|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katere knjige ne bi nikoli ...
10.5.2006 14:59:52   
Dejča
(več) vzeli v roke??? Zaradi nezanimive vsebine, slabega stila pisanja, prezahtevnosti, prelahkotnosti?? Zaradi konca, ki se ga niste nadejali in ste bili nad njim razočarani?

Puščavska roža - slab slog pisanja, se vidi, da je pisala novinarka
Zmešana petdesetletnica - toliko pravopisnih napak človek v knjigi, ki je celo lektorirana user posted image , ne bi pričakoval
nobene od Victorie Holt in njej podobnih
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
10.5.2006 15:19:35   
Geja
IZVIRNO SPOROČILO: Dejča


Puščavska roža - slab slog pisanja, se vidi, da je pisala novinarka
Zmešana petdesetletnica - toliko pravopisnih napak človek v knjigi, ki je celo lektorirana user posted image , ne bi pričakoval
nobene od Victorie Holt in njej podobnih



ne rečem da ni bilo veliko napak, ampak vsebinsko je pa mene knjiga zelo ganila. user posted image  kaj vse se dogaja pa sploh ne vemo.... user posted image user posted image
jaz osebno imam rade življenske zgodbe....

meni osebno je bila bolj težka Jaz, gejša... morda preveč tujih imen... ampak proti koncu pa sem jo vseeno vzljubila. Ne, se nisem predala user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
10.5.2006 17:47:49   
Anonimen
Rudi Šeligo: Izgubljeni sveženj

Blodnjaki misli, dogajanje tako prepleteno, da po treh stavkih ne veš več a oseba to sanja, a se ji dogaja, al ima blodnje,....
Ko prebereš 50 strani pa tk ne veš več zakaj se gre.

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
10.5.2006 21:23:36   
lelaval
Sem že par knjig vrnila neprebranih nazaj v knjižnjico, ampak naslovov pa se res ne spomnim.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
10.5.2006 21:47:45   
nejcko
Ivan Lah - Brambovci

Raje ne vprašajte, zakaj, še manj, kaj sploh je to za ena knjigauser posted image ... sranje, zaradi katerega sem ponavljala izpit, za knjigo pa itak v nobeni normalni knjižnici niso vedeli, razen v Slovanki in na faksu (no, pa v NUK-u mogoče)user posted image

Ufa, kaj vse nisem mogla v življenju prebratuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
11.5.2006 10:00:40   
Anonimen
Polovico obveznih domačih branj. 100% pa upam da NIKOLI VEČ (never say never, siceruser posted image ) Zgodbe svetega pisma.


(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
11.5.2006 12:04:44   
copka
sigurno ne: Genom

Ok, sem vedela, da ni lahkotno branje in se knjiga zelo nagiba in naslanja za znanost. Samo ce pa so pricakovali, da jo bom jaz- navadni smrtnik razumela, so se zelo zmotili.

So hoteli predstaviti genom ljudem, samo je avtor tako zakompliciral, da me je ze po dveh poglavjih bolela glava, ker nisem nic razumela in sem iz prejsnjega poglavja itak, da ze vse pozabila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.5.2006 12:18:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
11.5.2006 13:09:38   
kalbo
Ivan Cankar Na klancu al kaj je že blo tist, k je njegova mama za vozom tekla, pa še pol srednješolskega domačega branja.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 11.5.2006 13:10:27 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
11.5.2006 13:13:02   
kalbo
U pa pa tist butast lovec v rži za Angleščino bljak. Še vedno vidim un tečni in zoprni obraz naše predrage profesorice za Angleščino....Have you red Kečer, ne, potem bo to danes samo enadodve.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
11.5.2006 20:24:03   
ninocka
Vzhodno od raja.

700 strani (al kolk ze) zgodbe, ki bi lahko bila napisana na vsega skupaj 200 - 300  straneh. Vse ostalo je prevec detaljno opisovanje oseb, krajev, dogodkov, ki po 10 straneh opisovanja in razvlacevanja z zgodbo nimajo nobene povezave vec al pa se sploh ne pojavijo vec v njej.
Drugac zgodba mi je bla cist OK, sam to nakladanje...




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
7.6.2006 13:33:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katere knjige ne bi nikoli ...
7.6.2006 17:08:30   
emaa
Triptih Agate Scwarzkobler od Šeligota. Je blo treba za maturo prebrat, pa taka beda, sem mogla komentarje k knjigi prebrat, da sem razumela kaj sem prebrala. V enem delu ena punca doživlja ne vem kaj na strehi nebotičnika, ne veš ali ji prihaja ali kaj, na koncu iz komentarjev zveš, da gre za epileptični napad. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?