|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam v Grčijo
8.1.2009 13:32:04   
zofa
Vem, da boste rekli preberi si o tem je bilo že veliko napisanega na forumu. Vendar prosim vse, ki ste že letovali na katerem od Grških otokov vaše izkušnje. Radi bi ALL inclusive varianto, plažo blizu morja in morje turkizno modre barve z belim peskom, ne temno morje ali rdečo plažo. Pregledala sem že nekaj katalogov (intelekta, kompas), vendar na podlagi tistih slikic težko ocenim kakšna je v resnici plaža. Prosim povejte mi vaše izkušnje.Kateri otok?Kateri hotel ?, Katera agencija?
Hvala vsem, Zofika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam v Grčijo
8.1.2009 13:43:12   
rija
mi smo bili zelo zadovoljni preko Intelekte na Kefaloniji. Za z otroci predlagam Porto Skalo ali hotel Mediteranee zraven Argostolija.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam v Grčijo
8.1.2009 14:15:27   
kokoska007
1. link so vse grške plaže z opisi, ponekod tudi s sliko. iz opisa se da razbrat ali je na plaži hotel. če je, pa brskaj naprej....

2. link je malo slabši, so pa tudi slikce večine lepih grških plaž

pa veliko zabave v tem turobnem dnevu



http://www.greeklandscapes.com/travel/beach.html
http://www.greeka.com/greece-beaches.htm
 


< Sporočilo je popravil kokoska007 -- 8.1.2009 14:16:00 >

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam v Grčijo
8.1.2009 18:04:03   
matejchy
Js sm bla 2007 na Zakynthosu, šla pa sm z Galileo 3000, in je blo noro dobro, do plaže, ki je najboljša, lepše še nisem vidla lahko prideš z ladjo, greš na enodnevni izlet, maš pa peščeno plažo in turkizno modro morje, lepšega si ne moreš želet!
Kolk se spomnim smo bli v vasici Argassi (malo ven iz centra), nisem ziher da se je tak reklo, hotel pa je bil božanski, da mam še eno možnost bi takoj šla nazaj. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam v Grčijo
12.1.2009 10:42:40   
greece
Recimo gledamo hotel Atlantis na Kosu, ugodna cena, izgleda tudi OK, ko pa preverimo na holidaycheck, pa ima zelo slabe ocene, goste moti nečistoča in premalo prostora v jedilnici, veliko je negativnih mnenj, skratka smo v dilemi? Zanimiv hotel, sploh lega, le 2 km od mesta, torej en malo daljši sprehod, kar je idealno, če ne bi prebral zgoraj omenjenih opisov. Ali so nemški turisti res tako razvajeni ali je resnica res takšna? Če je katera družina že bila v tem hotelu naprošamo za kakšen dodaten info. Idealna zadeva bi bila recimo Kolymbia na Rodosu, vendar je glavno mesto oddaljeno preveč. Težko je najti dobro kombinacijio, to pomeni all inclusive (povečini so precej dragi) z lepo plažo (to pomeni da valovi niso preveliki, morje ne pada v globino in pričara prelepo modrino), vse to ima npr. Kolymbia in tale hotel (link spodaj), vendar je kot rečeno mesto Rodos oddaljeno 25 km. Skratka ko sem se še sam potikal po Rodosu, Zakintosu, Karpatosu, Kefaloniji je bilo povsod lepo, vzameš pač NZ sedaj pa v iskanju all inclusive pa je zadeva dosti težja. Torej predlogi tipa all inclusive dobrodošli. Vem pa da Grčija temu ni najbolj naklonjena in komaj čakam da bo otrok malo večji in se ne bomo več ubadali z all inclusive variantami. Morda pa kompliciramo sami?

http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Alfa-hid_17999.html

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam v Grčijo
12.1.2009 11:57:55   
viv_
Meni je bila noro lepa Kefalonija. Pa Lefkas je tudi lep. Ampak nismo bili v hotelu, tako da, kar se tega tiče ne morem svetovat.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam v Grčijo
12.1.2009 13:01:12   
Kanny
Živjo.

Dobra tema, saj to tudi mene zanima user posted image . Letos navijam za Kefalonijo ali Lefkas.

Lahko ti pomagam in povem kaj o Rodosu. To je bilo lansko leto prvi moj grški otok sploh. Zelo je lep. Plaža kamenčki, tudi za v vodo. Mesto Rodos je lepo. Prasonisus na jugu otoka - je obvezen za pogledat. Na eni strani plaže so visoki valovi na drugi pa jih ni tok. Obvezen najem avtomobila. Ceste dobre, veliko bencinskih črpalk. Mesto Lindos - tudi zelo lepo. Pa še to, vsi pravijo da fuul piha - sploh ni res - pa sva bila v Ixia mestu (oziroma tam blizu). Ravno prav piha, šla sva konec junija. Komot se kopaš in sončiš.

