|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katerega enoprostorca....
19.3.2010 13:06:50   
romy
... naj kupim, da bo dober in za normalno ceno user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 13:45:50   
mini86
a ni bolš karavan..enoprostorc- ja sediš viši to je pa vse, ima pa manjši prtlažnik kot karavan..
ok to je moje mnenje


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 14:37:21   
romy
Meni je ravno to najboljše pri enoprostorcih, ker si višje.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 14:39:32   
FLASK_A
Ne vem če je ravno enoprostorec ampak je pa super velik in dober avto. Ford Smax

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 14:41:15   
kristinaj
odvisno kaj bi rada, jaz imam c-maxa in je malo majhen, dva avtosedeža zadaj in če mi zaspijo in jih hočem poležt hitro zmanjka prostora tako, da moram sovoznikov sedež skoraj do konca naprej dat... .ne vem pa kako se obnese z jahači ali celo brez, mogoče je dovolj...  prtljažnik pa ok, za vsakdanjo rabo, mini skladišče... če bi pa še enkrat kupovala bi vzela ali xsaro picasso ali pa s-maxa


karavan nima večjega prtljažnika, le daljši je, pri našemu pa višji :=)).... v passata nabasamo lih tolko kot v c-maxa...pa še na cesti sediš.. ko se enkrat navadiš na komot sedenje je vse kar je nizko grozno.. jaz se komaj zbašem v passata in še težje vstanem. kot stare nunce..  :=))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 15:14:44   
Anonimen
C8, imamo ze dve leti in smo doslej res zadovoljni...V prtljaznik pa spravis vec kot zadostiuser posted image ... Res je komot.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 15:19:22   
živa
Navijam za xsaro picasso.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 15:29:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: romy
... naj kupim, da bo dober in za normalno ceno user posted image

Nov ali rabljen? Kaj je zate normalna cena?

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 15:40:05   
emica2008
imamo toyoto corollo verso, l.2007 ter jo prodajamo. super avto!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:10:36   
Anonimen
mini86-si se pa zmotila da imajo enoprostorci manjši prtljažnik kot karavan.
Mi imamo Mazdo MPV res je da jih je pri nas zolo malo ampak smo pa z njo zelo zadovoljni placa je veliko prtljažnik je pa tudi zelo prostoren.
Imeli smo tudi opel vektro karavan pa ni v prtljažnimu imela nič več placa kot pa limuzina.
Tako da mi smo z enoprostorcem zelo zadovoljni.user posted image

(odgovor članu emica2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:17:25   
babyloverka
vsaj približno ceno bi bilo fajn vedet da se da točno svetovat.

sva pred kratkim zaključila nakup avta, med enoprostorci se mi je najbolj dopadel ta novi Scenic. res je ful prostoren in uporaben. sicer pa res najboljše da poveš okvirno ceno pa če rabljenega ali novega.

emica2008 če smem vprašat zakaj pa prodajate super avto?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:17:31   
mini86
ok tale mazda je res večja ampak kšn picasso se pa oprosti ne more primerjat..js porinem cel voziček not kokr mi paše obrnen pa še kolo od tamauga zravn-pa mam laguno karavan, kolegica pa picasoja pa ji gre komi voziček not..da ti ne razlagam kakšno razporeditev je mela za na morje..voziček in ena vreča v prtlažniku, kovčki in ostale stvari pa na zadnjem zicu..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:18:06   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

imamo toyoto corollo verso, l.2007 ter jo prodajamo. super avto!


ena glih gor na forumu kuouje avto


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:19:13   
štrumfek
mi mamo grand senica in smo super zadovoljna... user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:22:18   
Anonimen
Mi v mazdo spravimo razstavljen voziček  hauckov pa zraven smo imeli še trikolesnik in še je bilo placa
Tko da picasso se lahk skrije pred mazdo kar se tice prostora v prtljažniku.
Pogljej si mal pa primerjaj mazdo in picassoja!

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:28:04   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: žabica2

Mi v mazdo spravimo razstavljen voziček  hauckov pa zraven smo imeli še trikolesnik in še je bilo placa
Tko da picasso se lahk skrije pred mazdo kar se tice prostora v prtljažniku.
Pogljej si mal pa primerjaj mazdo in picassoja!


pa sj sm napisala da je ta mazda res večja kokr ostali no..isto je večji espace, x-max...samo to jih je ene par..običajno pa kokr sm napisala so enoprostorci samo višji ne pa večji..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:29:59   
skuštrana
Mi imamo Peugeot 806 in je super. Prej smo imeli Sharana in je bil ravno tako super.
Nasplošno so meni enoprostorci zakon. Moji doma imajo pasata, ni primerjave ( zadaj ne morem normalno naštimat 3 avtosedeževuser posted image ).


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 18:36:19   
valerija77
OPEL ZAFIRA DEFINITIVNO!!!

