|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampi v okolici Zadra
3.7.2013 8:40:16   
BarbaraO
Ima kdo kakšne izkušnje s kampi v okolici Zadra? So boljši večji ali manjši kampi? Imamo večji šotor in tri nadobudneže (9, 6 in 3 leta)...
Hvala za vsakršna priporočila / nasvete!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampi v okolici Zadra
3.7.2013 8:54:42   
ajataja
Kamp Zaton user posted image velik kamp,lepo urejen ,animacije za otroke,bazeni,trgovine,restavracije,fajn plaže skratka same pohvale.

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampi v okolici Zadra
3.7.2013 9:03:31   
BarbaraO
Mogoče bi bil vseeno cenejši manjši kamp... V Zatonu bi nas kampiranje dnevno stalo 65 EUR, kar pa ni ravno poceni.
Ajataja, hvala za predlog.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampi v okolici Zadra
3.7.2013 10:14:37   
BarbaraO
Pravzaprav sem napisala premalo: v Zatonu bi za nas 5 prišlo 75 EUR/dan.
Kaj pa Sv. Filip i Jakov? Npr. Avtokamp Filip. Pozna kdo? Tam bi nas z najdražjo parcelo prišlo 40 EUR. Približno enako bi prišlo tudi v kampu Slanica na Murterju.
Kdo pozna kaj od tega?

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampi v okolici Zadra
3.7.2013 10:40:23   
BarbaraO
Preverila sem še Kamp Planik (Ražanac): 32 EUR/dan in Kamp Pinus (Starigrad Paklenica): 27 EUR/dan (v ceni je zajeto bivanje za dve odrasli osebi + otroci (starost naših) + avto, šotor, elektrika, hladilnik).

Če kdo pozna katerega od vseh do sedaj omenjenih, naj prosim pokomentira. Hvala!

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampi v okolici Zadra
3.7.2013 11:00:19   
nyna84
Mi smo par let nazaj šli na blef do Zadra in smo potem šli od kampa do kampa in iskali primeren prostor.
Na internetu res dobiš precej majhnih in poceni kampov, ampk v praksi to pomeni: ali žetone za vodo, ali kamp sploh ni ob morju, ali mini privat kamp na dvorišču družinske hiše. Res smo videli vse mogoče. Edino v kampu Zaton in Solaris nismo bili, ker se je prijateljem zdelo predrago.

Končali smo na Muterju v AC Slanica.
Stanje v 2007:
- do vode se spustiš po skalah, kar se mi za majhne otroke ne zdi ravno varno (cel dopust bi se bala, da mi pade kam)
- kamp je raztegnjen ob obali, bolj kot greš daleč od recepcije, slabše dela elektrika (ne dela ne električni štedilnik, ne hladilnik)
- ponoči je v drugi polovici kampa trda tema, ker tam ni luči
- do wc-ja sem imela skoraj 5 minut, obvezna uporaba cokel, sicer ti voda, ki je po tleh v wc-ju zalije noge
- po kampu pelje le ena cesta, ob kateri so natlačeni avomobili, ker se na parcele ne da z avtom - ampak res natlačeni, če se srečaš z vozilom, ki se pripelje z nasprotne strani, rikvercaš kdo ve kam, ker se nimaš kam umakniti.
- gužva je taka, da zelo težko dobiš prostor

Men je bilo no comment, tako da smo samo prenočili in smo se drug dan vrnili v Istro in se vkampirali v Valkaneli.
Ne vem, mogoče so v teh 5 letih kaj porihtali in je sedaj bolje? Mogoče bo kdo drug vedel.
Pa da ne bo pomote, smo v tem kampu kampirali od 2003. Takrat je bil kamp nov, skoraj prazen, urejen, pa ful poceni. Smo res uživali. Z gužvo so vse lepote odšle user posted image



_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampi v okolici Zadra
3.7.2013 11:29:36   
petea
Sapavac na otoku Vir.

