|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 22:55:38   
Seven*
Kuhinja bo bela, visoki sijaj, dolge palcke rocaji, kovinske barve. Rada bi modern izgled, ploscice imam strupeno zelene. Kaksen pult predlagate. V mislih sem imela onega "aluminjastega", pa ne vem kako se obnese.. Kuhinja bo IKEA pult pa tudi. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:09:44   
rija
jaz alu nebi imela, kdo ga bo pa čistil user posted image

bel.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:09:48   
Marogica
Najbrž imaš belo tehniko tudi inox, potem je kombinacija s sivim pultom mogoča. Sivo(pult)-belo(kuhinja)-zeleno(ploščice)user posted image  ali pa beli pult belo(pult)-belo(kuhinja)-zeleno(ploščice)

Kakšna so pa tla?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:31:39   
Seven*
Tla so plosice, nevtralna barva s sivkastim vzorcem.

Razmisljam o kaksni sivi barvi pulta (videz kamna) in alu robom. Pa spodaj pri nogah se alu prekrivne panele. Pomojem je to ok?!? user posted image user posted image user posted image

Z mojim riseva ze eno 300 verzijo kuhinje. Jutri gre gor gusit prodajalke (jaz nimam osebne, pozrla bi se), upam da se jim ne bo zmesalo. user posted image user posted image user posted image


Ploscic v kopalnici se nismo zafugirali, ker sem si izbrala tako EVIL barvo, da nobena fugirna masa ne pase, razen bele, te pa nocem. user posted image Zdaj moramo pa razlicne zmesat in upat, da bo cool. user posted image user posted image user posted image user posted image Kero tele si zbere benetton zeleno za kuhinjske ploscice. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:36:04   
Seven*
glasgow farba (tista grozljivo zelena) na sredini strani

http://www.marazzitile.com/series/citta_comuni_quartieri


user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:37:54   
Marogica
Tilaži se, da ko boš brokolijevo kremno juho delala, se ne bo nič videlo po stenah...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:40:34   
rija
seven, sorry, ampak videz nekega kamna na visoki beli sijaj user posted image

raje daj neko mat barvo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:47:53   
Seven*
Mislis Rija? Hmm. Saj najbrz res. Morala bi v zivo videt. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:50:06   
rija
saj, glih zato mi ni všeč, ker sem videla v živo....user posted image  pa še alu robuser posted image

mešanje jabolk in pomaranč....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:54:18   
Seven*
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15576&catalogId=10103&storeId=8&productId=25728&langId=-21&categoryId=16274&chosenPartNumber=00057553

Rija, kaj pa taksen. Tale je mat alu..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:55:39   
Seven*
Rija, saj sem se spomnila tudi jaz zdaj ene taksne kuhne, pa je res grozno zgledalo, samo ona je se neko orto cudno kombinacijo izbrala..

Pomojem bom v zivo kaksno videla, pa bom rekla to je to, ali pa to ne.. Takole ugibat. Moras videt oboje skupaj..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:56:19   
rija
ful lep user posted image  sem ga že gledala....

samo reci tvojemu, da naj tačko gor pritisne, pa če se prsti vidijo, naj raje kar navadnega belega vzame...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:58:46   
Seven*
Ja, saj se ne bova jutri narocila. Jutri gre samo v inspekcijo. Mojemu je tudi tale najbolj vsec, naj se kdo rece, da racunalnicarji nimajo okusa. user posted image user posted image user posted image

Edino skrbi me, da ne bo zadeva izgledala kot menza. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
22.3.2007 23:59:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Rija, saj sem se spomnila tudi jaz zdaj ene taksne kuhne, pa je res grozno zgledalo, samo ona je se neko orto cudno kombinacijo izbrala..




ne vem...meni je visoki sijaj strašno eleganten in k takemu ne paše kamen,  od kamna mogoče edino kakšna siva gres varianta, taka zelo moderna, vendar je jaz v ikei nisem videlauser posted image .....sicer pa so men itak vse te imitacije kamnov, neke pikice...totalno mimo...jaz sem za simpl enobarvne pulte....

jaz imam pult iz čisto enake barve in materiala kot fronte, z širokim alu robom in je čisto krasno....user posted image

uh, sem se spomnila....črn kamen, ampak mora biti res pravi.....sem videla eno ewe, ono za 10 mio....user posted image

ali pa nekaj takega

user posted image


samo potem so zopet benetton ploščice za dol potrgat....user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 23.3.2007 0:05:22 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 0:05:57   
Seven*
Hvala, malo se mi ze svita kaj bi bilo vredu. Izgleda bo moja bajta nekako kombinacija: alu barva, bela visoki sijaj, svetel les in svetlo zelena. To se mi veckrat ponovi, sploh v spodnjem nadstopju. Bomo videli, zdaj se je vseskupaj tezko predstavljivo. Ploscice v kuhinji so mi bile ful vsec v trgovini, zdaj pa mi polozene vec niso tako zelo.. user posted image user posted image Mogoce, ko bodo fuge. Ce bomo zadeli barvo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 0:06:59   
Seven*
Rija, jaz mislim, da razen alu pulta skoraj nic ne pase poleg. user posted image user posted image user posted image

Se malo pa bomo na cilju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 0:08:02   
Seven*
Rija, spodnji deli bodo tocno taki, kot na sliki. Te dolge palcke..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 10:07:34   
tinkamiška
Seven, mi imamo kuhinjo, ki je kombinacija lesu, spodnji deli(letvice) pa so alu. Glede na to, da imava srebrn hladilnik, štedilnik, napo, in kihinjske ročaje, sva izbrala siv pult, ima čisto nežen vzorec, tako, da ni kičast. Stene bova tudi pobarvala sivo(delno sva jih že), tako, da imamo eno sivo nituser posted image Namesto ploščic in po tleh pa imava opeko...
Je pa res, da najina kuhinja(omare) niso ne vem kako elegantne...(lahko si jo ogledaš v mojem albumu)

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 10:09:34   
Seven*
Tinkamiska, a mi posljes geslo, da vidim slike?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 10:10:37   
amalija
Rdečega daj!

Ena moja kolegica ima tako, belo sijaj pohištvo, zelene stene in rdeč pul + okraske in izgleda res kul.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 11:10:48   
Seven*
Ne vem ce sem tolko pogumna. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 11:49:44   
Anonimen
Seven, jaz imam visokosijajno kuhinjo (sicer belo - rdečo), z zelenkastim steklom in imam bel pult s takšnimi čisto majhnimi sivimi pikicami noter. JAz ne vem, kaj boš s sivim pultom delala, ko se ti bodo kakšne zarezice gor naredile. Mimogrede, bo kdo potegnil z nžem ali kako drugače malo bolj grobo počohal, potem se ti bodo pa fajn lise videle. Če želiš ti poslikam, kako zgleda.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 11:52:04   
Seven*
Urska, kje si pa pult kupila in kaksna je bila cena?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 12:03:39   
Anonimen
vse smo skupaj s kuhinjo nabavili v Il ambienti in tam pogledali kaj paše zraven.


(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaksen pult v kuhinji?
23.3.2007 12:09:42   
Anonimen
evo pulta:

user posted image

in kuhinje, kjer se ravno goveja župica kuha user posted image :

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?