Bivala sva v hotelu Atlantica Princess hotel. Ta hotel je res fantastičen - 4*, hrana super, prijaznost super, otroške animacije, večerni šovi, ma sploh ni pritožb. Ob plaži, z velikim bazenom ter otroškim bazenom - sladka voda. To sva dobila kot last minute preko Sončka. Tega hotela ni v slo katalogu, je samo v avstrijskem. Tudi midva sva imela all inclusive, kar se je izkazalo za super! saj imaš vso pijačo praktično zastonj! Piješ pa veliko (od koktejlov, do vod...ki pa so v hotelu malo dražje), da bi pa vsak dan iskala novo restavracijo - pa se nama v vročini res ne dauser posted image

Pa lep dopust!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam v Grčijo
12.1.2009 13:45:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kanny


Letos navijam za Kefalonijo ali Lefkas.



oba sta krasna user posted image  ampak K. je lepšauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam v Grčijo
21.1.2009 9:42:04   
muška
meni je Lefkas svetoven, mogoče zato, ker je ta otok naša stalnica ker imamo tam dva prijatelja domačina, ki nas vedno vlačita po celem otoku in vesta še pa še. Ful lep otok, veliko skrivnih turkiznih zalivčkov , ampak pazi, obstaja plaža v Lefkadi, na kateri baje vsaka da user posted image user posted image user posted image  .

V hotelu pa nismo bili , tako da žal ne vem.

Aha, Parga je tudi čudovita vasica.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam v Grčijo
21.1.2009 10:01:33   
Felicita
Torej, naša familija ma izkušnje z: Santorinijem, Kreto, Krfom, Kosom, Lezbosom, Zakintosom, Kefalonijo, Samosom, Rodosom (pa mam občutek da sm še kšnega pozabla).

Meni je bil Kos svetoven. Santorini je mejhn in zlo vroč (po večini plaž ni pametno bos hodit); Krfu in Kreti se je pametno izognit v času maturancov in absolventov, sicer je Krf lep, predvsem vzhodni in zahodni del, medtem ko sta severni in južni čist preveč polna turistov (na jugu je predvsem ogromno angležev); Kreta je ogromna, če se greš raziskovanje 1 teden ni dovolj, ma pa tudi zlo lepe plaže. Lezbos je najljubši otok mojih staršev, še nad nobenim nista bla tok navdušena. Zakintos je v sezoni (predvsem avgusta) poln angležev, kar zna bit zlo zoprno, plaže so lepe ampak praktično ni naravne sence. Kefalonija je krasna in ima krasne plaže. Samos je pa obvladljivo mejhn, plaže niso nič posebnega je pa dost stvari za vidt. Rodos ima lepe plaže in je nasploh uživaški otok.
Aja, pa Skiatos je menda tudi krasen user posted image Pomoje v Grčiji itak blazno težko brcneš v temo user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam v Grčijo
1.2.2009 20:43:31   
zvezdica stella
Ker se mi že od nosečnosti je giros, gremo verjetno mi trije letos na Grčijo. Ko sem bila še sama na to nisem dala veliko, zdaj me pa bega, ker se ne spomnim plaž, kjer so normalni valovi in plaže primerne za 1-letno navihanko. Santorini in Krf ne prideta vpoštev, se ne spomnim kake naravne sence. Za Rodos se ne spomnim, če je bila kje kaka peščena plaža z mirnejšim morjem za našo princesko, čeprav je bil giros tukaj najboljši :-) 
A ima kdo še kak predlog? Kriterij je peščena plaža, z miniamalnim valovi, z nekaj naravne sence pa da je v ali blizu mesta (zaradi girosa, ki ga že sanjam :-). Brez kakih raziskovanj otoka, brez ALL (mi je ljubši backpacerski stil) in pretirane gneče na plaži. Sicer nameravamo iti junija, tako da neke gneče ne pričakujem.

Bom hvaležna za vse predloge :-)


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam v Grčijo
3.2.2009 7:24:50   
UT_2008
Sem slišala, da Kefalonijo ne boš obžallovala, če se tja odpravljaš. ALi pa Lefkada in Zakintos (ne vem, kako se točno napiše).  Na Kefaloniji so snemali Corellijevo Mandolino.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu zvezdica stella)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam v Grčijo
3.2.2009 14:46:18   
kokoska007
Kefalonija je lepa. Nekatere plaže imajo tudi naravno senco (sploh Antisamos, kjer so snemali ta film), pri Skali je tudi senca.

Ampak nimajo povsod girosa, ker je otok ful angleški in so ga čisto pokvarili s svojo hrano, povsod sevirajo čips.

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam v Grčijo
22.9.2014 10:20:18   
jenny25
Lep pozdrav, letos sva počitnikovala s fantom na Zakintosu, v kraju Laganas. Hotel Natali.

Z nastanitvijo sva bila zadovoljna kot tudi z vodičkama.

Vse se je končalo v soboto, ko sva rentala štirikolesnik v izposojevalnici Iyonian Rentals. Zgodila se nama je nesreča, na poti v Porto Lynionas. Prijele niso zavore in ne volan, zato sem odskočila, fant pa je zgrmel v prepad. Še dobro, da se je prijel za drevo, sicer se ne bi dobro končalo.

Štirikolesnik je bil seveda v večini uničen.
Poklicala sva v izposojevalnico in čez tri ure so prišli po naju in po vozilo.

Zvečer sva bila poklicala v agencijo, kjer sva ga rentala. Rekli so nama, da je najina krivda in da morava vso škodo kriti midva, to je pomenilo 2000 evrov. Takrat se nama je podrl svet. Vozilo ni bilo ne zavarovano in ne registrirano.
Tudi obe vodički sta prišli tja in se želeli dogovoriti, ampak se Grki niso dali.
Tako sva plačala to kazen in z grenkim priokusom zapustila Zakintos.

Danes sva srečna, da sva živa in da sva odnesla le z nekaj praskami.

To sporočilo sem želela deliti z vami, ker nočem, da še gre kdo skozi to izkušnjo. Pazite nase.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?