< Sporočilo je popravil petea -- 3.7.2013 11:32:34 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kampi v okolici Zadra
3.7.2013 12:22:15   
BarbaraO
Kar se tiče kampa Slanica na Murterju: na strani avtokampi.si so ocene gostov iz lanskega leta še kar dobre. Očitno so določene pomanjkljivosti odpravili oz. izboljšali. Gužva bo pa verjetno povsod, glede na to, da letujemo od 20.7. za 14 dni.
Sicer pa nyna84 hvala za tvoj komentar. Mi smo bili zdaj že tri leta zapored v Valkaneli in sem jo jaz že malo sita - storitve so na splošno sicer izboljšali, odnos osebja v recepciji pa je bil tudi lani še vedno porazen. Lani so nas s šotorom prvič 'pregnali' iz parcel blizu recepcije v kamping prostor, kjer smo si šotor postavili malo na hribčku. Očitno smo imeli to smolo, da je veter ponoči pihal v našo smer, saj smo vsako noč poslušali tuc-tuc in nekega diskača (verjetno iz Vrsarja) do 5 ure zjutraj. Očitno se staram, ker me do sedaj še nikoli ni tako zelo motilo...
Poleg tega želimo letos malo bolj južno, da bo vsaj vreme malce bolj stabilno (dopust je vendarle fiksen in si ne moremo privoščiti slabega vremena ;-)).

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kampi v okolici Zadra
5.7.2013 7:53:19   
voznikvozniku
Kamp Slanica so v zadnjih dveh letih malce prenovili, uredili predvsem sanitarije in nekaj parcel...tista ena cesta pa še vedno ostaja:
http://www.avtokampi.si/kamp/2/283/Slanica/

Kaj pa kamp Jezera Lovišća na drugi strani otoka Murter: http://www.avtokampi.si/kamp/2/263/Jezera?

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kampi v okolici Zadra
10.7.2013 13:28:10   
Zoja Lara
Bibinje pri Zadru. Tam je veliko manjših privat kempov ob morju. Treba it pogledat, če je prosto.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kampi v okolici Zadra
11.7.2013 8:59:33   
skuštrana
Mi so bili Starigradu (Paklenica) v kampu Alan in je prav simpatičen. Plaža na senci, ok vhod v vodo, zvečer šetnja do mesta, v bližnjem hotelu otroška igrišča in animacija, sanitarije čiste in bolj nove...Senca v celem kampu. Pa na spodnji strani ceste je kar je v Starigradu pomembno, ker če moraš vsak dan parkrat čez magistralo ni preveč fajn..sploh s tamalimi.

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 11.7.2013 9:01:28 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kampi v okolici Zadra
11.7.2013 9:03:50   
skuštrana
Na Murterju imaš še kamp Tisno, pa še kakašen bi se našel.

V Biogradu je tudi več takšnih majhnih kampov, mi smo sicer bili v Solinah ampak ko greš po šetnici proti Biogradu sta ob poti vsaj dva majhna kampa (v sneci, res da kakšnih 150m od plaže)...

Malo si poglej na linkih, našla sem dva ampak tam je res kar nekaj kampov.
http://www.kamp-ljutic.hr/hr/
http://www.autocampdiana.com/diana.php?page=camping.hr&menu=menu_hr


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 11.7.2013 9:06:51 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kampi v okolici Zadra
22.7.2013 13:48:28   
kalbo
Hm, kamp Slanica user posted image . Včeraj popoldne sem se še namakal v kristalno čisti vodi, danes sem pa že doma.

Največje prednosti tega kampa so vonj po morju, kristalno čista voda, pogled na Kornate, ki te zasvoji in nizka cena pavšala. Tam sem četrto leto pavšalist, dobrih 500 m od drugega WCja, ki je od lani nov, tam pa kampiramo šesto leto. V prvem delu kampa, kjer se najraje drenjajo meni ni všeč, ker je skalna plaža stanje pa podobno kot je opisano, le da so v zadnjih nekaj letih precej uredili škarpe in parkirna mesta. Pri nas v zadnjem delu kampa smo manj natlačeni in imamo odlično prodnato plažico ki je večino dneva lepo v senci in seveda dobro družbo. Elektriko so sicer nekoliko porihtali, samo še vedno ni ravno perla, sam mi itak kuhamo na plin, štrom imamo le za hladilnik in luči.

Drugače gre pa za družinski kamp, kjer komanda med lastniki ni določena, zato je velikokrat malo zmede, vendar se močno popravlja, čisto po Dalmatinsko in po domače.

Da bi pa ta kamp zamenjal za Valkanelo mi pa na kraj pameti ne pade, imam preveč rad kristalno čisto vodo.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 22.7.2013 14:01:30 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kampi v okolici Zadra
8.8.2013 13:51:18   
skuštrana
Kalbo, koliko imate pavšal in kaj je všteto v njega (osebe, zimovanje, itd...)?

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 8.8.2013 13:52:14 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?