|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam se boste letos odpravili na morje?
9.4.2012 16:22:46   
Natasia
Ekipa, kam se boste letos odpravili na morje? Jaz pojma nimam, še vedno razmišljam…In ponavadi ta čas v letu že imam tudi rezervirano nastanitev, zgrabila me je že panika nekakršna…letos pa oklevam…Priporočate mi vi nekaj? Ali, pač grem na Hrvaško v Rab ? Bila sem tam lani, vse je super razen nastanitve, ki je bila obupna...Torej, zdaj imam nekakršen problem, da mi bo spet nekaj tako zapadlo, oziroma imate nekakršne kontakte od ljudi, ki apartmaje dajo v najem ? In sicer imajo spletne strani, kjer se slike lahko pogledajo, da vem vnaprej kam grem ? Bila bi zelo hvaležna!

< Sporočilo je popravil Natasia -- 9.4.2012 16:23:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
9.4.2012 16:33:14   
mamica 2008
planiramo na pag,malo sem ze gledala na netu,odlocli pa se ce nismo,tako da ce ima katera kaksno dobro iskusnjo,prosim naj napise....user posted image

(odgovor članu Natasia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
9.4.2012 17:03:45   
tajtaja
Nam je bilo zelo lepo pred leti Starigrad-Paklenica, hotel Alanuser posted image . Ponudba je bila all inc., imeli smo dve veliki povezani sobi, plaža je lep droben kamenček oz. so taki mali zalivčki, oddaljena od hotela dobrih 2o korakov.....bilo bi lepo ponoviti

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mamica 2008)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
9.4.2012 17:49:59   
K_a_t_i
Pag - Šimuni. Izven sezone.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 9.4.2012 17:50:15 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
9.4.2012 20:12:56   
Anonimen
Vemo kam ... imamo rezervirano že od februarja in slikico parcele obešeno na hladilniku ... komi čakam user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
9.4.2012 21:01:28   
sazi
Pag - Straško izven sezone, v sezoni pa Bohinj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
9.4.2012 23:51:16   
nina26

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Pag - Šimuni. Izven sezone.



Zakaj izven sezone (ok, razen cene seveda)? mi smo bili lani v začetku julija in prvih pet dni sploh nismo šli v vodo, je bla ledena :(

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
10.4.2012 9:18:50   
Medea10
Mi smo pa letos rekli, da ne bomo šli ampak me začne prav zvijat po želodcu, ko se zdaj spomnim, da letos morja ne bo- zato vrjetno bomo šli ne glede na vse user posted image
Dogovarjali smo se s svakinjo in svakom (+ njuna hčerkica), da bi šli skupaj v začetku septembra, in tja kamor gremo (v majhno vasico malo naprej od Šibenika) ni treba, da rezerviramo, tako, da gremo ko nam bo.

Jaz priporočam Grebaštico. Mirna vasica, sence kolk hočeš, plaža je iz kamenčkov, voda je zelo nizka... Skratka, idealno za otroke.

(odgovor članu nina26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
10.4.2012 13:06:46   
aelail
Pašman mesto Tkon apartma blizu plaže pa še cenovno ugodno. Primerno za otroke, ker je nizka voda.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
10.4.2012 16:09:52   
Teta M
mi gremo letos na otok Vir....našla na Bolhi nekoga ki oddaja apartma...:-)

_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
10.4.2012 16:38:00   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: Teta M

mi gremo letos na otok Vir....našla na Bolhi nekoga ki oddaja apartma...:-)


Mi se tudi ogrevamo za ta otok.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
11.4.2012 11:51:15   
livia
Korzika

