|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri pralni stroj priporočate
19.1.2008 22:18:16   
N _ B
Imamo Gorenjev pralni stroj. Star je 6 let in je non stop nekaj pokvarjen. Danes spet. user posted image  Polna kopalnica perila in stroj se mi sredi pranja ustavi ter javi napako. Očitno gre spet za okvaro na motorju. user posted image K sreči je še en pralni stroj pri tašči, da sem vsaj to žehto do konca oprala. Dost ga imam. Ga bomo zamenjali.

Katerega imate in ste z njim zadovoljni? Kako je s pralno-sušilnimi stroji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
19.1.2008 22:23:16   
Gina
Posebej kupi pralni, pa posebej sušilni. Skupaj ni glih ok. Če drugega ne, ima sušilec večji boben in če imaš2v1 moraš pol žehte zunaj pustiti, pa če se ti en pokvari, noben ne dela, pa če pereš, ne moreš zraven še sušit, moraš čakat. To ni glih varianta. Lahko pa daš sušilec na pralni stroj, tako imam jaz že dolgo.

Meni se je gorenjev pralni skoz kvaril. Zdaj imam hooverja 9kg, pa je kar ok zaenkrat, saj mora biti, ko je šele pol leta star. (no ja, gorenjeva skrinja se mi je v pol leta od nakupa 4x pokvarila - samo gorenje ne kupuj, ima pol robe škrat). Če bi pa imela malo več denarja, bi si pa zihr kupila raje bosch. Brez razmišljanja. Samo nisem imela, kaj češ.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
19.1.2008 22:28:42   
gapimasa
Živijo!

Imam gorenjev pralni stroj star 3 leta, in isto nonstop servisi. Poznam pa še par primerov nezadovoljnih z gorenjevimi pralnimi stroji.

Ne vem katerega naj priporočam, le gorenjevega odsvetujem. Miele naj bi bili dobri, a so dragi.

Pralno-sušilnih strojev ne priporočajo, saj ko se en pokvari, sta v bistvo oba adijo. In tudi baje motorji v sušilnem so slabši.


Imam posebej boschov sušilec, star 3,5 let in sem fulllll zadovoljna. Ima notranjo posodo za zbiranje vode, in dnevno vsaj enkrat v uporabi (dva mala otroka).

Toliko moje izkušnje...

pa veliko sreče...

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
19.1.2008 22:43:19   
lex
jaz mam Wirlpool 6 čutuser posted image , sicer mi je v 4 letih 1x crknil - programator, ampak drugač pa dela kot urica, vsak dan najmanj 1 pralni stroj.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu gapimasa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
19.1.2008 22:47:08   
študentka Mici
Mi imamo tudi Gorenje in je tud samo sranje. Pa tudi sušilec je crknil stokrat in je isto gorenje. Moja mami je rekla, da ne kupi nič druga več kot Candy, ker je bil Candyev prejšnji stroj in smo res ogromno prali, ker sma bla še midva majhna in sta bla res zadovoljna. Sedaj imamo nov Candyjev sušilec in smo tudi res zadovoljni. Komaj čakamo, da crkne še pralni stroj.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
19.1.2008 22:51:38   
N _ B
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2325449

Evo, tukaj je bilo govora nekaj o proizvajalcih in sem napisala tole:
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

Imamo pralni stroj Gorenje, star 6 let in popravila so bila:
- 1. pranje: elekronika sploh ni delala. Zamenjali so "srce motorja" - v garanciji
- pol leta: ležaj 1. menjava
- 1,5 leta: ležaj 2. menjava
- 3 leta: termostat
- 4,5 leta: ležaj, črpalka
- 5 let: počil je blok motorja. Motor je dobesedno otrgalo. Po posredovanju dveh serviserjev in pregovarjanju so nam v tehnični službi le priznali kot tehnično napako in brezplačno dali rez. dele. Stroški menjave so bili naši. Sicer bi bil strošek popravila cca 150 EUR. Istočasno je serviser še ugotovil, da prebija sonda na elektroniki. Strošek je bil 20 EUR, sicer bi morali menjat celotno elektroniko.
- 6 let: ležaj spet cvili. Bi bilo treba klicat serviserja, ampak razmišljamo, da bi kupili nov stroj.

Toliko o Gorenju.


Kot bi user posted image  klicala.

Gorenje definitivno odpade. Razmišljava o Boschu ali Electroluxu. Sušilca ne morem dat na pralni stroj, ker imam zgoraj omarico, ki je pa spet ne morem drugam dat. Bomo pač še naprej brez sušilca.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
19.1.2008 23:13:03   
Naja30
Dokaj nov pralni stroj Gorenje sva zamenjala za **** znamko Beko. Super je!

Sušilnega imava pa boosch. Tudi jaz ti svetujem, da vzameš ločeno pralni in sušilni.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 10:30:37   
Anonimen
Meni je pomembno, da je čimmanj elektronike, da imaš posebej gumbe za temperaturo, centrifugo in dolćino pranja. Pa centrifuga mora imeti čimveč obratov. To je vsa umetnost.

