|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamin stotič....
18.1.2010 18:54:35   
rija
Torej smo v fazi, ko bi radi naredili kamin.

Ne nekaj klasičnega....bolj moderno.
Kupili bi vložek ali kak se že reče, pa ga dali obzidati, obdelati. Vložek bi naj imel motorček, da bi po eni tuljavi (imam dve, sicer mi do zdaj ni bilo jasno zakajuser posted image ) speljali cev z toplim zrakom v gornje nadstropje, eno pa dol v fitnes in prostor za savno.

Imate kakšne izkušnje s temle? z proizvajalcem? na kaj naj bova pozorna?


več glave več veuser posted image  sploh bi pa rada da se oglasite tiste, ki nekaj takega imate user posted image

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamin stotič....
18.1.2010 18:56:02   
Anonimen
vazicka No2!user posted image
tud teb sem fauš!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamin stotič....
18.1.2010 19:46:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

vazicka No2!user posted image
tud teb sem fauš!



radovednica sem user posted image

ni ti treba biti fauš....starega zraven dobi, pa naj zazidauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamin stotič....
18.1.2010 19:49:05   
Anonimen
celo bajto okol kamina????user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamin stotič....
19.1.2010 10:03:55   
uškinamama
user posted image

Kaj takega?

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 19.1.2010 10:04:16 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamin stotič....
19.1.2010 11:20:51   
kapitan jan
Čudovit design na fotki. Uškinamama, kje si to izsledila?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamin stotič....
19.1.2010 11:22:18   
uškinamama
malo sem guglala....user posted image , če je nujno se potrudim še enkrat

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamin stotič....
19.1.2010 12:41:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image

Kaj takega?


može user posted image   pa še kavč je enakuser posted image

edino naš ne bo mogel biti not v steno...oz. bomo mogli steno malo ven povlečt....

< Sporočilo je popravil rija -- 19.1.2010 12:42:08 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamin stotič....
19.1.2010 13:00:32   
kapitan jan
Uškinamama, nič ni nujno, vseeno hvala. Full mi je všeč, oči si lahko spočijem, kaj več pa ne, haha. Mogoče pa sama najdem med brskanjem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamin stotič....
1.2.2010 10:30:18   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Torej smo v fazi, ko bi radi naredili kamin.

Ne nekaj klasičnega....bolj moderno.
Kupili bi vložek ali kak se že reče, pa ga dali obzidati, obdelati. Vložek bi naj imel motorček, da bi po eni tuljavi (imam dve, sicer mi do zdaj ni bilo jasno zakajuser posted image ) speljali cev z toplim zrakom v gornje nadstropje, eno pa dol v fitnes in prostor za savno.

Imate kakšne izkušnje s temle? z proizvajalcem? na kaj naj bova pozorna?


več glave več veuser posted image  sploh bi pa rada da se oglasite tiste, ki nekaj takega imate user posted image


Eto, jaz sem ravno spraševala glede kaminov. Če hočeš imeti ogrvanje v druge sobe, potem MORATE kupiti kaminski vložek z ventilacijskim sistemom, ampak kr dobrim sistem, ki ima 4 izpuhe toplega zraka (ker si napisala, da gredo odvodi v gornje nadstropje in v spodnje-torej več sob-zelodobro je, da gre vsak odvod v svojo sobo). V koliko se odvodi toplega zraka delijo, je tudi temu primerno ogrevanje teh prostorov.

Še mal pa bom skor vse vedla o teh presnetih kaminih, sam ni mi še jasno če bomo do poletja tolk našparal, ker pri nas so poleg še druga dela, ne samo kamin.
Drugo: pozorna bodi na šamotno korišče, to je prednost, saj je vložek in stena okrog njega, ter delni izpust toplega zraka prisoten še več ur. Šamotno kurišče je tudi bolj kot ne bolj vzdržljivo. Podobno je tudi s kamini, ki imajo umetno maso , kot šamotno kurišče, pravijo sicer da je bolj vzdržljivo, se pa sigurno prej ohladi.
3. ventilator mora biti turbinski, obvezno, čist en pocen ventilatorski sistem ti bo bolj kot razpihaval zrak, brnel kot klima na avtomobilu, pri razvodih toplega zraka pa boste lahko na rozetah v teh sobah čutli le malo mlačen zrak.
4. nekateri pravijo, da je super če ima kaminski vložek dovod hladnega zraka od zunaj (to je odvisno od kaminskega vložka), nekateri pravijo, da je čisto nepotreben - to mi še ni čist jasno ....
hm... če se še kaj smopmin ti javim....

drgač pa midva sva ba prejš tedn pri Kočevarju v Šempetru, ampak nekak še nisem prepričana, Ruegg, Piazzetta, to je v njegovem izboru, cena 2850 + DDV (8,5% če se odločimo za njihovo montažo, potem je tud montaža ???€ + 8,5%DDV) ali pa 20% DDV.

Obzidava in obdelava me niti najmanjne skrbi, ker mislim, da je to še najmanj od vsega.

Aja, zasledila sem, da je zelo dobro, v kolikor bosta kakorkoli kamin kombinirala z kamnom (ali po tleh, kakšna polička,... fajn je ker drugače se ob odpiranju in dimu zelooooo hitro umažejo stene okrog kamina, pa še po tleh je rado kej ob čiščenju).
Baje da ima določen umetni kamen, ki je kr nekaj cenejši, lahko nenormalno raztezanje (tudi do nekaj cm).

lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamin stotič....
19.9.2011 9:54:24   
topeldom
tile so ugodni

www.bolha.com/peci-kamini/loncena-pec-kamin-kmecka-pec-oglas1276066160

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?