Ima 7 sedežev in velik prtljažnik. Sem jo imela, pa mi je žal, da smo jo zamenjali z karavanom, ker je prtljažnik dost manjši kot pri zafiri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 19:11:23   
Sibil_

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

OPEL ZAFIRA DEFINITIVNO!!!

Ima 7 sedežev in velik prtljažnik. Sem jo imela, pa mi je žal, da smo jo zamenjali z karavanom, ker je prtljažnik dost manjši kot pri zafiri.




Opel Zafira s sedmimi sedeži pa res nima velikega prtljažnika-vem iz izkušenj! Drugače imam pa jaz tudi Toyoto Corollo Verso in sem zadovoljna, je res prostoren avto. Pa tisto o sedenju na višini je res, jaz prav trpim v nizkih avtomobilih, se razvadiš.

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 19:36:43   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

vsaj približno ceno bi bilo fajn vedet da se da točno svetovat.

sva pred kratkim zaključila nakup avta, med enoprostorci se mi je najbolj dopadel ta novi Scenic. res je ful prostoren in uporaben. sicer pa res najboljše da poveš okvirno ceno pa če rabljenega ali novega.

emica2008 če smem vprašat zakaj pa prodajate super avto?


ker si rihtamo stanovanje in rabimo evrčke in bomo kupili mnogo cenejši avtoček, ki pa ne bo tako super user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 19:39:28   
mini86
corola verso pa res ni tako prostorna in se ne more primerjat z nobenim karavanom..voziček nam ni šu normalno notr-samo mogl zice čist naprej dt-zadnje dva

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 20:04:45   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

vsaj približno ceno bi bilo fajn vedet da se da točno svetovat.

sva pred kratkim zaključila nakup avta, med enoprostorci se mi je najbolj dopadel ta novi Scenic. res je ful prostoren in uporaben. sicer pa res najboljše da poveš okvirno ceno pa če rabljenega ali novega.

emica2008 če smem vprašat zakaj pa prodajate super avto?


ker si rihtamo stanovanje in rabimo evrčke in bomo kupili mnogo cenejši avtoček, ki pa ne bo tako super user posted image



uh to pa res ni fajn, samo pri avtu nekako lažje potrpiš kot pri stanovanju, ne? no če ne delaš veliko kilometrov.
upam da čimlepše, z čimmanjšimi stroški in z  mirnimi živci lepo uredite stanovanje, čez nekaj let pa si nazaj kupite velik avto, ki si ga želite user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 20:23:46   
x_srečka_x
Nama je všeč opel zafira. Zato, ker imava že sedaj oba opel astre pa bi rada drugi avto tudi opel.
No to o prtljažnikih pa saj če kaj večjega pelješ moraš tako ali tako podret sedeže.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 21:20:03   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR


IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

OPEL ZAFIRA DEFINITIVNO!!!

Ima 7 sedežev in velik prtljažnik. Sem jo imela, pa mi je žal, da smo jo zamenjali z karavanom, ker je prtljažnik dost manjši kot pri zafiri.




Opel Zafira s sedmimi sedeži pa res nima velikega prtljažnika-vem iz izkušenj! Drugače imam pa jaz tudi Toyoto Corollo Verso in sem zadovoljna, je res prostoren avto. Pa tisto o sedenju na višini je res, jaz prav trpim v nizkih avtomobilih, se razvadiš.

Če zadnjih dveh sedežev nimaš postavljenih, je prtljažnik ogromen, vsaj za moje pojme - prej smo imeli namreč Fabiouser posted image . Mi imamo vse tri otroške sedeže v drugi vrsti, tako da je prtljažnik fraj. Sem super zadovoljna z Zafiro.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katerega enoprostorca....
19.3.2010 21:29:07   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj
.... v passata nabasamo lih tolko kot v c-maxa...pa še na cesti sediš.. ko se enkrat navadiš na komot sedenje je vse kar je nizko grozno.. jaz se komaj zbašem v passata in še težje vstanem. kot stare nunce..  :=))

Joj js pa sovražim sedenje nekje visoko in mi ravno zato enoprostorci niso preveč všeč, sem pa navdušena nad passatom - edino, kar obžalujem je, da nismo vzeli karavana, ker je včasih kaj težko v prtljažnik dobit zaradi višine odprtine. Ampak saj če je treba kaj večjega peljat je pa itak še Kangoo pri hiši. No že v Kangooju se mi zdi, da previsoko sedim in me to fuuul moti. Morda bom drugače gledala, ko bom starejša in težje vstajala iz avta. user posted image
Drugače mi je pa kot enoprostorc najbolj všeč S-Max. user posted image Morda bomo 1x menjali passata zanj, samo je ful problem dobiti kako leto dve starega avtomatika, mene pa na šaltgetribe zlepa ne spraviš več - sem se preveč polenila in se mi enostavno ne da več šaltat. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?