|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na 3-dnevni izlet?
8.8.2012 13:30:37   
*raci*
Živjo,

prosim za predloge za 3-dnevni izlet z družino, 3 let in 6 let stari punci. Ta velika si želi, da gremo še nekam skupi preden gre v šolo.
Čist sem brez idej. Gužva nam pa glih ne paše preveč.

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
8.8.2012 13:50:34   
naja17
Odvisno s katerega konca ste, da vas ne bom pošiljala na Gorenjsko, če ste lih s tega konca. Bi šli čez mejo?

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
8.8.2012 13:57:05   
*raci*
Smo iz okolice LJ, bi šli tiudi čez... Porsim, imaš kakšen dobr predlog?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
8.8.2012 14:21:10   
naja17
1. Bohinj - najem app: vožnja po jezeru, najem koles, sprehod do slapa Savica, zlatorogova pravljična dežela, kopanje... Na Bledu imate tudi koruzni labirint, pravkar imaš še na kuponkotu karte po polovični ceni. Lahko grete pogledat tudi grad Kamen. Pa na Pokljuko ali Pokljuško sotesko ali pa v sotesko Vintgar.
Lahko kampirate tudi v kampu Šobec recimo...

2. Jezera v Avstriji, kjer imaš pol vse sorte, če vzamemo Vrbsko jezero, grete lahko s kolesom naokrog, pa minimundus, pa kopanje, pa tu čez Ljubelj imate sotesko Čepa...

3. Kranjska Gora: jezero Jasna, Kekčeva dežela, na Zelence, v Tamar in do Nadiže, Belopeška jezera v Italiji...

4. Podčetrtek - kopanje, jelenov greben, čokoladnica, samostan, tud so neke žvauce...

5. Javorniški rovt - Dom Pristava bolj planinska zadeva, pa vseeno lahko delate kake od zgoraj navedenih izletov...

6. Logarska dolina

Morda je za nekatere klasika, morda preveč obljudeno, jaz pač gledam kaj je otrokom kul in zabavno...

Upam, da sem ti kaj pomagala...

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
8.8.2012 14:52:23   
*raci*
ej, naja hvala za enkrat.Super ideje, bom mal čez dan preštudirala in se še "slišva", za dodatne info

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
8.8.2012 16:28:01   
naja17
user posted image Z veseljem... Ti kr vpraši... Pri Avstriji vedi, da maš ful na izbiro, jest sem sam na kratk naklofala kar sem se spomnla z glave.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
8.8.2012 23:06:09   
dayya
Jaz bi jo rinla za tri dni v prekmurje, kamor na enodnevni izlet ne moreš, pride preveč vožnje ... lahko si pa tudi ogledate zelo veliko stvari ( od znamenitosti do raznih novostipa še toplic je kar nekaj okoli da se tudi nakopate) pa lačni tudi ne boste saj so prekmurci znani po dobri kuhinji. Če želiš kaj več vedeti pa prašaj :))) No mi smo to lani sprobali in ko bomo imeli šanso še enkrat it za tri dni, gremo sigurno še enkratuser posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
9.8.2012 7:12:34   
*raci*

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

user posted image Z veseljem... Ti kr vpraši... Pri Avstriji vedi, da maš ful na izbiro, jest sem sam na kratk naklofala kar sem se spomnla z glave.



Živjo,

veš, da mi nekeko "diši" Avstijrauser posted image , nismo še nikol bli. Kaj predlagaš, fino bil blo tud kej za kopat, pa ne preveč daleč? Poznaš mogoče kakšen poceni apartma ali dober družinski hotel ? Kaj se bolj splača?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
9.8.2012 13:24:21   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*


IZVIRNO SPOROČILO: naja17

user posted image Z veseljem... Ti kr vpraši... Pri Avstriji vedi, da maš ful na izbiro, jest sem sam na kratk naklofala kar sem se spomnla z glave.



