
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Katere lego priporočate? 1.12.2006 20:36:00
|
|
|
|
Ezi
|
Jaz bi mu vzela nekaj takih splošnih kock, da bo lahko sam sestavljal in mogoče zraven še kakšno lego duplo figurico, pri tej starosti se je moj že lepo igral s figurami, ki so se med seboj pogovarjale. Pa kakšna živalica, avto, traktor ... kaj takega seveda ne sme manjkati
|
|
|
|
|
RE: Katere lego priporočate? 1.12.2006 21:12:39
|
|
|
|
sjug
|
Za začetek, če nima še nič priporočam splošne kocke. Duplo so krasne, a drage ko žafran. Naš mali, ki je star 16 mesecev, se veselo igra predvsem s splošnimi kockami in z avtočki duplo.
_____________________________
Never Ever Give Up!
|
|
|
|
|
RE: Katere lego priporočate? 2.12.2006 10:12:00
|
|
|
|
Putka
|
Se strinjam, kar en maxi zaboj, pa se potem dokupijo vlakci ali živalce. Pa ne kupuj v Baby Centru, razen če je akcija. Najcenejše legice so v Mullerju. Putka
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKo rastejo prvi mlečni zobki ...Izraščanje zob je normalen fiziološki proces, vendar veliko staršev pove, da so otroci med izraščanjem zob nemirni, se b...
Kdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
ime za fantkaPetrarca91ime za fantkaUroš (
32%)

Ažbe (
31%)

Gael (
13%)

Tomi (
25%)
Število vseh glasov: 342Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!