|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 9:45:53   
babylove
Katera živila se priporočajo po slabosti (za velike in za male)? Malemu (10 mesecev) je verjetno najboljše kar mleko dajat ves dan, kaj pa zame? Kaj se je, ko je clovek izcrpan in oslabljen?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 9:50:14   
Anonimen
Za začetek samo čaj oziroma tekočino po žličkah.
Čim manj,da spet ne razdraži želodca.Kasneje pa lahko hrano,nič mastnega.
Kakšno lahko zelenjavno juhico ali čisto nemastno kokošjo.
No saj se bodo še druge oglasile.
Čim prejšne okrevanje obema.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 10:10:54   
Lunca1
ne preveč mastna prežganka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 10:20:48   
sand
Jest sem malemu zmlela bobi palčke in mu jih po malem dajala, fajn so, ker so slane, sol zadržuje vodo in preprečuje dehidracijo, pa prežganka in ruski čaj 3 žličke na 15min,lp Sand

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 11:04:11   
SašaR
Mislim da mleko draži želodec.
Čaj, ne glede al za malega al za tebe, vendar po žličkah - mislim da ruski čaj al indijskiuser posted image , potem pa je dobro tudi da riž skuhaš na vodi in ga poješ - to je bolj zate kot za otroka verjetno, razen če že je ala mlečni riž samo da je kuhan na vodi, je pa kar bljak, samo bolje kot samo prepečenec in čaj!
LP


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 11:35:47   
niki5
Ja mleko in mlečni izdelki niso vredu. So pretežki. Če ne gre brez, je potem bolje kakšen jogurt (navaden naj bo, ti mu pa vmešaj notri banano). Drugače pa ne mastne in ne sladke hrane. Je pretežka za prebavo. Mogoče kakšen bel kruh, pa tekočina voda ali nesladkani čaj.. šipek naj bi bil vredu ali pa melisa.
Meni ko je bilo slabo mi nasplošno ni kaj dosti pasalo, sem pa bobi palčke jedla (sol), pa pila šipkov čaj (voda mi je še prebavne težave poslabšala),pa kruh bel sem jedla.. Pa banane..

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 11:37:47   
niki5
Pa še prežganko (juha iz vode in moke)  sem si skuhala, ker sem imela še drisko.. za slabost verjetno tudi ne bi škodila..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 11:40:22   
niki5
še nekaj sem se spomnila.. za težave z želodcem (slabost, bruhanje) pomagajo stvari, ki so hladne! Recimo tudi sladoled (čeprav je pa v njem veliko sladkorja).. ker vroče ga še bolj razdražijo.

Mogoče lahko skuhaš kakšno rižoto (z zelenjavo, ki je lahka.. korenček recimo), katero lahko tudi hladno poješ.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera hrana po bruhanju?
10.11.2005 12:06:18   
mamči
Najboljše hrana po bruhanju je tista, ki se ti zalušta.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?