|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kanarski otoki
26.6.2007 11:57:42   
ledenka
Je že katera bila? Na katerem? Mi lahko priporočite kako agencijo? Malce iščem, pa imajo vse agencije v glavnem Grčijo ali Turčijo.

V Grčiji mi bo prevroče user posted image  z avtom se nama ne da, na Kanarskih je pa menda 25-30 C, kar bi bilo ravno prav.

Hvala vnaprej za pomoč!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 12:12:49   
orhideja75
povprašaj pri agenciji enz.zo v Lj imajo veliko dobrih destinacij. mi veliko potujemo preko njihove agencije. vedno drži, kar se zmenino. nikoli še nismo bili razočarani.đ
poglej na www.enzzo.si



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 12:13:30   
viv_
Pa www.odklop.net

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 12:17:07   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Pa www.odklop.net



www.odklop.com user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 12:17:43   
viv_
U, sori...

Dankešen Jana user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 12:20:13   
Goldy
Pozdravljena!

Oktobra 2005 bila na Tenerifih na poročnem potovanju. Toplo je bilo okoli 28 C. Bilo je krasno, poležavanje na peščenih plažah, no za 3 dni sva si pa tudi sposodila avto in otoček prekrižala po dolgem in po čez.

Aja, šla sva z Neckermannom. Dobiš dosti za ugodno ceno.

Bi še šla takoj še enkrat!

LP

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 13:14:12   
nuala
Meni se je zdelo dolgočasno, ampak saj veš, stvar okusa. Pa še jeseni je bilo.
Kaj pa portugalska?

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 13:16:48   
al1*
Letos februarja smo bili na Tenerifih. Šli smo z agencijo sonček. Če te še kaj zanima, vprašaj.

_____________________________

lp


(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 13:46:13   
fragola
Ledenka jaz sem bla lani na Fuerteventuri in je blo prav luštno. Šla sva z agencijo odklop.com. Hotel je bil krasen, postrežba tudi, sposadla sva si tud avto tko da sva kar dosti vidla!
Je pa res da zdaj tam je okrog 25-30C, ker pač tam zdaj ni sezona ma je lih prav!
Če te še kaj zanima pa praši!!!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 14:23:46   
ledenka
hvala za nasvete! bom malce pogledala po teh agencijah, ki ste mi jih svetovale, upam, da bom kaj našla.

na odklopu sem malce gledala, ampak imajo v glavnem ponudbo za september in oktober, kar nama ne ustreza. sem pa res samo preletela.

fragola in al1, če mi povesta ime hotela, bom zelo vesela user posted image  da ne greva na slepo (ker moj dragi je perfekcionist... in če ne štima, imam pokvarjen dopust...)

vidim, da se bom morala spraviti na net in srfat cel popoldan! kar se mora, ni težko user posted image  edino to me moti, da nimajo vse strani možnosti, da vidiš slike hotela user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 15:39:46   
al1*
Mi smo leteli iz Graza, bilo smo v kraju costa Adeje. Hotel je bil Riu Adehe. Z samim hotelom smo bili zelo zadovoljni - velike družinske sobe, opremljene z štedilnikom, hladilnikom, mikrovalovno. Imeli smo polpenzion, hrana je bila zelo dobra in pestra. Veliko je bilo rib, ki so jih sproti pekli, veliko zelenjave....
http://www.riu.com/nl/aparthotel-riu-adeje-tenerife.html




_____________________________

lp


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 16:45:09   
spelaz
Lani smo bili za 1. maj na Gran Canariji - Maspalomas (hotel Dunas Mirador) - AI lepo.
Letos smo bili tudi za 1. maj na Tenerifih - Playa las Americas - hotel Park Europa 3+* - super. Tudi otok in kraj mi je bolj všeč kot Gran Canarija. Priporočam. Hotel AI, lep bazen, veliko zelenja ... cena za 1. maj - 890 EUR po osebi.
Smo pa rezervirali v Grazu v Seiersbergu - agencija Gulliver Reisen (leteli tudi iz Graza).

