|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kapljice Oleovit
29.5.2010 11:37:05   
Žaka
Mi smo dobili kapljice AD3 in imamo krče. Moja dva sta tako boga,jih zvija. Brala sem sa se kapljice dobijo Oleovit v Avstriji,ki so boljše.Ampak mi smo daleč od Avstrije.user posted image user posted image . Ali gre katera mogoče v kratkem v Avastrijo? Če bi bila tako dobra in nam jih prinesla ?Ker sta otročka res uboga. Že v naprej hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kapljice Oleovit
29.5.2010 11:40:32   
CUKRČEK
Jaz mojim otrokom nisem dajala kaplic oz. sem jim dala samo nekajkrat. Ko me je pediater vprašal, če mi jih je že zmanjkalo in če mi jih napiše, sem mu povedala, da jim jih ne dajem, ker se mi zdijo nepotrebne/preveč umetne. In ni nič "modroval". Se mi zdi, da če bi bile tako potrebne, oh in sploh, bi že kaj rekel, da bi bilo fajn dajat.

Otroci so bili in so še vedno zdravi, četudi jih niso jemali. Se mi zdi nepotrebno mučit otroke, ki jih zarad kaplic črviči.Sicere naše ni nikoli črvičilo, a vendar se mi zdi odvečno že tako male filat z umetnimi zadevami.



< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 29.5.2010 11:41:16 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kapljice Oleovit
29.5.2010 13:55:32   
alejna
CUKRCEK te kaplice so zeeelo pomenbne,in se MORAJO uporabljati vsaj eno leto,moja mala je stara ze 14 mes. in jih se vedno uporabljamo in vsakic ko sem bila na pregledu z user posted image me je zdravnica opozorila da jih ne smem pozabiti.

< Sporočilo je popravil alejna -- 29.5.2010 14:01:30 >

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kapljice Oleovit
29.5.2010 14:04:32   
ledenaa
CUKERČEK kako pa ti veš da so bili otroci zdravi user posted image user posted image
žaka pojdi do P in naj ti da D3

če bi res bilo sonce dovolj,potem recimo v afriki ne bi bilo toliko rahitičnih otrok.Se ti ne zdi?Pa recimo tudi v mariki,kanadi...)

res,tako enostavno in brezskrbno se je igrati z zdravjem otroka,ker je materam tako težko dajati kapljice
ja loterijse je najboljše it.
CUKERČEK a predelaš hrano in vse kar jeste na svoji zemlji ali kupuješ v trgovini?Vprašam samo,zato ker kaj pa danes ni v hrani umetnouser posted image
Nekateri so pametnejši od zdravnikov user posted image ,dobro da ne opravljate to službo

< Sporočilo je popravil ledenaa -- 29.5.2010 14:08:11 >

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kapljice Oleovit
29.5.2010 14:09:37   
alejna

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

CUKERČEK kako pa ti veš da so bili otroci zdravi user posted image user posted image
žaka pojdi do P in naj ti da D3

če bi res bilo sonce dovolj,potem recimo v afriki ne bi bilo toliko rahitičnih otrok.Se ti ne zdi?Pa recimo tudi v mariki,kanadi...)

res,tako enostavno in brezskrbno se je igrati z zdravjem otroka,ker je materam tako težko dajati kapljice
ja loterijse je najboljše it.
CUKERČEK a predelaš hrano in vse kar jeste na svoji zemlji ali kupuješ v trgovini?Vprašam samo,zato ker kaj pa danes ni v hrani umetnouser posted image
Nekateri so pametnejši od zdravnikov user posted image ,dobro da ne opravljate to službo



se podpisem user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
29.5.2010 16:58:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alejna)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kapljice Oleovit
29.5.2010 17:05:59   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

nas prvi je imel strasne krce, po Plivit D3 pa ze neznosne. po Oleovitu jih ni imel, smo pa jih narocili v lekarni Arnika v Skofji Loki, ne vem, ce je se...



jap...še je....mi smo jih prejšnji mesec naročili. GSM: 040/850 770, vsak dan do 13.00, kot imam v spominu, pa pošljejo po pošti.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kapljice Oleovit
29.5.2010 21:58:12   
zostka
... pa tudi v lekarni Deteljica v Tržiču se jih dobi brez problema

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?