|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako uvajati Aptamil 2?
3.1.2008 21:09:04   
ALEKSA13
Mojemu user posted image bom začela dajati Aptamil 2, do zdaj sva bila na Aptamil Prematil. Zanima me, kako je najbolje, da ga uvajam - da mu ga na začetku mešam z Prematilom (npr. 3 mercie Prematila in 3 merice 2), ali dam en obrok Prematila in en obrok 2 in tako dalje ali pa prešaltam kar na Aptamil 2 ? Prosim za kakšno izkušnjo. Hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
3.1.2008 21:15:34   
eya
Jaz bi tako naredila, da bi nekajkrat mešala pol enega in pol drugega, v istem obroku. Če bi bilo vse ok, bi nadaljevala z 2.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
3.1.2008 21:23:35   
Afnica
Mi smo iz Prematila šli na Pre, iz Pre na 1 in potem iz 1 na 2. Tako si sledijo. Nismo pa nič mešali pol pol.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
3.1.2008 21:28:13   
bodoča
meni je P rekla, da naj mešam z 1 in v enem tednu postopoma preidem na samo 2. je pa Aptamil comformil.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
3.1.2008 22:01:06   
Anonimen
Jaz sem preklopila brez prehoda.

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
3.1.2008 22:06:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Jaz sem preklopila brez prehoda.


Enako

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
3.1.2008 22:15:50   
*erika*
mi smo iz enke takoj presli na dvojko ,nic mesali.ti mu  samo daj flasko pa bo otrok ze jedu,okus je isti samo malo je gosteje

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
3.1.2008 22:32:19   
Ines.
Meni je pa P rekel, da naj mu (prvorojenčku) dajem Aptamil1 kar do 1. rojstnega dne. Saj doječe mame tut nimamo najprej v prsih mleko 1, po 4. mesecu pa mleko 2. user posted image user posted image




_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
4.1.2008 13:37:01   
ALEKSA13
Kakšen pa je potem sploh smisel Aptamila 2, zakaj po 4. mesecu na 2 ??? Saj je res, tudi mamice nimajo različnega mleka po 4. mesecu... 

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako uvajati Aptamil 2?
4.1.2008 15:37:11   
kmarija
Je mati narava poskrbela, da se mleko prilagaja potrebam otroka ....user posted image
Sej v začetku je kolostrum, nato je tako rumenkasto mleko, potem belo user posted image ... se pa tud po moji logiki hranilne snovi v mleku spreminjajo glede na potrebe otroka... Mati narava že ve user posted image

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?