Ravno sem videla enega v Leclercovem katalogu, znamka je Hyundai, stane samo 249 evrov, ima pa centtifugo  s 1.400 obrati, kar je osnovni pogoj, da bi jaz stroj kupila. In bi mogoče prav tega, če bi zdajle morala na hitro kaj kupit.
Ima pa sicer en senzor ali kaj za samodejno zaznavanje polovične količine perila. No, to ne vem, če je ravno fajn, bolje, da se nastavi ročno. Ker to je že spet en program več, ki lahko crkne.
Torej čimmanj teh programov mora biti, čimveč stvari se mora nastaviti ročno.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 10:41:10   
biga
Imava pralni stroj Beko in sva zelo zadovoljna, pa še cena je ugodnejša tako od Gorenja kot Boscha in podobnih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 11:16:32   
Muca83
Jaz imam Candyja 2 leti in zaenkrat dela kot urca.

Od mojega sestra je imela pa tako sranje z Boshem, da ga pomoje nikoli več ne kupi. V pol leta so prišli 4x popravljat, potem so pa obupali in kar novega pripeljali, pa še vedno ni tako, kot bi moglo biti. Je pa na veliko trgal cunje med pranjem. Pa niso mogli ugotoviti zakaj user posted image Z Boshevim sušilcem je pa zaenkrat zadovoljna.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 11:26:13   
Muca Copatarica
Jaz imam Bosch pralni pa tudi sušilni stroj in ju ne zamenjam za nič na svetu.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 13:47:59   
_barby_
Tudi jst mam pralni stroj Beko in je super.

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 13:59:46   
LoCa
pr nas tudi beko pere že min. 5 let in je za zdej vse v redu. elektronika mi je pa brezveze, se samo kvari. raje na roko poštimam user posted image

(odgovor članu _barby_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 15:19:46   
sunny24
Mi mamo pralno-sušilni stroj od Boscha....Super je!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 17:18:43   
Laubica
Jaz sem si pa ta mesec kupila Hoover 9 kg in 1600 obratov in sem FUUULLL zadovoljnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
20.1.2008 20:45:08   
lotoska
Miele pralni stroj je moja uresničena želja.Ga ne zamenjam.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
31.1.2008 13:08:45   
urbancek
Kaj pa pravite na Candy 1480 D. Je 8 kg. Sedaj ga imajo v Merjurju v akciji. Midva imava že rezerviranega, saj imava doma 21 let starega in je že čas za zamenjavo. Mi je pa moj serviser (ne servisira Candya) rekel, da se od Candya stroji zelo radi kvarijo. Ali je to res, ali se je le bal, da bo izgubil stranko.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
31.1.2008 14:39:26   
valentina2006
Mi mamo Candy palni stroj in je user posted image  user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
31.1.2008 19:01:35   
emmy
Jaz imam Candy 1400 in je super! Res se mi zdi da dobro opere, tudi če so kakšni večji madeži in tudi če jih ne namažem preden dam prat, gredo večinoma stran.


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
31.1.2008 20:35:30   
urbancek
Hvala, ste me pomirile, ker sem pri takih večjih nakupih res skeptik. Danes je mož gledal še malo v Ljubljani, pa pravi, da sva se kar pravilno odločila, glede na to kar je videl in za kakšne cene. Jutri ga greva iskat.

Lp

(odgovor članu emmy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
3.2.2008 18:15:01   
taly82
Mi imamo Gorenjeve aparate že odkar pomnim in prav noben ni delal nevem kakšnih problemov, servis mogoče na vsakih 7 let pa še to kaj majhnega..
Mislim, da je problem bolj v novejših aparatih v katerih je prisotne vse preveč elektronike in se zato aparati hitreje kvarijo,..user posted image
je pa tako, če imaš enkrat probleme z znamko jo skoraj verjetno ne boš več kupil oz. boš poizkusil kakšno drugo..
mislim pa, da je tudi malo loterije vmes tukaj, na kaj naletišuser posted image

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
9.2.2008 0:26:04   
nektarina
Mama ima Gorenje in je že stokrat crknil. Jaz imam Beko, ker je bil edini s takimi  merani,da mi je šel za vrati v kopalnici. Dela super. 5 let  brez popravila. MI pa zdaj z 2 otrokoma dela na veliko.

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
9.2.2008 22:08:27   
luka jan
Vedeti je treba, da je pri strojih vse odvisno od serije. Midve s kolegico imava pralni stroj Gorenje, isti model, le da je moj malce starejši. Obe veliko pereva zaradi majhnih otrok, pa moj še vedno dela brez popravila, prijateljica pa je verjetno že dala več za popravilo, kot pa je vreden stroj. Imela je pač smolo in je kupila slabo serijo, jaz si tega ne znam drugače razlagati.
Zato je težko tu svetovat kateri je boljši, pač odvisno od tega katerro serijo kupiš. Se pa strinjam da to ni pravično do vseh kupcev.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
11.2.2008 8:13:11   
sneška_
Mi imamo Privileg pralni stroj.Že tri leta dela kot urca.Nobenih popravil nič .Pa je za perilo 6kg.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kateri pralni stroj priporočate
12.2.2008 12:54:06   
freestyler
Absolutno ločeno pralnega in sušilnega!

Višji standard pričakovanj:  BOSCH ( WAE 24491 in WTE 86302BY )

Zemeljski standard pričakovanj: BEKO 66120 in Blomberg TKF 7330 ( to imam namreč jaz in se obnese ko šus )



(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?