|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako spet dojiti?
12.2.2008 17:51:36   
valči
...spet jaz.Prišla od okulista,on sicer trdi,da še nič dojit,še kakih 10 dniuser posted image user posted image ,ampak jaz sem se z posvetom dr.Tekauc-Golob odločila,da danes spet začnem.Kaplice dajem minimalno 4-6 še tri dni.

Torej...Nina joka se upira,ne zna potgnit,ko jo pristavim,se obrača nazaj od zize jočeuser posted image .Ob 4. popoldan je dobila 100ml flaše,sedaj pa nič od nič.Ko jo nosim,vredu volje,v vozičku,vesela,ko vidi zizo,hoče znoretuser posted image user posted image

Izkušene z pristavljanjem nazaj-prosim hitro pomoč,ker ne bi rada ostala na flašiuser posted image

Res hočem spet dojit!


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako spet dojiti?
12.2.2008 17:54:08   
Lunc_a
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4265569,4274199#msg-4274199

Najlažje ti tudi bo da pokličeš Mojco-svetovalko za dojenje.meni je zelloooo pomagalauser posted image user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako spet dojiti?
12.2.2008 19:02:51   
tinaaja
Mirno in vztrajno. user posted image
Probaj zamenjati polozaje, prostor,.. Morda je zvecer ze utrujena od dneva in se ne bo hotla dojit. Tko da ponoci, ko na pol spi pa jutri zjutraj kar pogumno.. Daj casu cas user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako spet dojiti?
12.2.2008 19:09:34   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: valči

...spet jaz.Prišla od okulista,on sicer trdi,da še nič dojit,še kakih 10 dniuser posted image user posted image ,ampak jaz sem se z posvetom dr.Tekauc-Golob odločila,da danes spet začnem.Kaplice dajem minimalno 4-6 še tri dni.

Torej...Nina joka se upira,ne zna potgnit,ko jo pristavim,se obrača nazaj od zize jočeuser posted image .Ob 4. popoldan je dobila 100ml flaše,sedaj pa nič od nič.Ko jo nosim,vredu volje,v vozičku,vesela,ko vidi zizo,hoče znoretuser posted image user posted image

Izkušene z pristavljanjem nazaj-prosim hitro pomoč,ker ne bi rada ostala na flašiuser posted image

Res hočem spet dojit!



valči, res si vztrajna. Tale okulist je pa en kreten. user posted image user posted image user posted image

vso srečo!!!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako spet dojiti?
12.2.2008 21:07:48   
mehurčica
Valči, jaz ti predlagam, da se dobiš s kakšno svetovalko! Na medovernetu so menda številke in pokliči. Jaz bi sigurno to naredila. Vztrajaj, vztrajaj, vztrajaj! Kljub stran obračanju, kljub jokanju in kreganju na dojki, ti jo kar pristavljaj in vztrajaj. Probaj ji potem raje dati po žlički, če ne bo hotela dojke.

In po moje bi bilo vredu, da jo pristaviš ob navalu, da ji kar začne teči ko zagrabi. Ker mogoče se je sedaj malo razvadila s flaško, da že takoj teče.

Joj, najraje bi ti jaz prišla pomagat, ampak kaj ko še sama točno ne vem kako. Lahko te samo vzpodbujam in ti povem, da vama bo ratalo! Boš videla da bo!user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako spet dojiti?
12.2.2008 21:17:37   
piščanc
najprej ji daj zizo, potem flaško. pa predvsem mirno, brez siljenja. najbolj bo ponoči, ko ne bo videla. čimprej jo pristavi z najmanj možnega hrupa. pa vztrajaj, če en teden pa en teden. če ne bo hotela potegniti, pa spumpaj. saj bo boš videla, brez skrbi. LLL je pa tud super, kar pokliči jih

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako spet dojiti?
12.2.2008 21:41:13   
skuštrana
Valči, se podpišem pod mehurčico..in držim pesti, da vama uspe...bodi vztrajna.user posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako spet dojiti?
12.2.2008 22:25:27   
ALJA75
Ojoj valči, zelo dobro vem kako ti je.
Meni so svetovalke zelo pomagale, ampak dejstvo je, da se dojiva samo še zjutraj in zvečer ko je ali še zaspana ali že zaspana. Zakaj čez dan ob dojki vrešči pa bo zame ostala ena velika uganka.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako spet dojiti?
14.2.2008 17:19:11   
tasekk
Moj je zavračal dojko, dolgo časa se je upiral, drl samo da je videl dojko, vendar smo počasi zopet prešli na dojenje. Jaz sem bila uspešna tako:

1. na začetku sem ga dojila, ko je spal
2. vedno sem mu ponudila, nikoli pa vztrajala, če se je upiral
3. ko je upor bil manjši, to sem dosegla cca po 1 m, pa sem vztrajala

Sedaj se samo dojimo. Res pa, da je vsak dojenček drugačen in ti boš najbolje ugotovila, kako postopati pri tvojemu.

Veliko uspeha

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako spet dojiti?
14.2.2008 17:31:22   
koala
Ko moje dete na začetku ni hotel prijet dojke, sem mu malo bradavičko pokapala z glukozo, so mi v porodnišnici tako svetovali.

Upam da bosta uspešni. Veliko veliko mirnih živcev pa srečno, da se bosta kmalu spet dojili.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tasekk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako spet dojiti?
14.2.2008 19:42:49   
Anonimen
Recept kot vedno....vztrajaj, vztrajaj in vztrajaj in se veseli tudi najmanjsega napredka :).

Na tvojem mestu bi se bolj koncentrirala na dopoldan, ko sta tako ti kot dojencek se bolj spocita in manj "nervozna" kot popoldne, ko se ze nabere utrujenost od celega dneva.

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako spet dojiti?
14.2.2008 23:45:29   
valči
Javljam vam,da je dojenje steklouser posted image ,seveda razmeram primerno,vendar vleče in pije,brez flaške in dodatkov.Jo krči zvijajo,ker hitro pije in se zraka naje,vendar važno,da se midve dojima.

Sedaj pa sama uživancija,upam,da čimdlje,če bo sreča,še drugo leto,v tak čas.
Hvala,hvala vsem za nasvete,mi je vsak pomagal.user posted image Zlate ste.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako spet dojiti?
14.2.2008 23:59:39   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Javljam vam,da je dojenje steklouser posted image ,seveda razmeram primerno,vendar vleče in pije,brez flaške in dodatkov.Jo krči zvijajo,ker hitro pije in se zraka naje,vendar važno,da se midve dojima.

Sedaj pa sama uživancija,upam,da čimdlje,če bo sreča,še drugo leto,v tak čas.
Hvala,hvala vsem za nasvete,mi je vsak pomagal.user posted image Zlate ste.


sem prav vesela!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?