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
11.4.2012 13:29:39   
kimica86
Mi pa gremo na Pag.. Bomo pa v hotelu.. Letos gremo prvo leto na morje z našo rožico (6 mescev bo stara) user posted image user posted image
Na Pag se itak ne splača it pred 10-15 julijem, ker je voda bolj mrzla, ker je tam ogromno izvirov sladke in zaradi tega tudi mrzle vode in potrebuje morje več časa, da se segreje.. Na strani, kjer je plaža v Zrćah, Caska, Metajna, Zuboviči, Kustići je voda bolj hladan lih zaradi teh izvirov (voda tud v glavni, najbolj vroči sezoni ne doseže več kot 23°C), na drugi strani, kjer je Novalja, Šimuni, Straško, Mandre, Lun, Jakišnica pa je voda bolj topla, ker ni izvirov- voda se ogreje tudi do 25°C.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
11.4.2012 16:58:00   
Ylonka
Jaz imam raje planino in zimo, poleti pa me zelo napadajo alergije in do ničesar mi ni! Ampak imam nekaj sorodnikov v Rab vprašal sem jih za apartmaje ker jih tudi oni dajajo v najem, vendar pravijo da je vse rezervirano pri njih...Moje priporočilo je, da preveriš na tej spletni srani nekaj boš našel! Morda vam bom od koristi!


IZVIRNO SPOROČILO: Natasia

Ekipa, kam se boste letos odpravili na morje? Jaz pojma nimam, še vedno razmišljam…In ponavadi ta čas v letu že imam tudi rezervirano nastanitev, zgrabila me je že panika nekakršna…letos pa oklevam…Priporočate mi vi nekaj? Ali, pač grem na Hrvaško v Rab ? Bila sem tam lani, vse je super razen nastanitve, ki je bila obupna...Torej, zdaj imam nekakršen problem, da mi bo spet nekaj tako zapadlo, oziroma imate nekakršne kontakte od ljudi, ki apartmaje dajo v najem ? In sicer imajo spletne strani, kjer se slike lahko pogledajo, da vem vnaprej kam grem ? Bila bi zelo hvaležna!

(odgovor članu Natasia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
11.4.2012 18:55:24   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: nina26


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Pag - Šimuni. Izven sezone.



Zakaj izven sezone (ok, razen cene seveda)? mi smo bili lani v začetku julija in prvih pet dni sploh nismo šli v vodo, je bla ledena :(

user posted image zaradi cene, seveda. In manjše gužve. Gremo pa konec avgusta in v september. To je itak zadnje leto, ko si to lahko privoščimo.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 11.4.2012 18:56:08 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nina26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
11.4.2012 19:29:38   
majčica1508
Mi gremo tudi letos v Grebašnico,ker je res fajn.....smo rezervirali prva vrsta do morja,senca,plaža,restavracija,kafič...tranpolin,gugalnice za mali dve....plaža je super
Cena pa tudiuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
11.4.2012 19:33:01   
Lorna4
Mi imamo pavšal, in sicer v Balah, tko da bomo tud za glavni dopust tam...

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
12.4.2012 14:01:52   
anina111
Gremo v Novaljo.....v juliju. Čakajo nas apartmaji Peris...:). Tako francosko se sliši. Hehehehhehe,...
Plačala sem 436 € (apartma za 4 osebe), v Novalji bom plačala še končno čiščenje in takso.
Ekola, tako da mi smo priskrbljeni to poletje.

Paaaaaaag, mi samo še odštevamo

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
12.4.2012 14:06:55   
LittleSun
Mi gremo pa v Pakoštane - Pine beach, so nam priporočali ZELO zadovoljni prijatelji, potem pa še na otok Krk, kamp Glavotok, majhen  miren kamp za možgančke spočit user posted image

(odgovor članu anina111)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
17.4.2012 16:23:21   
masna

IZVIRNO SPOROČILO: Lorna4

Mi imamo pavšal, in sicer v Balah, tko da bomo tud za glavni dopust tam...


Mi tudi user posted image

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam se boste letos odpravili na morje?
24.4.2012 16:12:48   
jabi babi
mi gremo na rab v kamp padova mobilne hiške konc junija začetk julija:))))upam da bo kmalu prisel čas odhoda:)))

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Nosečnost in služba
Uredništvo RR

Kdaj ste na delovnem mestu povedale, da ste noseče?

Takoj, ko sem izvedela (24%)

Po nekaj tednih, ko sem dojela, da je res (24%)

Po koncu prvema trimesečja (32%)

Dokler se mi ni začelo poznati (20%)


Število vseh glasov: 156

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!