju. Sama. Pa ne bi kaj dosti debatirala. Se bo že znašel. Naj pa on malega vzame s sabo, če mu ni za doma ostat. Ampak tega mu ne bi omenjala spljohuser posted image . Se bo že znašel. Navadit ga moraš, da če si naredi probleme, da jih bo pač imel. In rešil al pa ne. Kakor mu paše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 16:17:37   
majcci
Če bi se to pogosto dogajalo, bi verjetno malo popizdila.
Drugače pa naredi tako kot je rekla Gina, pojdi k frizerju, on pa ima malega.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 16:33:30   
ZmajTolovaj
Jaz se strinjam z Gino. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 16:35:12   
Taula
Jaz bi šla sama k frizerju. Si dovolj zgodaj povedala. Otrok je tudi njegov, naj se ne zanaša vedno nate.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 16:46:29   
bumerang
Če bi se to zgodilo enkrat ali pa se ne bi dogajalo pogosto, potem bi frizerko premaknila, sicer pa niti pod razno, predvsem, če bi njegovo obnašanje videla kot neodgovorno.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 17:21:00   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Če bi se to zgodilo enkrat ali pa se ne bi dogajalo pogosto, potem bi frizerko premaknila, sicer pa niti pod razno, predvsem, če bi njegovo obnašanje videla kot neodgovorno.


Se strinjam.

Jaz mojega vprašam, kdaj si lahko vzame prosto popoldne in se pač takrat naročim pri frizerki. V službi je načeloma do 19-ih in se jaz njemu prilagajam. Prestavljanja ni, razen, če pride do res kakšne izjemne situacije.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 17:37:35   
Naja31
Koliko je pa mali star?
Mogoče ga pa zaradi dojenja oče ne more s seboj vzeti cel dan na sejem?

Jaz bi tudi verjetno vztrajala pri frizerju.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 18:02:17   
Rožica I
Predvsem ohrani mirne živce in, jasno, odidi v sredo k frizerju.

Tudi sama sem v sredo naročena, ampak da se le ne bi slučajno kaj zalomilo, sem takrat, ko bo dete v varstvu user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 18:14:52   
Anonimen
In pride zdajle notri pa pravi, če se da prestavit frizerko, ker bosta stric in njegov oče šla ravno v sredo na sejem in tako ga cel dan ne bi bilo doma.


A domov pa ne more priti po otroka? Naj ga na sejem vzame; saj je se tako majhen, da se vozi v vozicku?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 18:18:02   
Vijoličarka
Če prav razumem, sta dogovorjena:

- v torek imaš zobarja
- v sredo imaš frizerja

On je pozabil, da imaš v torek zobarja in se dogovoril, da gre z očetom in stricom na sejm. Če pa ni pozabil, je računal, da bosta otroka čuvali 'hčeri'. Čigavi hčeri? Stric v torek ne more (zobar 'pod streho'), zato bi šli v sredo (frizer v nevarnosti).

Rekla si, da to ni prvi dogodek te vrste. Ne vem pa, koliko je pomemben ta sejm. Ali se gre za poslovno zelo pomemben sejm, od katerega je odvisno kakšno družinsko podjetje ali gredo samo 'firbec past' in se fino imeti?

Če je obisk sejma bolj razvedrilo, kot ne, potem ne vidim razloga, da bi ti frizerko prestavljala. Prav je, da se ljudje držijo dogovorov.  Žal je tako, da ko se možje enkrat navadijo, da žene vedno popuščajo in se prilagajajo, se jim to zdi logično in normalno, pa še okolici zraven.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 19:21:58   
blaža
Pojdi k frizerju IN TO SAMA!

<<<jaz sem tudi na porodniški in enostavno si moramo kdaj vzet čas tudi samo zase, za svoje psihično počutje, da nisi celi dan samo mama, da si prvo ženska in pol mama!

Jaz konkretno nimam s tem težav, ker pride mož kmalu iz službe in ni problem z varstvom. Pri nas je tako, da gre vsak od naju , če se le da kamor si želi. Na prvem mestu je družina in družinske obveznosti ampak, na naju kot posameznika pa tudi nisva pozabla. Ko se opravi vse za družino in če so možnosti se vse uredi.

Je pa res, da nisi napisala koliko je ta sejem pomemben za družino. Ko meni prekipi, pustim otroka možu in si privoščim magari pol urno kafe s kolegico, lih tolko, da se skuliram in sem pol spet kot rožica!

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 19:23:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

gredo samo 'firbec past' in se fino imeti?
Točno zato se gre.

Če je obisk sejma bolj razvedrilo, kot ne, potem ne vidim razloga, da bi ti frizerko prestavljala. Prav je, da se ljudje držijo dogovorov.  Žal je tako, da ko se možje enkrat navadijo, da žene vedno popuščajo in se prilagajajo, se jim to zdi logično in normalno, pa še okolici zraven.
 
Saj to je problem, ker sem se vedno njemu prilagajala. Pa še tisto, kar sva se zmenila, vedno ni držalo. Vedno sem mogla kaj prestavljat. Uf, končno sem se začela postavljati zase. Vem pa razliko med nujnim recimo službo in med nenujnim, tako da....



Ja, s sabo ga pa ne more vzet, ker je res to tako daleč, da bodo cel dan odsotni. Zakaj me pa on ne bi vprašal, če lahko gre. user posted image  Za jutri, kot so najprej mislili, da bodo šli se je baje kar  zmenil, kdaj bo pa mene kaj vprašal? On se kar zmeni, valjda, če se pa vedno prilagajam.user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 19:29:26   
Anonimen
Ja, s sabo ga pa ne more vzet, ker je res to tako daleč, da bodo cel dan odsotni.