Živjo,

veš, da mi nekeko "diši" Avstijrauser posted image , nismo še nikol bli. Kaj predlagaš, fino bil blo tud kej za kopat, pa ne preveč daleč? Poznaš mogoče kakšen poceni apartma ali dober družinski hotel ? Kaj se bolj splača?


Poznam nič ne, sem se pa zadnjič zapičila v tega: http://www.famfish.com/unterkuenfte_sl/detail/ferienhaus_rutar_klopeiner_see
Vseeno mal pobrskej, al pa tud, če grete na blef, mislim, da boste dobili.
Klopinjsko jezero naj bi bilo tudi med najtoplejšimi, so pa vsi v tej Celovški kotlini, tko da se pač nek zasidrate in pol naokrog.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
9.8.2012 13:29:33   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: dayya

Jaz bi jo rinla za tri dni v prekmurje, kamor na enodnevni izlet ne moreš, pride preveč vožnje ... lahko si pa tudi ogledate zelo veliko stvari ( od znamenitosti do raznih novostipa še toplic je kar nekaj okoli da se tudi nakopate) pa lačni tudi ne boste saj so prekmurci znani po dobri kuhinji. Če želiš kaj več vedeti pa prašaj :))) No mi smo to lani sprobali in ko bomo imeli šanso še enkrat it za tri dni, gremo sigurno še enkratuser posted image


Mi iz Prekmurja pa večkrat gremo na enodnevni izlet v Ljubljano, samo mi gremo v nasprotno smer, pa ni toliko vožnje verjetno......user posted image

Drugače pa avtorici teme.....glede na to, da gužve ne marate preveč.....Trenta, mir, lepa narava.....ravno prav za tri dni.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 9.8.2012 13:30:24 >

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
9.8.2012 13:56:43   
dayya
Ja če si želiš ogledat v Ljubljani Zoo in staro Ljubljano z vključno gradom imaš en dan dovolj pa četudi si od tam, če pa si želiš ogledat vaš prelepi Prekmurski konec je pa vse tako razpotegnjeno da se splača vzeti par dni in ko si tam ga res pregledaš od tromeje, od Kuzme do Lendave ker imaš vmes toliko lepega vredno ogleda da za pot do tja in ogled vse zmanjka časa. Ne moreš pa samo sedeti v avtu in se peljati mimo ogled kakšne znamenitosti ti vzame tudi kakšno uro. Do tromeje moraš peš kjer rabiš 3 ure tja in nazaj, da si ogledaš kak mlin na Muri tudi ne moreš kar leteti mimo, če si želiš z otroki še kje kaj poigrati in namočiti je tudi tri dni kar malo a če si dobro splaniraš kar veliko doživiš.

Ker pa vidim da se avtorica nagiba k Avstriji, kje prenočiti ne vem, vem to da ko bose v Celovcu poleg minimundusa je tudi terari, v Rozeku imate park divjih živali in tudi igrala, v skrajni bližini je labirint, do Fakerseeja ni veliko tam imajo čudovit otroški kao lunapark, slišala sem tudi za en razgledni stolp, le tega še nismo raziskali a ga bomo v bližnji prehodnosti, tudi nekaj jezer se najde mal poglej na zemljevid ene trije so v skrajni bližini okrog Celovca. Če boste več dni tam preglej tudi to stran:

http://www.familienparadies-reichenhauser.at/

Od Rozeka se vidi en grad, ta je pri nas na slednji na vrsti, poleg stolpa, vendar mi hodimo v ta konec na enodnevni izlet. Če imate kolesa jih vzemite s seboj, okrog vrbskega boste lahko kolesarili :))

Srečno pri odkrivanju novih zanimivih krajev user posted image


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam na 3-dnevni izlet?
16.8.2012 17:42:49   
viv_
Mi smo šli po Bavarskih gradovih in pa za zaključek Familienland. Ful sta uživali.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?