|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katere toplice?
25.7.2008 10:23:10   
*raci*
Mene pa zanima katere toplice so najboljj primerne za otroke starosti od 2-3 let? Gre predvsem za notranje bazene in igrala, saj bi se v toplice odpravili šele jeseni.
Kakšne imate izkušnje oz. katere priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katere toplice?
25.7.2008 10:38:27   
naja17
Kaj pa vem... Bazeni ko bazeni... Se mi pa zdi, da je fajn gledat tud na to, kaj se da videt okoli in kaj je zanimivo za malčke... Meni osebno se ful dopade Podčetrtek-Olimia. Če bo fajn vreme, mate tko Aqualuno, Termalija bazeni so tud super, pa kotiček za otroke majo fajn in animatorke zraven. V okolici greste pa lahko v čokoladnico, pa jelene gledat, pa na eni domačiji majo noje in ponije, pa dežela pravljic, pa muzej kinder figuric...

Ne vem, meni je tam ful fino....

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katere toplice?
25.7.2008 12:50:27   
Nika v službi
No, meni pa ravno Terme Olimia ne potegnejo, predvsem zaradi tistega bednega "balona" in precejšnjega hladu po hodnikih okoli Termalije. H. Sotelia in Aparthotel Rosa sta sicer fletna, ampak bazeni mi niso povšeči.
Je pa okolica prijetna, marsikaj za videt, tudi kompleks savn je zelo uredu. Ampak ti si spraševala predvsem za bazene.

Po moje Aqualuna jeseni ne pride v poštev, tako da... presodi sama.

Jaz bi rekla Čatež, Bernardin, Lifeclass ali Žusterna. Bila povsod, vsak ima svoje prednosti (in slabosti).

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katere toplice?
25.7.2008 13:30:05   
*raci*
V Žusterni sem že bla, ko sva bila še sama, pa se mi sobe niso glih kej dopadle, pa tud bazen za otroke je bil smo eden se mi zdi.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katere toplice?
25.7.2008 14:01:12   
darja72
Kaj pa Terme Ptuj oz. GH Primus. Imajo tudi v samem hotelu lušten bazen za otroke.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katere toplice?
26.7.2008 15:29:40   
Sibil_
Primus je zakon, ga lahko samo priporočim, predvsem pa so animatorji za doplačilo tudi varuške-joj kako to paše.Otroka sta bila pa tudi zelo zadovoljna, da ne govorim o dobri hrani in zelo lepih sobah.

Res super dopust!Priporočam.user posted image



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katere toplice?
27.7.2008 10:43:18   
Spiria
Tudi meni so po ogledu spletne strani zelo všeč Ptujske terme; verjetno si jih bova privoščila čez zimo, imjao fajn božično ponudbo...

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katere toplice?
30.7.2008 16:49:42   
katjandraž
Evo, imam 5 minut časa, ko mala spi, moška pa nekaj delata po svoje in pišem z dopusta iz term Ptuj! Zakon, priporočamuser posted image !

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?