|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
16.10.2007 18:32:28   
ALEKSA13
Pozdravljene,

zanima me, kateri čaj je najboljši za dojenčka (en mesec starega)?
 Hrani se z Aptamil Comfort (ne dojim). Čaja sploh nima rad,  komaj ga prepričam, da naredi par požirkov. Zaenkrat mu kuham navaden Bebe čaj (od 1001 cvet), bi pa rada zamenjala, če bo kaj bolj pil drugega. Katerega naj?? lp Aleksa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
16.10.2007 19:22:34   
mateyka
mi mamo instant komarčkov čaj od milupe (za od 2 tednov naprej), sam se je kremžla k strela, ko ga je probala user posted image je pa res, da ga je prvič probala par tednov nazaj. mešam ga z malo mleka, da ji ni bed - uporabljamo ga proti kolcanju, ker ji nočem med obroki dajat mleka k pol se ji ritem podere.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
16.10.2007 20:43:56   
pika30
Instant čaj komarček od Hippa,bebe čaj,krtek-za trebušček.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
16.10.2007 20:48:05   
petrazg
Jst Anžetu dajem čaj brez sladkorja - od Milupe.

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
16.10.2007 21:08:16   
sandra85
ko sem mu daja instant čaj je imel mal krčke, zato mu vsake tolko skuham čaj iz zrnc kumine in janeža-je super proto krčkom, ga sicer ne mara kaj preveč, zato mu ga dajem po  žlički, prvo odpira ustka, ko pa ima dovolj, pljuva ven

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
17.10.2007 7:18:04   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: pika30

Instant čaj komarček od Hippa,bebe čaj,krtek-za trebušček.


Isto je bilo pri nas, še najbolj je laufal od hippa.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
17.10.2007 13:56:59   
Anonimen
Instant od Hipp in ga žlampa ko velik, čeprav se je na začetku nekaj kremžil zraven. Se je navadil okusa, saj sedaj še sploh ne vedo kaj je to sladko.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
20.10.2007 19:48:14   
lunca2
NAš noče piti koamrčka, pije le od HIPP-a čaj za lahko noč.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
20.10.2007 19:49:37   
Anonimen
A ni v teh instant čajih dodan sladkor? ali sem si narobe zapomnila user posted image

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
20.10.2007 23:29:04   
ALEKSA13
Ja, nam je zobozdravnica v materinski šoli rekla, da sploh ne smemo dajat instant čajev, ker je dodan sladkor. Moj pa sploh noče pit čaja - imam navaden Bebe čaj (moral pa bi, ker je na Aptamilu), ker ni nič sladek. Sem pa malce vseeno razmišljala, da pa bi le kupila instant čaj od Hippa, tega pa bi pil, ker ima rad sladko (vem po vetrovnih kapljicah), čeprav...bom videla kako bo. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
21.10.2007 13:03:40   
Naja30
Priporočam ti, da ga navajaš na čaj brez sladkorja, bebe čaj je super. Le dajaj mu ga še naprej.
Naša noče nič drugega kot sadni instant čaj. Ravno danes sem ji ponudila čaj z limono in malo sladkan, pa ji je tud ta bil prekisel user posted image  Aja, moja je stara 10,5m.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
21.10.2007 13:32:07   
kate_mario_rok
jaz sem rodila 25.5.2007 v postojni ,kje si ti če ni skrivnost jaz imam dojenčico katarino.uporabljam čaje od hipp-a so mi zelo všeč istant

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
21.10.2007 13:34:07   
kate_mario_rok
kar kupi mu čaj od hipp-a ne bo ti žal ,moja katarina ga obožuje jaz uporabljam čaj za prebavo in čaj za lahko noč oba zelo rada pijeuser posted image user posted image

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
21.10.2007 13:35:27   
kate_mario_rok
ti čaji so sladki smsi od sebeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
21.10.2007 13:57:15   
Strawberrie Cherrie
Komarčkov čaj. Jaz ko sem kupovala, sem pazila, da nima dodanega sladkorja. Kar pa jih instant čaji od Hippa imajo. Potem sem raje skuhala kar 2dcl vode, ohladila nekje na 50° in not namočila eno vrečko komarčkovega bebe čaja. 

(odgovor članu kate_mario_rok)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
21.10.2007 14:28:19   
Kati81
Aletin janežev čaj naša ga ima full rada je od nestleja dobiš ga pa v dmju, jaz nisem pristaš teh instant stvari, pa raje kar sama skuham.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri čaj je najboljši za dojenčka?
22.10.2007 10:13:58   
Anonimen
jaz dajem moji čaj, ki ga skuham tako, da v cca 3 dcl vode prekuham par zrnc kumine, na koncu dodam par zrnc kamilic (doma nabranih), malce sladkam - zelo rada ima ta čaj

(odgovor članu Kati81)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?