Če imaš kako vprašanje, sem ti na voljo.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 19:16:27   
Pingvinčica
http://www.odpotuj.net/



(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kanarski otoki
26.6.2007 19:27:15   
jooly
Midva sva bila decembra s Sončkom na Tenerifih. Tud men je blo precej dolgočasno - vse skupaj (animacija, hrana, ogledi...) je prilagojeno Angležem, ki so turisti v večini. Prav veliko se ne da videt, voda v bazenih je precej mrzla, na večerjo komplicirajo če greš v kratkih hlačah (pa ne mislim v telovadkahuser posted image )... Ampak za spočit se, je pa ql. Tko kot viseča mreža na domačem vrtuuser posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kanarski otoki
2.7.2007 20:43:00   
ledenka
hvala za vse nasvete!

greva na Fuerteventuro, in sicer predel Costa Calma. bova sla z Guletom iz Salzburga. upam, da bo ok user posted image  

je pa ze kar zasedeno, je bilo tezko najt nekaj za kolikor toliko normalno ceno. zahteve so bile, da je blizu plaze, ne prevelik hotel, brez hrane ali samo z zajtrkom, pa klima v sobi. se dobro, da sem sla (sicer cist na blef) v agencijo Concorde v Lj, kjer mi je ena neznansko prijazna punca nasla to, kar sem hotela user posted image  bravo! se vec takih turisticnih agentk! zdaj pa upam, da bo vse ostalo tud ok user posted image  ce bova zadovoljna, je agencija dobila novo stranko user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kanarski otoki
2.7.2007 22:47:47   
BLAŽIKA
Tud men je blo precej dolgočasno - vse skupaj (animacija, hrana, ogledi...) je prilagojeno Angležem, ki so turisti v večini. Prav veliko se ne da videt, voda v bazenih je precej mrzla, na večerjo komplicirajo če greš v kratkih hlačah


Meni tudi ni bilo všeč, bili pa smo v februarju na Tenerifih. Nebi več šla tja, mogoče na kateri drugi otok.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kanarski otoki
3.7.2007 17:40:38   
bilbo
Če ti Tenerife ni bil všeč ne hodi na druge otoke.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kanarski otoki
4.7.2007 8:49:33   
BLAŽIKA
A na drugih otokih je enako kot tukaj na teneriffih ali zakaj ne na drug otok?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kanarski otoki
6.7.2007 7:59:28   
soncka
Meni je bilo na Tenerifih super. Mali je bil star dobro leto, rentali smo avto in delali izlete po otoku. Otok je čudovit! Predvsem kar se rastlinja in raznolikosti tiče. Če pa bi samo poležavala v hotelu, pa je druga pesem. Potem priporočam hotel z več zvezdicami (vsaj 4). Ma meni je it v hotel ležat brez veze. Spoh nekam daleč.
lps

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kanarski otoki
6.7.2007 7:59:28   
soncka
Meni je bilo na Tenerifih super. Mali je bil star dobro leto, rentali smo avto in delali izlete po otoku. Otok je čudovit! Predvsem kar se rastlinja in raznolikosti tiče. Če pa bi samo poležavala v hotelu, pa je druga pesem. Potem priporočam hotel z več zvezdicami (vsaj 4). Ma meni je it v hotel ležat brez veze. Spoh nekam daleč.
lps

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kanarski otoki
6.7.2007 7:59:28   
soncka
Meni je bilo na Tenerifih super. Mali je bil star dobro leto, rentali smo avto in delali izlete po otoku. Otok je čudovit! Predvsem kar se rastlinja in raznolikosti tiče. Če pa bi samo poležavala v hotelu, pa je druga pesem. Potem priporočam hotel z več zvezdicami (vsaj 4). Ma meni je it v hotel ležat brez veze. Spoh nekam daleč.
lps

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kanarski otoki
7.7.2007 11:40:19   
ledenka
midva imava namen za ene 3-4 dni rentat avto, ostalo bova pa lezala na plazi user posted image  bova pa videla na mestu samem, kako bo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kanarski otoki
9.7.2007 16:57:02   
bilbo
na Tenerifih je največ za videt, Gran Canaria ima predvsem zabavo.Lanzarote in Fuerteventura pa pesek in veter.
Avta 3 dni zagotovo ne bosta potrebovala

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kanarski otoki
9.7.2007 19:34:23   
*tajda*
Bila dve leti nazaj na Tenerifih v hotelu Riu Arecas-Costa adeje.Šla sva preko Sončka-TUI.leteli smo iz Graza.Hotelu same pohvale,otok je zelo raznolik,veliko je za videt,priporočam da najameta avto in raziskujeta.najbolj mi je ostal v spominu Pico del teide,Loro park na severu.V glavnem lepo je.user posted image

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kanarski otoki
9.7.2007 21:38:13   
bilbo
bil že na dopustu v tem hotelu, grem decembra še 1X, čakam na kataloge da rezerviramuser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kam na družinski izlet?
Bi radi konec tedna oziroma prost dan izkoristili za družinsko potepanje, pa ste brez ideje, kam bi šli? Zbrali smo neka...
V NARAVI: Z vozičkom okoli Gradiškega jezera
photo
Okoli Gradiškega jezera je speljana široka in udobna sprehajalna pot, kjer bomo ob sončnih dnevih srečali številne mlade...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?