A ga se dojis?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 19:33:54   
Anonimen
Ne. Star je 8 mesecev in je gosto hrano. Ampak si predstavljate moj mož, njegov oče in njegov stric, ki sta že čez 60, ki nimata nič smisla za poslušanje otroškega dretja in majhen otrok user posted image user posted image user posted image user posted image  Me pa res zanima, kako bi bilo. Mu bom predlagala.user posted image user posted image user posted image  Pa da bi se pokakal (kar opravlja redno 5-6 na dan), ko bi se vozili, ko bi dišalo user posted image user posted image user posted image  Saj se ne morem nehat smejat, ko si predsatavljam njih z otrokom user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 19:37:37   
Anonimen
 Me pa res zanima, kako bi bilo. Mu bom predlagala.user posted image user posted image user posted image  Pa da bi se pokakal (kar opravlja redno 5-6 na dan), ko bi se vozili, ko bi dišalo user posted image user posted image user posted image  Saj se ne morem nehat smejat, ko si predsatavljam njih z otrokom user posted image user posted image user posted image .


Probaj user posted image .

Ce se ne bojis za varnost otroka. Ce pa je tezava samo v kakanju...go for it user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 21:15:25   
Naja30
Pri nas se take stvari ves čas dogajajo. Enostavno zato, ker pozabi. Zato mu večkrat omenim.Sploh tisti dan. Je pač tako in  se ne sekiram.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 21:43:35   
nananaja
prinas se pa pojavlja še en podoben problem:
ko imam jaz kaj vv načrtu, mu povem, presliši, kasneje pa reče "sej mi nis nic povedala"
user posted image user posted image user posted image user posted image no ja, imava pa to srečo, da je dovolj kandidatov za varstvo.
nikar se mu ne pusti.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 21:54:34   
ronja
Probaj .

Ce se ne bojis za varnost otroka. Ce pa je tezava samo v kakanju...go for it .


Se podpišem pod mič. Pojdi s hčerkama k frizerju, dojenčka naj ima pa mož! Če se boš skoz prilagajala, bo to njemu normalno in sploh niti pomislil ne bo, da se pa mogoče kdaj ne bi in če se enkrat ne boš mogla, bo ogenj v strehi. Boljše to zatret v kali! Napokaj mu en ruzaček s hrano, slinčkom, žličko, stekleničko z vodo, dudko, par pleničkami,... in mu reci,da ga lahko vzame kamorkoli sabo. Saj ga valjda zna previt, mu dat jest..., ne?

PS.: moja mala se je mela super z nami na sejmu februarja - bila je pa takrat stara 7 mesecev. Res sva bila oba tam in sem jo vmes še dojila, ampak če ne dojiš več, tudi nisi neobhodno potrebna...

Moj lubi tudi kaj pozabi, ampak potem sam folga posledice... Saj si pomagava, če se da, ni da bi ga zafrkavla iz principa, ampak zaradi njigove pozabljivosti pa res ne smeš vedno ti nasrkat, ker ga boš zasovražila zato, če se bo ves čas ponavljalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 23:00:03   
jajula
pejt sama k frizerju, ker user posted image  se bo zmešal od dolgčasa, pa še ti boš nervozna. verjetn se itak ne hodš vsak teden frizirat, tko da nej kr mož zrihta tamavčka 

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 23:07:25   
amaya
Jaz na tvojem mestu, bi naredila tako kot sem si splanirala. Če je pa on pozabil je pa to njegov problem. Bo šola za drugič user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 23:10:26   
lelaval
Tvoj obisk pri frizerju je bolj pomemben, kot njegov obisk sejma - zato, kar pojdi po novo frizurco - kot se spodobi - sama.
Verjetno je računal, da boš ti odpovedala frizerja (ali pa celo malega vzela zraven), pa je stricu rekel, da ni problem, če prestavijo sejem za 1 dan. Sicer pa sejem po vsej verjetnosti traja do konca tedna, zato se komot lahko zmenijo za drug datum.
Naj se tudi on nauči malo tebi in tvojim potrebam (in tudi otrokom oz. njihovim potrebam) prilagajat.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se zmenite
25.8.2008 23:33:30   
Vijoličarka
Ja, če sta oče in stric tam okoli 60 let stara, potem najbrž nimata nobnega dojenčka, ki bi se mu bilo treba prilagajati, pa lahko gredo na sejem v četrtek. user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se zmenite
26.8.2008 0:15:36   
rija
ah dajte...8 mesečnika bi spakirale s tremi dedi za cel dan na sejem? saj niste resne....to je stres za odraslega človeka, kaj šele za 8 mesečnika.

če bi se to dogajalo konstantno, bi seveda popenila,pa šla k frizerju. če pa je to prvič, pa bi tega frizerja prestavila.

jaz sem to fino rešila, ne samo ko je bil mali  majhen, pač pa tudi sicer: frizerka pride na dom....in se vse super uredi.

sicer pa sem jaz verjetno čudna, ker bi znorela, če bi morala presedeti 3 ure pri frizejuuser posted image

kaj za vraga ti dela 3 ureuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se zmenite
26.8.2008 0:19:04   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ah dajte...8 mesečnika bi spakirale s tremi dedi za cel dan na sejem? saj niste resne....to je stres za odraslega človeka, kaj šele za 8 mesečnika.

če bi se to dogajalo konstantno, bi seveda popenila,pa šla k frizerju. če pa je to prvič, pa bi tega frizerja prestavila.



SE strinjam. Malo več tolerance in prilagodljivosti ne bi škodilo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?