|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam s prvošolčki med počitnicami?
9.6.2013 21:18:12   
Shorty_
Pozdravljeni,

zanima me kako rešujete 2 meseca počitnic in varstvo?
Naša bo nekaj časa pri moji mami, ker ima tako službo da je poleti kar nekaj prosta, malo bo vskočil brat. Z možem bova samo en teden skupaj imela dopust, tako da tako pridobiva še tri tedne.

Malo bom izkoristila še kakšno prijateljico, ker drugače se ne izide.

Kako se s tem spopadate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
9.6.2013 21:41:19   
matkica
Kako pa imate s kakšnimi delavnicami,ker pri nas so organizirane razne delavnice.Pa malo z dopustom pokombiniramo pa kar gre.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
9.6.2013 21:44:59   
Shorty_
Imamo v sosednji šoli, imam namen jutri poklicat da vprašam kako je s tem. user posted image

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
10.6.2013 9:49:00   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: matkica

Kako pa imate s kakšnimi delavnicami,ker pri nas so organizirane razne delavnice.Pa malo z dopustom pokombiniramo pa kar gre.


Pri nas tudi.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
10.6.2013 15:29:31   
DeVilla
Na našem koncu je ena brezplačna delavnica, ampak traja samo od 9:30 do 12:30, tako da se otroci vračajo domov v največji vročini. user posted image Dobro da sem še doma na porodniški, ker drugače pojma nimam kaj bi naredili...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
10.6.2013 18:24:02   
benika
Mi imamo to srečo, da je moj oče v penziji, prav tako je še babica toliko pri močeh, da ga lahko pomerka. Je pa res, da jaz delam le po 4 ure, tako da ni problema.

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
10.6.2013 22:34:15   
Katrin
Vsako poletje se srečujemo z enako težavo user posted image

Letos bosta naša sončka nekaj časa na morju z našimi. Drugošolka pa gre letos prvič za 10 dni na Debeli Rtič - bomo videli, kako se bo to obneslo user posted image Pa kake dva tedna bomo mi na morju.

In ja, hvala dobri sosedi (malo se bomo izmenjavali v dnevnem vartsvu user posted image )

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
15.6.2013 20:13:57   
AnaLJ
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
zanima me kako rešujete 2 meseca počitnic in varstvo? Kako se s tem spopadate?

S sinom sva enostarševska družina. Sinov oče je na drugem koncu sveta in za varstvo ne pride v poštev. S staršema sinovega očeta nikoli nisem imela nikakršnih stikov, tako, da tudi na njiju nisem mogla računati. Moja starša sta pokojna in jaz sem edinka. Bo pa šel moj sin letos v 3. razred OŠ in nikakor še ni samostojen za biti sam doma tako dolgo, kolikor traja moja služba. Avgusta sem si vzela dopust, julija gre za teden dni v kolonijo, za tri tedne pa mi ne preostane drugega, kakor plačljivo varstvo, saj se prijateljice spopadajo z enakim problemom (še svojih otrok nimajo kam dati).

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?