|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kanarski otoki
25.1.2008 19:48:00   
kepa*
Ker so/ste nas kar precej prestrašili z vročino v Turčiji, smo sedaj miselno presedlali na Kanarske otokeuser posted image .

Pa me zanima, kako je kaj tam.

In sicer imam spet cel kup vpr.:
1. Katerega od otokov najbolj priporočate? Zakaj?
2. Je morje res tako mrzlo, kot kažejo razpredelnice?
3. Kdaj je najbolje iti tja?

Kaj menite o tem:
http://www.canary-tenerife.com/Index%20slovenija.htm


Gre za najem apartmaja na Tenerifih. Pozna kdo to varianto?Ideja je kar všečna, nimam pa pojma, kako je kaj draga hrana tam.

V glavnem, dajte se malo razpisat o Kanarskih, prosim.


Hvala.




_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kanarski otoki
25.1.2008 19:57:04   
marsovcek
Mi smo bili  januarja na Gran Canariji, prv fajn je bilo. Morje mal hladno pa full valovi, so bile pa zato neskončne peščene plaže. Hrana je bila malenkost dražja kot pri nas.  

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kanarski otoki
25.1.2008 19:59:17   
kepa*
aha, jaz sem sicer imela bolj v mislih za poletje. ni prevroče?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kanarski otoki
26.1.2008 8:32:30   
*tajda*
Bila sem na teneriffih,poleti avgusta,sploh ni bilo prevroče,morje je bolj mrzlo,ker je atlantik,pa zelo razburkano je.Fino je zarentat avto,imaš ogromno za videt,tudi trgovskih centrov je veliko,takrat je bil bencin pol cenejši kt pri nas,hrana pa čist ista cena  kot pri nas.user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kanarski otoki
27.1.2008 19:05:52   
kepa*
Tajda, ste bili to organizirano, ali v lastni režiji?

Za poletje gledam, pa naše agencije nimajo nič prida.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kanarski otoki
28.1.2008 8:37:13   
ella2006
Kepa

V trgovinah sploh če naletiš na verigo supermarketov DINO je ceneje kot pri nas, še sploh pa škampi in ribe. Odvisno na katerem delu Tenerife gledaš apartma, glede severnega dela ti lahko kaj priporočam, jug pa sploh ne poznam ker je precej turističen. Če hočeš malo bolj umirjen dopust brez prevelike gneče ti priporočam Lanzarote. Drugače pa je meni Tenerifa najlepša od vseh 4 večjih otokov.
Na Kanarcih smo bili že velikokrat ampak vedno preko Božiča ali Novega leta, tako da ne vem kakšna je temperatura morja poleti. Vendar naša tamala se je lepo pri 20/21C kopala brez problema.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kanarski otoki
28.1.2008 8:42:25   
*tajda*
Poglej agencijo TUI, sonček je posrednik.Mi smo šli v hotel,je bilo pa to 4 leta nazaj in smo bili super zadovoljniuser posted image  Bili smo v predelu Costa Adeje,Riu hotel....fenomenalno,je bolj mirno.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kanarski otoki
28.1.2008 8:45:01   
ella2006
Z verigo hotelov RIU ne moreš zgrešit, vsaj na Kanarcih ne.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kanarski otoki
28.1.2008 10:50:54   
*tajda*
ja res Riu hoteli so zakon,mislim pa da imajo tudi aparthotele na kanarcih..malo poglej na www.riu.com

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kanarski otoki
28.1.2008 14:00:06   
al1*
Mi smo tudi bili v Riu, šli pa smo z Sončkom (Tui) iz Graza.

So pa bili istočasno z nami tudi eni, ki so bili v apartmajih in so bili zelo zadovoljni.
Mi smo bili februarja, morje je bilo mrzlo, voda v bazenu malo boljša. Mislim pa, da voda tam ni nikoli zelo topla.

če greste, morate obvezno iti na izlet z ladjico - opazovanje kitov - nepozabno.

Hrana je mogoče malo dražja kot pri nas, dobiš vse, tudi kakšne poceni restavracije se najdejo.


_____________________________

lp


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kanarski otoki
28.1.2008 19:52:07   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*
Kaj menite o tem:
http://www.canary-tenerife.com/Index%20slovenija.htm



To je ok varianta, če želiš apartma in da le ta ni preveč oddaljen od obale, da pač doživiš ta "morski filing". Meni namreč ni všeč, če sem kje v notranjosti in da nimam pogleda na morje...Pozanimaj se za apartmaje El Medano . Aja, pa če mislite iti poleti, bi blo fajn, da pokličeš kar jutri.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kanarski otoki
31.1.2008 22:06:00   
buxl
Midva sva šla lani julija na Tenerife, bila sva pa v mestu Puerto de la Cruz. El Medana jaz osebno ne bi priporočala, ker zna tam pihat ko hudič, majo pa eno krasno plažo tam, sem se čist zaljubila... Glede vročine se pa res ni treba bati, v času najinega dopusta lani je bil v Sloveniji vročinski val, midva sva bila pa na prijetnih 27 - 30 stopinjah. user posted image
Obvezno pa rentajte avto, vsaj za kakšne tri dni, na otoku je ogromno stvari za videt, pa res je čisto drug svet na južni pa severni strani otoka.
Aja, pa splača se mal po odklopu pobrskat za aranžmaje, midva sva dobila 14 dni polpenzion za oba, z letom iz Salzburga za pičlih  1075 Eur.user posted image
Tam pa tudi cene niso kaj pretirano visoke, za določene stvari so celo nizke, tako da jaz absolutno navijam za Tenerife!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Izbira imena za tretjega otroka
gugla

Katero ime k Neli in Filip,bi bolj pasalo:

Tim (53%)

Patrik (47%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!