|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam okoli KR
30.6.2007 23:09:16   
Anonimen
Poleg Jošta in Šmarjete. Pa da ni prehudo (v stilu pohoda za 6 ur v eno smer), da je tak kjut izlet tud če greš sam.

Primoza, heeeeeeelp.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam okoli KR
30.6.2007 23:49:05   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Pa da ni prehudo (v stilu pohoda za 6 ur v eno smer), da je tak kjut izlet tud če greš sam.




Kaj pa Sveti Jakob nad Preddvorom? Pelješ se s kolesom do Preddvora in potem zlezeš na hrib, gor je koča in je ful lušno za posedet.

Ali pa Prevalj-Ljubelj, pohod traja mogoče mal več kot eno uro (mi z našim dvema rabimo sicer več kot 2 uri user posted image ). Je pa zelo položna pot in sprehodiš še skozi dva dolga tunela. Hrana je pa tudi zelo dobra v koči.

To je zaenkrat vse kar sem se spomnila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam okoli KR
30.6.2007 23:55:50   
mojčca
Ja pa kakšna Kriška gora al pa Poljana. Pa Mohor (nekaj podobnega kot Jošt ali Šmarjetna).

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam okoli KR
1.7.2007 0:02:16   
Erdbeere
lahko pa malo dlje...Sv.Primož (nad Kamnikom) če imaš pa to premalo pa greš potem naprej na Velko Planino user posted image user posted image

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam okoli KR
1.7.2007 0:11:51   
Anonimen
Na Čemšenik je prav fletno. Pelješ se proti Jezerskem, potem pa pustiš avto nekje na poti, ko je na desni strani fransformatorček ... tole raje vprašaj še kakega drugega.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z dojenčkom v hotel - Rešilni triki
Kaj, če bo otrok vse noči v hotelu jokal in mu ne bo všeč hotelska hrana? V članku preverite, kako se pripraviti na druž...
Na letalo z malčkom - 9 zlatih pravil
Če se tudi vi med počitnicami odpravljate na družinsko potovanje z letalom, obvezno preverite zlata pravila za letenje z...




Uporaba kolesarske čelade
abee

Zakaj ne nosite kolesarske čelade med vožnjo po mestu?

Ker ne paše k mojemu izgledu (17%)

Ker mi pokvari frizuro (17%)

Ker je predraga (7%)

Ker se počutim varno tudi brez čelade (34%)

Ker mi postane v napoto, če parkiram kolo in hodim po mestu (24%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!