|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na morje
25.2.2012 22:15:49   
nelly
Lep pozdrav.
Ekola že skoraj 2 meseca iščem za dopust in mislim da se mi bo počaso odfuzlalo.
Zato me malo zanima kam na dopust, kaj ve priporočate ki ste že ble z malimi otroki in da je plaža primerna za otroke in pa da je apartma dokaj blizu. Se priporočam,... Hvala vam

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 26.2.2012 8:59:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MORJE
26.2.2012 7:57:03   
Zoja Lara
Jaz tudi to razmišljam. Lani smo bili v (novi) Baški in je bila norišnica. Plaža sicer res par metrov od hotela, a nagužvana do zadnjega kotička. Letos sanjam o malo manj obljudenem kraju. Predlogi?

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MORJE
26.2.2012 9:34:50   
josephine27
kaj pa iščete hotel? apartma?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MORJE
26.2.2012 14:38:01   
Zoja Lara
Mi iščemo apartma

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MORJE
26.2.2012 14:43:16   
naja17
Lani smo bili tu: http://www.uniline.hr/hrvaska/bungalow/ville-miran-pirovac.php


(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MORJE
26.2.2012 15:02:09   
majčica1508
jaz že par ur iščem tukaj

www.namestitev.si

in sem našla v Sukošanih APP 15m do morja

Lani smo bili pa v Bibinjah APP ANNA 10m do morja.......plaža primerna za otroke,ma super,pa vse bolj umirjeno
Nismo pa nikoli 2x na istem mestu.........Pa gužvo sovražimo...No v Bibinjah je ni bilo

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MORJE
26.2.2012 20:03:59   
nelly
Iščem apartma in že ne vem več kje naj gledam.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MORJE
26.2.2012 20:42:51   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Lani smo bili tu: http://www.uniline.hr/hrvaska/bungalow/ville-miran-pirovac.php




Tu so ful fajn app, možnost prehrane v hotelu, morje 20m, avta ne rabiš cel teden, morda za velk šoping v štacuni, če sami kuhate... Nam je blo super user posted image ...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MORJE
26.2.2012 23:34:26   
subrina
Kaj pa stella maris-umag?!Lani smo bli v začetku julija in je blo čudovito.gneče tudi ni blo,pa še daleč ni za vozit.Julija pa spet odrinemo,zdaj pa v malo lepše apartmaje user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MORJE
26.2.2012 23:35:59   
subrina
Sol amfora apartmaji in so res čudoviti.lahko si sama ogledaš pa povej kak se ti zdiuser posted image

(odgovor članu subrina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MORJE
29.2.2012 7:42:41   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Lani smo bili pa v Bibinjah APP ANNA 10m do morja.......plaža primerna za otroke,ma super,pa vse bolj umirjeno
Nismo pa nikoli 2x na istem mestu.........Pa gužvo sovražimo...No v Bibinjah je ni bilo


Mi smo tudi bili v Bibinjah, super izkušnja... Vse tisto, kar sem v bistvu iskala.. Nočni mir, ni bilo veliko ljudi na plaži, super plaža s kamenčki....

In ker seveda tudi mi ne gremo 2x na isto mesto, iščem... iščem... iščem.... podobne pogoje seveda user posted image .

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MORJE
29.2.2012 8:35:24   
noranate
zakaj pa ne Pirovac pri Vodicah. Sicer pazi, da je apartma pri plaži Lolić, Ker je to mesto zelo razvlečeno. V tem delu je mir, dol v mestu se dogaja, če ti je premalo imaš blizu Vodice.user posted image Aja, na tej plaži je ogromno sence, je prav borov gozd.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MORJE
29.2.2012 10:13:56   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

zakaj pa ne Pirovac pri Vodicah. Sicer pazi, da je apartma pri plaži Lolić, Ker je to mesto zelo razvlečeno. V tem delu je mir, dol v mestu se dogaja, če ti je premalo imaš blizu Vodice.user posted image Aja, na tej plaži je ogromno sence, je prav borov gozd.


Ja sej te Vile-app so tam, pri tej plaži...

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na morje
5.11.2013 11:43:51   
simona.esposito55
Preporučujem Istru, Hrvaška: Odmor u Hrvatsku

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na morje
30.4.2014 10:21:55   
andersonjim
Poglej Prižba - Prišćapac www.korcula-larus.com/blog.php?fn_mode=fullnews&fn_id=10

(odgovor članu simona.esposito55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na morje
18.6.2014 22:27:36   
adry90
Ce koga zanima... oddam svoj termin od 1.7 do 14.7 cena 40e na dan za do 6 oseb.. trgovina v bližini.. gre pa se za privatni camp med zadrom in biogradom na moru.. oddaljenost od morja 20m.. dodatne inf dobite na zasebnem

(odgovor članu andersonjim)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Družinski izlet v neznano
Starši smo sicer vodje družine, pa vendar lahko vodenje kdaj načrtno prepustimo otrokom. Zakaj se ne bi ta vikend odprav...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?